Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Originally Posted by bazyl
Janowicz peffa peff. Kubot 65% szans na win. Montanes 90%.
ale co do Koellera sie zgodzic nie moge. Serra dzisiaj zdecydowanie win.

Ja powiem tak już wcześniej mówiłem, że Hernych Iziii z Koellerem ale w tym turnieju nie można mówić o pewniakach bo dzieją się cuda jak w Betlejem smile Zawodnicy przegrywają wygrane mecze to nie jest normalne smile Jak dla mnie na dzisiaj Kubot, Janowicz, Montanes no i chyba też ten Koellerer. W jego zachowaniu jest dużo szaleństwa ale jak widać mu to pomaga Serra i tak daleko zaszedł,a wcale nie gra wspaniale. Dla mnie Kubot i Janowicz raczej powinni wygrać,a Koellerer i Montanes to tak na dokładkę smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Serra bedzie gral w finale z Motanesem.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
teraz tak na szybko bo zaraz spadam pic wodke z chlopakami grin

jutro zdecydowanie Serra win. mozna tez sprobowac 2-0 lub Serra win 1st set.

opis zrobie jak wroce tongue

Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Bylem dzisiaj na polfinalach i powiem tak :

Montanes - Kubot

Bardzo fajna gra. Dokladnosc i regularnosc kontra agresja i
sila. Kubot mile mnie zaskoczyl swoja postawa. Zaczal
zmotywowany. Agresywnie bil mocne, plaskie pilki pod nogi
Hiszpana, ktory staral sie odgrywac z rotacja.

Serra - Janowicz

Tutaj zawiodlem sie na Jerzym. Serra od samego poczatku mial
inicjatywe i wypunktowal Polaka. Janowicz chcial chyba zabic
Serre mocnymi zagraniami. Francuz nie gral bardzo mocno, ale
dokladnie i nie psul prostych pilek w przeciwienstwie do
Janowicza.

Podsumowujac dzisiaj regularnosc wygrala nad moca.

Ja jednak mysle ze Montanes wygra jutro z Serra.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
http://sport.wp.pl/kat,1840,title,Janowicz-obywatelem-Kataru,wid,10383513,wiadomosc.html


Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
No to mówił to po meczu, ale oczywiście WP poszalało z tytułem laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Skoro było tyle o Koellerze...

http://www.vimeo.com/1794835

Swoją drogą, stwierdzenia, że oryginał z niego i barwna postać, to do kosza wrzucić i podpalić. Zwykły z niego burak pastewny smile

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, donic, rymoholik, Sensei, aker, JelineK, $-man, alfa, 11kera11, rafal08), 1,604 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,618
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1