Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
tłuszczowa, to oczywiste przecież

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Czy ja wiem, czy takie oczywiste tongue
Jak greku78 ograniczy jedzenie, na początku to właśnie mięśnie dostaną najwięcej w dupe- bo wypalone zostaną zapasy glikogenu, a gdy te się skończą dopiero zostaje spalana tkanka tłuszczowa. Nie można jednocześnie spalać tkanki tłuszczowej i łapać mięśnia.

_Way_ #2610380 21/09/2008 02:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tluszcz zaczynasz spalac dopiero od okolo 30 min po rozpoczeciu wysilku fizycznego smile

lupus #2610498 21/09/2008 02:56
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
z uwagą śledzę temat i Wasze dokonania i porady...

przyznam, że od października zamierzam odbudować trochę tkanki mięśniowej i zrzucić trochę zbędnych kg które pojawiły się w wyniku zawieszenia sportu (jakieś 3lata z okładem)oraz ostatnimi czasy zbyt hulańczego i zbyt osiadłego trybu życia

przy moim 190cm ważę 98kg, parę pozbyć się trochę sadełka i uformować mięśnie w poszczególnych partiach

życzę sobie i wam powodzenia, oby nam się udało smile


Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by ArtekPotito
tłuszczowa, to oczywiste przecież

Gdy przestaniesz jeść (głodówka) to naturalną reakcją organizmu jest ochrona jego samego czyli gromadzenie zapasów tłuszczowych w pierwszej kolejności wykorzystując energię z mięśni.

Misza_SB #2611136 21/09/2008 17:35
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
energia z mięśni (czyli glikogen przede wszystkim) to nie same mięśnie

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Jak się człowiek zaczyna głodzic to najpierw organizm czerpie energię z białek, czyli z naszych mięśni. Energia z tkanki tłuszczowej czerpana jest w drugiej kolejności.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Robak1984
Jak się człowiek zaczyna głodzic to najpierw organizm czerpie energię z białek, czyli z naszych mięśni. Energia z tkanki tłuszczowej czerpana jest w drugiej kolejności.
ja słyszałem co innego smirk

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by ArtekPotito
Originally Posted by Robak1984
Jak się człowiek zaczyna głodzic to najpierw organizm czerpie energię z białek, czyli z naszych mięśni. Energia z tkanki tłuszczowej czerpana jest w drugiej kolejności.
ja słyszałem co innego smirk

Po co sie spierac teoretycznie , Panowie wypraktykujcie po prostu tą metodę , ja po niej schudłem trochę , ale efekt jojo był pioronujący

powtórze : niskie węgle oraz nie łączenie składników w pożywieniu :weglowodanów z tłuszczem ,oto najlepsza i najzdrowsza metoda na odchudzenie się.

POZDRO
ELDO

ELDORADO #2611177 21/09/2008 18:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
bardzo dobra dieta, 10 dni stosowałem, efekty były rewelacyjne, niestety postanowiłem to "uczcić" winkiem (bo niby niskokaloryczne), po dwóch dniach wróciło piwo które jest "namber łan" na liście zakazanych produktów i trwa to już 4-ty dzień, ale od jutra najpóźniej wtorku zamierzam wziąć się w garść i wrócić do diety grin

Nirtz #2612133 22/09/2008 00:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
dieta kopenhaska panowie smile

Stoin #2697932 02/11/2008 07:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
i jak panowie herosi? wink

ja się przyznam że schudłem 17 kg w 1,5 miesiąca (w tym odchudzania intensywnego 5 tyg), da się jak najbardziej, ja w okresie odchudzania stosowałem średnio minus 2500 kcal dziennie, zakupiłem sobie wagę dla ludzi;) i dla żarcia i dzień w dzień 1000-1500kcal i drugie liczyłem węgle 50-100 dziennie, hmmm starałem się niskowęglowodanową stosować ale dochodzę do wniosku że tłuszcze też za dobre nie są, najlepiej po prostu jeść potrawy niskokaloryczne i tyle, mi najbardziej odpowiadał styl rano tłuszcze południe białko ppłd węgle
pierwsze dni się czuje lekki głód wieczorem ale to nic
efekty są rewelacyjne
oczywiście ruch ruch ruch 1-2 h dziennie

odstawić ciężkie cukry i tłuszcze to podstawa, wszystko jest necie za free, kaloryczność potraw i ile się zużyje przy jakim wysiłku, matematyka nie kłamie, żeby spalić kg tłuszczu trzeba 7000 kcal! i to się sprawdza jak dobrze liczymy w +-5% co do joty

ja w międzyczasie miałem rozmowy z alkoholem, to trzeba odjąć w 99%, bo inaczej bez złudzeń, ale bez tego zszedłem z 123 kg do 106 (wzrost 188cm), do końca roku chcę dojść do 88 wymarzonych i... mi się to uda;

jak macie pytania to walcie śmiało

Nirtz #2698152 02/11/2008 18:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja w 2 tyg - 2kg smile
Po czym sie przez ta cholerna pogode sie przeziebilem. :[

Ale jade na antybiotykach i od pon ruszam ponownie smile

lupus #2698198 02/11/2008 18:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Bylem teraz stanac na wage, wyszlo mi 2,5 smile
Wiec jeszcze z 1,5 tyg pociagne smile

lupus #2698206 02/11/2008 19:08
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Lupus, a zabezpieczasz jakoś mięśnie, żeby ich nie popalić??

Nirtz #2722046 13/11/2008 18:03
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Nirtz
i jak panowie herosi? wink

ja się przyznam że schudłem 17 kg w 1,5 miesiąca (w tym odchudzania intensywnego 5 tyg), da się jak najbardziej, ja w okresie odchudzania stosowałem średnio minus 2500 kcal dziennie, zakupiłem sobie wagę dla ludzi;) i dla żarcia i dzień w dzień 1000-1500kcal i drugie liczyłem węgle 50-100 dziennie, hmmm starałem się niskowęglowodanową stosować ale dochodzę do wniosku że tłuszcze też za dobre nie są, najlepiej po prostu jeść potrawy niskokaloryczne i tyle, mi najbardziej odpowiadał styl rano tłuszcze południe białko ppłd węgle
pierwsze dni się czuje lekki głód wieczorem ale to nic
efekty są rewelacyjne
oczywiście ruch ruch ruch 1-2 h dziennie

odstawić ciężkie cukry i tłuszcze to podstawa, wszystko jest necie za free, kaloryczność potraw i ile się zużyje przy jakim wysiłku, matematyka nie kłamie, żeby spalić kg tłuszczu trzeba 7000 kcal! i to się sprawdza jak dobrze liczymy w +-5% co do joty

ja w międzyczasie miałem rozmowy z alkoholem, to trzeba odjąć w 99%, bo inaczej bez złudzeń, ale bez tego zszedłem z 123 kg do 106 (wzrost 188cm), do końca roku chcę dojść do 88 wymarzonych i... mi się to uda;

jak macie pytania to walcie śmiało

Wg.mnie efekt jojo masz gwarantowany , tak duży spadek wagi u młodego mężczyzny jest niebezpieczny , Twoj organizm potrzebuje duze ilości kalorii , a Ty na siłę mu je odmawiasz , predzej czy pozniej wiec wrocisz do starej wagi , czego Ci oczywiscie nie zycze .
Zupełnie sie nie zgadzam z Tobą co do tłuszczu , ja codziennie ładuję go w sobie w duzych ilościach i chudnę smile moja obecna waga to 95kg zszedłem ze 110 w ciągu 3 miesięcy i czuję się super , a przekroczyłem juz 40-stkę , powinienem dojechac do około 85 -88 kg , a potem ? efekt jojo mi bynajmniej nie grozi , bo mój organizm sam bedzie regulował wagę , wiec nie musze liczyc i zameczac się ilościa spozywanych kalorii .

POZDRO
ELDO

ELDORADO #2723001 14/11/2008 01:06
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
w sporej części na pewno masz rację, trochę przesadziłem z tempem odchudzania, jednak mi chodziło raczej o co innego: jedząc sporo warzyw (czyli niskich węgli) możesz zjeść objętościowo dużo więcej niż wysokich tłuszczów (np. boczek 500 kcal/100g), a ja już miałem trochę dość jedzenia tak niewielkich ilości smile chociaż przez cała dietę jadłem 50-100 g węgli na rzecz tłuszczów, pod koniec miałem już dość tłuszczów

od 3 tygodni nie jestem na diecie, troszkę wróciło głównie bo mało się ruszam (ochłodziło się ale to oczywiście żaden problem nie do pokonania), jednak żadnego ostrego jojo nie mam, żołądek jednak znacząco się zmniejszył, jem dużo mniej, jednak prędzej albo a raczej później problem wróci, zastanawiam się jak zmienić to na stałe

Nirtz #2729493 16/11/2008 21:21
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Uzywalem kiedys przez chwile Therme line 2 i pomagalo, teraz chcialem sprubowac OLIMP THERMO SPEED EXTREME - slyszalem dobre opinie nt. tego produktu.


Dodam ze przez rok schudlem 17kg i juz 8mieisiecy utrzymuje wage +/-2kg wiec efekt jojo nie jest grany.

Jak ktos uzywal OLIMP THERMO SPEED EXTREME to prosze o informacje czy daje jakis efekt?

Cendruś #2730777 17/11/2008 04:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Nirt ponad 120 miales? To sie niezle za Pisu zapusciles grin

connor #2731212 17/11/2008 06:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Originally Posted by Experto
Nirt ponad 120 miales? To sie niezle za Pisu zapusciles grin
no ba, wtedy to były czasy laugh
a teraz za Tuska to bieda, drożyzna, ludzie nie dojadają laugh
pana z niewyraźnym "r" czas pożegnać, wiem że za zaraz rzucą się na mnie jego wyznawcy grin

Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, burbon, alfa, forty, JelineK, Sensei), 1,257 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,733
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1