Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
kamtek #2619934 26/09/2008 17:50
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134
dzięki Mr Joke za pomoc z tym mailem. napisałem rano o zmianę na Euro i już wszystko ok. nawet w "payout" figuruje wypłata 100 Eur a nie PLN.

Bonus: Unibet
szuwi1 #2619991 26/09/2008 18:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by szuwi1
Ja rowniez zalozylem konto w PLN wczoraj i wplacilem pieniadze ok 80 zl a kasy nadal nie mam na koncie gracza. Wie ktos czemu? Ogolnielipny ten bukmacher chyba, straszna amatorka z tego co tu piszecie :/

wplacilem przez mb i u mnie tez kasy nie ma konto PLN

KUERTEN. #2620020 26/09/2008 18:49
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
KUERTEN napisalem do [email protected] i odpisali zebym wyslal im printscreena z konta moneybookers co by potwierdzic wplate,burdel musza miec tam niekiepski...

xdmcx #2620022 26/09/2008 18:50
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by xdmcx
dzięki Mr Joke za pomoc z tym mailem. napisałem rano o zmianę na Euro i już wszystko ok. nawet w "payout" figuruje wypłata 100 Eur a nie PLN.


No problem smile , tylko mogli by te adresy podać na stronie a nie trzeba szukać w innych źródłach. Buk porażka, jedynie te braki korekt (lub bardzo spóxnione, których pisał yaaho) w liniach gdzie w innych bukach spadają, można uznać za jakiś plus.
Pzdr.

szuwi1 #2620082 26/09/2008 19:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by szuwi1
KUERTEN napisalem do [email protected] i odpisali zebym wyslal im printscreena z konta moneybookers co by potwierdzic wplate,burdel musza miec tam niekiepski...

zaraz im wysle tez

KUERTEN. #2620246 26/09/2008 21:56
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
We have contacted Moneybookers to figure out where exactly the mistake occurred.
Unfortunately, we haven’t received an answer yet.
Odpowiedź od Cashpoint - żenada, nic dodać nic ująć.


szuwi1 #2620467 27/09/2008 01:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
a u mnie nic ani kasy ani zadnej odpowiedzi

KUERTEN. #2621109 27/09/2008 04:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Wczoraj wypłata, a dzisiaj pieniadze na koncie smile
Ogolnie jezeli chodzi o wypłaty to rewelka, reszta ... dla mnie bardzo słaba, jak i oferta, tak i design.

arkadius #2621179 27/09/2008 05:04
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Bukmacher zenada,totalne dno,natomiast jesli chodzi o wyplaty to jak mowicie jedyny plus zapewne,choc nie mialem okazji wyplacic,przegralem na Koln-Schalke wszystko:) Bonusu nadal nie otrzymalem,podejrzewam ze ma to zwiazek z kontem w PLN. Jednym slowem lipa.

szuwi1 #2621199 27/09/2008 05:10
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Originally Posted by szuwi1
przegralem na Koln-Schalke wszystko:)
He witam w klubie, ja bonus dostałem i też wszystko umoczyłem na tym samym meczu (bo cud się chyba nie zdarzy). A to wszystko przez to, że jako jedyni 1,90 trzymali smile

szuwi1 #2621281 27/09/2008 06:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by szuwi1
Bukmacher zenada,totalne dno,natomiast jesli chodzi o wyplaty to jak mowicie jedyny plus zapewne,choc nie mialem okazji wyplacic,przegralem na Koln-Schalke wszystko:) Bonusu nadal nie otrzymalem,podejrzewam ze ma to zwiazek z kontem w PLN. Jednym slowem lipa.

a u mnie dalej stan konta 0pln

KUERTEN. #2621293 27/09/2008 06:17
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
slij mail KUERTEN ja zanim otrzymalem odpowiedz ze 2-3 wyslalem,support tragedia,trzeba ich cisnąć

szuwi1 #2621304 27/09/2008 06:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
wyslalem juz dawno moze jutro zaksieguja te stowke

KUERTEN. #2622387 28/09/2008 00:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
no to witajcię w klubie smile też mam0 po wpłacie tongue

domin #2622765 28/09/2008 02:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ani odpowiedzi na maila ze screenem wplaty ani kasy na koncie, fajny buk raczej juz wiecej do zadnych wynalazkow nie wplace kasy

KUERTEN. #2623593 28/09/2008 15:42
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
spoko,mowi slij na maksa maile,dopisza ci jak bedziesz ich cisnął,buraki nie bukmacher,totalne dno,chyba najgorszy z jakim sie spotkalem

szuwi1 #2624656 29/09/2008 00:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
dalej nic maile sle, moze w poniedzialek sie cos ruszy?

KUERTEN. #2625988 29/09/2008 20:49
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
25euro wplacone bonus z automatu!!...w czwartek wyplata 74euro...poniedzialek pieniadze na koncie...

jak dla mnie eleganki buczek

john #2626294 30/09/2008 00:54
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
zakladajcie wiec konta w EURO bo zapewnw z PLN maja problemy

szuwi1 #2626373 30/09/2008 01:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2
Probowałem już dwukrotnie wypłacić pieniądze ale cały czas po paru dniach przychodzi mi wiadomość:
"Your withdrawal could not be processed because of insufficient data. Your money has been booked back".

Podaje prawidłowe kody Swift oraz Iban. Co należy wpisać w pole "wystawić na"? Czekam na pomoc.

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1