Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#2629076 01/10/2008 17:44
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Witam.
Nie bede sie rozwodzil,poprostu napisze to co mysle,wymyslilem... pewnie nie ja pierwszy i nieostatni.
Wplacam do buka 100 zlotych i gram vabanke kilka razy (np. 5 lub 10 razy)
Zakladajac np 10 etapow razy sredni kurs 2.00 mamy ponad 100.000 zlotych.
Etap I 100 x 2 = 200
Etap II 200 x 2 = 400
Etap III 400 x 2 = 800
Etap IV 800 x 2 = 1.600
Etap V 1.600 x 2 = 3.200
Etap VI 3.200 x 2 = 6.400
Etap VII 6.400 x 2 = 12.800
Etap VIII 12.800 x 2 = 25.400
Etap IX 25.400 x 2 = 50.800
Etap X 50.800 x 2 = 101.600

Co o tym sadzicie? Wykonalne czy nie? Oczywiscie niemusicie mi tlumaczyc ze jedna przegrana powoduje ze przegrywam wszystko, ale zdarzaja mi sie serie trafic 4-5 razy kupony pod rzad z AKO 2.00 lub wiekszym.Mysle o strategii takiego grania, oczywisci nie musze sie spieszyc ..grac jeden etap na tydzien lub miesiac.
Teraz moje pytanie czy gral ktos tak?
Ile ktos z was potrafi trafic kuponow pod rzad bez wtopy z AKO ok. 2.00 lub wiekszym.
Czy moze ktos dac linka do strony, bo wiem ze takie sa ze ludzie daja typy, i maja osiagniecia np. 14 bez wtopy.
Moze tez ktos policzyc prawdopodobienstwo dojscia na poszczegolne etapy.

Bede sie w tym temacie dzieli z wami etapami ktore przeszlem a w miare mozliwosci umieszczal skany.


ps.
Obecnie zaczynam grac system od 50 zl.
Cel --> 1000 zl. ---> Wyplata 1000 ----> Gra systemem od 100 zl wink

Wasze opinie mile widziane.


Bonus: Unibet
ComeWithMe #2629087 01/10/2008 18:05
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Ale do którego etapu chcesz dojść? Do 10.? Nie ma szans. Ludzie Ci ten system zjadą i będą mieli rację. Ogólnie bez bardzo dobrego typowania wydasz więcej kasy niż zakładany cel zanim go osiągniesz.

Gandhi #2629130 01/10/2008 18:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Na to by pomyślnie zakończyć ostatni (10-ty) etap gry tym systemem szanse wynoszą ok. 0,07%.

Powodzenia!

ComeWithMe #2629166 01/10/2008 19:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by ComeWithMe
Co o tym sadzicie?

Nic odkrywczego, grasz Martingalem tylko ze o kursie 2 zamiast 3 - jak to ma w tej progresji zazwyczaj miejsce(tzw.remisy w pilce).

connor #2629187 01/10/2008 19:54
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Nie jest niewykonalne na pewno. Gdybym mógł doradzić to bym powiedział: nie graj nic na siłę. Graj może co weekend kupon z dwoma wg Ciebie najpewniejszymi zdarzeniami na Ako=2.

A co do systemu to kiedyś też tak próbowałem tyle, że start od 10 zł. Efekty? 6 etap miałem max ale brakło wtedy też cierpliwości bo poległem na poniedziałkowych niespodziankach tenisowych.

Poza tym miałem kiedyś 12 kolejnych singli trafionych jeśli idzie o typowanie HC ligi NBA. Grałem 1 mecz średnio co 3 dni. Stawka 200-300 zł. Spytasz co potem? Potem przyszła czarna seria niestety. Sezon regularny NBA się powoli kończył, niektóre zespoły zaczęły niespodziewanie przegrywać i to co ugrałem oddałem z nawiązką smile .

I jeszcze jedno. nawet gdy dojdziesz do 9-ego etapu to jaki buk Ci przyjmie zakład za 50 tys. jak wszędzie praktycznie limity smile .

No ale powodzenia.

GaloGalo #2629336 01/10/2008 22:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Dobra prowokacja ComeWithMe

dimes #2629387 01/10/2008 22:42
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Po pierwsze 0.07% to chyba wieksza szansa niz w totolotka a gra w niego miliony ludzi.

Po drugie posprawdzalem archiwa i znalazlem serie 8 trafionych kuponow z rzedu w tym nawet dwa single remisy po kursie ponad 3.

Po trzecie kilka lat temu byl temat goscia ktory gral kursy 1.01 lub 1.02 itp... Wiekszosc polemizowala i jechala ..."ze sie nie da z tego zrobic kasy" pare razy wysylal mi archiwum i jakos sie dalo. Chyba dalej tak gra z tego co, tylko mniej ze wzgledow czasowych.

Po czwarte chyba nie jest to takie trudne trafic AKO 2.00, wiem ze sa niespodzianki, czarne serie,limity itd... ale moze warto sprobowac...

Po piate moze ja bede tym pierwszym komu sie uda wink

ps.
W w ciagu ostatnich 2 tygodni grajac "tak sobie" przeszlem 4 poziomy .... moze jak sie postaram i przy odrobinie szczescia 0.07% uda sie wink

ComeWithMe #2629438 01/10/2008 23:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Porównujesz zakłady do totolotka? dział o systemach, strategiach a ty chcesz się bawić w totka laugh

dimes #2629542 02/10/2008 00:16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by dimes
Porównujesz zakłady do totolotka? dział o systemach, strategiach a ty chcesz się bawić w totka laugh

Wlasnie nie porownuje do totka. Tylko twierdze ze jest wieksze prawdopodobienstwo wygrania tym sytemem niz w TOTOLOTKA wink

ComeWithMe #2629546 02/10/2008 00:18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
To testuj smile

ComeWithMe #2629794 02/10/2008 02:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Sportingbełt juz czeka na wpłate - z nimi dorobisz sie fortuny grin

tomo #2629836 02/10/2008 02:26
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
Originally Posted by tomo
Na to by pomyślnie zakończyć ostatni (10-ty) etap gry tym systemem szanse wynoszą ok. 0,07%.

Powodzenia!

Kompletna bzdura !!!!!! czy to jest jakis zaklad AKO ze liczysz poszczegolne szanse i podajesz szanse calosci? Kazdy etap tego systemu to 50 % szansy, na kazdym etapie mamy 50% szansy i nie ma sensu liczenia jakie sa szanse trafienia 10 etapow bo po co, skupmy sie na tym ze kazdy etap to 50 % szansy i koniec kropka.

System jest dobry i sam o nim kiedys myslalem, miedzy innymi dlatego ze swoja kase ryzykujemy tylko na 1 etapie, potem juz gramy za wygrana kase, i gramy bez presji, ryzykujemy tylko poczatkowy wklad. Bardzo dobry system a tym co go krytykuja polecam wtapianie dalej swojej kasy na faworytach...hahahah

emporio #2629873 02/10/2008 02:40
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Originally Posted by emporio
System jest dobry i sam o nim kiedys myslalem, miedzy innymi dlatego ze swoja kase ryzykujemy tylko na 1 etapie, potem juz gramy za wygrana kase, i gramy bez presji, ryzykujemy tylko poczatkowy wklad. Bardzo dobry system a tym co go krytykuja polecam wtapianie dalej swojej kasy na faworytach...hahahah
Gratuluję zimnej krwi i braku presji przy stawianiu za 50000PLN w ostatnim etapie. Wygrana kasa chyba jednak jest Twoja kasą, więc zawsze będziesz ryzykował swoją smile

emporio #2629875 02/10/2008 02:40
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
emporio laugh

właśnie, kompletna bzdura! Tak samo mam 50 % szans wygrać w totolotka, bo albo przegram albo wygram grin

ComeWithMe #2629894 02/10/2008 02:48
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Originally Posted by ComeWithMe
Witam.
Nie bede sie rozwodzil,poprostu napisze to co mysle,wymyslilem... pewnie nie ja pierwszy i nieostatni.
Wplacam do buka 100 zlotych i gram vabanke kilka razy (np. 5 lub 10 razy)
Zakladajac np 10 etapow razy sredni kurs 2.00 mamy ponad 100.000 zlotych.
Etap I 100 x 2 = 200
Etap II 200 x 2 = 400
Etap III 400 x 2 = 800
Etap IV 800 x 2 = 1.600
Etap V 1.600 x 2 = 3.200
Etap VI 3.200 x 2 = 6.400
Etap VII 6.400 x 2 = 12.800
Etap VIII 12.800 x 2 = 25.400
Etap IX 25.400 x 2 = 50.800
Etap X 50.800 x 2 = 101.600

Co o tym sadzicie? Wykonalne czy nie? Oczywiscie niemusicie mi tlumaczyc ze jedna przegrana powoduje ze przegrywam wszystko, ale zdarzaja mi sie serie trafic 4-5 razy kupony pod rzad z AKO 2.00 lub wiekszym.Mysle o strategii takiego grania, oczywisci nie musze sie spieszyc ..grac jeden etap na tydzien lub miesiac.
Teraz moje pytanie czy gral ktos tak?
Ile ktos z was potrafi trafic kuponow pod rzad bez wtopy z AKO ok. 2.00 lub wiekszym.
Czy moze ktos dac linka do strony, bo wiem ze takie sa ze ludzie daja typy, i maja osiagniecia np. 14 bez wtopy.
Moze tez ktos policzyc prawdopodobienstwo dojscia na poszczegolne etapy.

Bede sie w tym temacie dzieli z wami etapami ktore przeszlem a w miare mozliwosci umieszczal skany.


ps.
Obecnie zaczynam grac system od 50 zl.
Cel --> 1000 zl. ---> Wyplata 1000 ----> Gra systemem od 100 zl wink

Wasze opinie mile widziane.

Poradzę Ci tak.
Jest to możliwe do zrobienia.
Ja wykonałbym to na zakładach na żywo w Bwin.
Dlaczego?
Gram tam tylko na live i tylko na gola że padnie; na jednego gola obojętne kto strzeli.
Popatrz w jakiej minucie meczu w I połowie na to że padnie gol kurs jest już około 2
Powiem, Ci że w takiej minucie, że jeszcze mnóstwo czasu do przerwy jest.
W drugiej połowie to samo. Ja już gram na gole dużo czasu.
Możesz w ten sposób spokojnie przejść kilka etapów.
Ostatnio stawiałem na gola 900 i spokojnie mi przyjeli, nie wiem co by było gdybyś chciał zagrać za 6400 przykładowo, ale jest nadzieja.

TYLKO NA TO, ŻE PADNIE GOL - NAJLEPSZA GRA PAMIĘTAJ

Pozdrawiam
TomiKopi

emporio #2629906 02/10/2008 02:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by emporio
Originally Posted by tomo
Na to by pomyślnie zakończyć ostatni (10-ty) etap gry tym systemem szanse wynoszą ok. 0,07%.

Powodzenia!

Kompletna bzdura !!!!!! czy to jest jakis zaklad AKO ze liczysz poszczegolne szanse i podajesz szanse calosci? Kazdy etap tego systemu to 50 % szansy, na kazdym etapie mamy 50% szansy i nie ma sensu liczenia jakie sa szanse trafienia 10 etapow bo po co, skupmy sie na tym ze kazdy etap to 50 % szansy i koniec kropka.

System jest dobry i sam o nim kiedys myslalem, miedzy innymi dlatego ze swoja kase ryzykujemy tylko na 1 etapie, potem juz gramy za wygrana kase, i gramy bez presji, ryzykujemy tylko poczatkowy wklad. Bardzo dobry system a tym co go krytykuja polecam wtapianie dalej swojej kasy na faworytach...hahahah
Najpierw myśl, potem pisz...

Szansa trafienia pod rząd 10 zakładów o kursie @2 każdy jest dokładnie taka sama jak szansa trafienia AKO z 10 zdarzeń po kursie @2.

Tak się jakoś dziwnie składa, że wychodząc od tej samej stawki bazowej na końcu wygramy(?) dokładnie taką samą kwotę, niezależnie od obranej metody.

papa

tomo #2630007 02/10/2008 03:25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
A mam takie pytanie o to 0.07%

Duzo osob gra w sobote i niedziele duzo zakladow. Zaluz ze grasz 10 kuponow (kazdy inny), jak oceniasz szanse wejscia 9 lub 10 kuponu ? 0.07% to po co grasz ten kupon

lub

Grasz co tydzien jeden kupon za 100 zlotych, czy szansa wygranej w 10 tygodniu twojego kuponu wznosi 0.07% czy 50% czy 33% grasz np. remis

paoblo #2630045 02/10/2008 03:39
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
Originally Posted by paoblo
Originally Posted by emporio
System jest dobry i sam o nim kiedys myslalem, miedzy innymi dlatego ze swoja kase ryzykujemy tylko na 1 etapie, potem juz gramy za wygrana kase, i gramy bez presji, ryzykujemy tylko poczatkowy wklad. Bardzo dobry system a tym co go krytykuja polecam wtapianie dalej swojej kasy na faworytach...hahahah
Gratuluję zimnej krwi i braku presji przy stawianiu za 50000PLN w ostatnim etapie. Wygrana kasa chyba jednak jest Twoja kasą, więc zawsze będziesz ryzykował swoją smile

kompletna bzdura co piszesz, jezeli tak podchodzisz do tego to lepiej sie tym nie zajmuj, nie rozumiesz idei tego systemu....

dondo #2630057 02/10/2008 03:41
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
Originally Posted by dondo
emporio laugh

właśnie, kompletna bzdura! Tak samo mam 50 % szans wygrać w totolotka, bo albo przegram albo wygram grin


o czym ty mowisz koles! zastanow sie wogole zanim cos napiszesz, w totlotku zeby wygrac musisz naraz trafic 6 liczb. W tym systemie mozesz grac rok czasu, i skupiasz sie na kazdym etapie a nie na calosci, kazdy etap to 50 % szansy, w totolotku musza wystapic wszystkie liczby naraz zebys wygral wiec nie ironizuj...

tomo #2630077 02/10/2008 03:46
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
Originally Posted by tomo
Originally Posted by emporio
Originally Posted by tomo
Na to by pomyślnie zakończyć ostatni (10-ty) etap gry tym systemem szanse wynoszą ok. 0,07%.

Powodzenia!

Kompletna bzdura !!!!!! czy to jest jakis zaklad AKO ze liczysz poszczegolne szanse i podajesz szanse calosci? Kazdy etap tego systemu to 50 % szansy, na kazdym etapie mamy 50% szansy i nie ma sensu liczenia jakie sa szanse trafienia 10 etapow bo po co, skupmy sie na tym ze kazdy etap to 50 % szansy i koniec kropka.

System jest dobry i sam o nim kiedys myslalem, miedzy innymi dlatego ze swoja kase ryzykujemy tylko na 1 etapie, potem juz gramy za wygrana kase, i gramy bez presji, ryzykujemy tylko poczatkowy wklad. Bardzo dobry system a tym co go krytykuja polecam wtapianie dalej swojej kasy na faworytach...hahahah
Najpierw myśl, potem pisz...

Szansa trafienia pod rząd 10 zakładów o kursie @2 każdy jest dokładnie taka sama jak szansa trafienia AKO z 10 zdarzeń po kursie @2.

Tak się jakoś dziwnie składa, że wychodząc od tej samej stawki bazowej na końcu wygramy(?) dokładnie taką samą kwotę, niezależnie od obranej metody.

papa

Sluchaj nie czepiaj sie slowek, wazna jest idea systemu anie jakies szanse i procenty, zaklad ako na 10 zdarzen zawierasz na weekend, czasem wybierajac zdarzenia na sile...ten system moze jest jak AKO ale mozesz go grac w nieokreslonym przedziale czasu, rozumiesz? mozesz czekac na dobry typ 2 miesiace np. zeby wybrac wedlug Cienie najtrafniejszy typ do stystemu...Nie obchodzi mmnie jak oceniasz szanse calosci, dla mnie wazny jest etap a nie calosc. A zanse kazdego etapu oceniam na 50 % jesli wybiore dobry typ a nawet wieksze.

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, betowiec, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,029 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1