Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
kadus #2610999 21/09/2008 06:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by kadus
przepuscili takiego slabego beatboxera , uo matko s curkom , w Polsce jest z milion lepszych niz on wink
Tylko, że ten milion się nie zgłosił do programu...

Bonus: Unibet
micha$ #2611002 21/09/2008 06:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
troche ten program mija sie z celem, bo przepuszczaja dalej ludzi (ekipy) ktore maja mały zwiazek z nazwa programu. Dla mnie talent to rzecz wrodzona jak np. człowiek waz, a nie jakis koles kręcocy kulkiem na brzuchu i speiwajacy, albo jakas orkiestra.

larsson #2611040 21/09/2008 08:09
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Ale dzisiaj to nuda byla. W pewnym momencie sie zastanawialem czy to program dla śpiewakow i tancerzy? Dla mnie od tego kólka juz lepszy byl czlowiek magnez lub czlowiek waz z pierwszego odcinka.
Mysle, ze program podpisal umowe z PKP, ktore ma zadluzenie 600mln z zeszlego roku(chyba) i teraz musza zwrocic sie bilerty i przyjezdzaja jakies wielkie zespoly laugh .
Ja to jakies limity osobowe bym zrobil np. 3os powinnien byc i tyle.
A te gorniki czy tam cziliderki/gorale to dramat, bo kazda kapela w gorach to prawie to samo by zrobila co ta dzisiejsza ekipa.
A ten beatboxera - 'blady Chris' laugh dla mnie jako świeżaka w tej dziedzinie calkiem niezle sie zaprezentowal.

Poza tym branie osoby niewidomej (nie obrazajac nikogo) mija sie z celem, wedlug mnie z biegiem rund (nie wiem jak to pozniej jest) bedzie ja co raz ciezej wyrzucic, żal/sumienie itp.

No nie wiem, odcinek 2 - MROK! wink

Cendruś #2611056 21/09/2008 08:41
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
W takim razie bardzo się cieszę, że nie oglądałam tego odcinka, za tydzień już nie będę miała TV i nie będzie nawet dylematu laugh

zludna #2611100 21/09/2008 16:34
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dajcie linki do występów wartych uwagi nie tylko ze względu na walory artystyczne, ale również na komizm i... głupotę smile

shane #2611103 21/09/2008 16:38
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696

kadus #2611149 21/09/2008 17:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Ten baleciarz na początku był zajebisty laugh

Cendruś #2611223 21/09/2008 18:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Mario_
Poza tym branie osoby niewidomej (nie obrazajac nikogo) mija sie z celem, wedlug mnie z biegiem rund (nie wiem jak to pozniej jest) bedzie ja co raz ciezej wyrzucic, żal/sumienie itp.
Zrozum, że oni nie "biorą" osób, one same się zgłaszają... A laska czemu ma nie zrobić kariery? Bo nie widzi? A Andrea Bocelli?

micha$ #2611226 21/09/2008 19:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by micha$
Originally Posted by Mario_
Poza tym branie osoby niewidomej (nie obrazajac nikogo) mija sie z celem, wedlug mnie z biegiem rund (nie wiem jak to pozniej jest) bedzie ja co raz ciezej wyrzucic, żal/sumienie itp.
Zrozum, że oni nie "biorą" osób, one same się zgłaszają... A laska czemu ma nie zrobić kariery? Bo nie widzi? A Andrea Bocelli?


Nie mam w pokoju TV, TV nie zupełnie nie oglądam, ale tą Panią z czystej ciekawości oglądałem w internecie, zaśpiewała ślicznie i po prostu zasłużyła na to by przejść dalej.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
w innych krajach były kolejne edycje ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
powtórka własnie leci - zaraz bedzie niewidoma, warto obejrzeć !!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by ArtekPotito
w innych krajach były kolejne edycje ?

W USA i UK

lupus #2611896 21/09/2008 23:20
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
pytam się bo według mnie druga edycja może być duuużo lepsza jak niektórzy zobaczą kogo przejmują to sami się odważą pójść i zobaczymy wspaniałe talenty

micha$ #2612419 22/09/2008 02:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by micha$
Originally Posted by Mario_
Poza tym branie osoby niewidomej (nie obrazajac nikogo) mija sie z celem, wedlug mnie z biegiem rund (nie wiem jak to pozniej jest) bedzie ja co raz ciezej wyrzucic, żal/sumienie itp.
Zrozum, że oni nie "biorą" osób, one same się zgłaszają... A laska czemu ma nie zrobić kariery? Bo nie widzi? A Andrea Bocelli?

Masz pojecie... laugh
Zglaszac sie moze kazdy, ale oni biora osoby do kolejnej rundy mistrzu smile. Poza tym czy ja mowie, ze ma nie zrobic kariery? Tylko zastanawia mnie to, ze jak jest taka dobra to powinna ta kariere robic juz, a taki program wcale jej potrzebny nie jest.


Artek widze Cie w drugiej edycji jako Mirka2 laugh , piwo

Cendruś #2612434 22/09/2008 02:17
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Mario_
Artek widze Cie w drugiej edycji jako Mirka2 laugh , piwo

ehh przejrzałeś mnie... a miała być niespodzianka frown

Cendruś #2612450 22/09/2008 02:24
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by Mario_
Tylko zastanawia mnie to, ze jak jest taka dobra to powinna ta kariere robic juz, a taki program wcale jej potrzebny nie jest.
to samo można powiedzieć o wszystkich uczestnikach idoli, ycd i mam telent

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by podstawek87
Originally Posted by Mario_
Tylko zastanawia mnie to, ze jak jest taka dobra to powinna ta kariere robic juz, a taki program wcale jej potrzebny nie jest.
to samo można powiedzieć o wszystkich uczestnikach idoli, ycd i mam telent
ale o Joli z bb juz nie tongue

Cendruś #2615487 24/09/2008 02:55
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
http://www.plejada.pl/50067,0,,,,audiofeels,wideo.html fajnie im to wyszlo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
ale talent teraz blush

Linc #2622995 28/09/2008 03:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,447
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,447
Likes: 11
laugh laugh laugh

mało powiedziane

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker, Zaixi), 2,793 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1