|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Witam. Nie bede sie rozwodzil,poprostu napisze to co mysle,wymyslilem... pewnie nie ja pierwszy i nieostatni. Wplacam do buka 100 zlotych i gram vabanke kilka razy (np. 5 lub 10 razy) Zakladajac np 10 etapow razy sredni kurs 2.00 mamy ponad 100.000 zlotych. Etap I 100 x 2 = 200 Etap II 200 x 2 = 400 Etap III 400 x 2 = 800 Etap IV 800 x 2 = 1.600 Etap V 1.600 x 2 = 3.200 Etap VI 3.200 x 2 = 6.400 Etap VII 6.400 x 2 = 12.800 Etap VIII 12.800 x 2 = 25.400 Etap IX 25.400 x 2 = 50.800 Etap X 50.800 x 2 = 101.600 Co o tym sadzicie? Wykonalne czy nie? Oczywiscie niemusicie mi tlumaczyc ze jedna przegrana powoduje ze przegrywam wszystko, ale zdarzaja mi sie serie trafic 4-5 razy kupony pod rzad z AKO 2.00 lub wiekszym.Mysle o strategii takiego grania, oczywisci nie musze sie spieszyc ..grac jeden etap na tydzien lub miesiac. Teraz moje pytanie czy gral ktos tak? Ile ktos z was potrafi trafic kuponow pod rzad bez wtopy z AKO ok. 2.00 lub wiekszym. Czy moze ktos dac linka do strony, bo wiem ze takie sa ze ludzie daja typy, i maja osiagniecia np. 14 bez wtopy. Moze tez ktos policzyc prawdopodobienstwo dojscia na poszczegolne etapy. Bede sie w tym temacie dzieli z wami etapami ktore przeszlem a w miare mozliwosci umieszczal skany. ps. Obecnie zaczynam grac system od 50 zl. Cel --> 1000 zl. ---> Wyplata 1000 ----> Gra systemem od 100 zl  Wasze opinie mile widziane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Ale do którego etapu chcesz dojść? Do 10.? Nie ma szans. Ludzie Ci ten system zjadą i będą mieli rację. Ogólnie bez bardzo dobrego typowania wydasz więcej kasy niż zakładany cel zanim go osiągniesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Na to by pomyślnie zakończyć ostatni (10-ty) etap gry tym systemem szanse wynoszą ok. 0,07%.
Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Nic odkrywczego, grasz Martingalem tylko ze o kursie 2 zamiast 3 - jak to ma w tej progresji zazwyczaj miejsce(tzw.remisy w pilce).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Nie jest niewykonalne na pewno. Gdybym mógł doradzić to bym powiedział: nie graj nic na siłę. Graj może co weekend kupon z dwoma wg Ciebie najpewniejszymi zdarzeniami na Ako=2. A co do systemu to kiedyś też tak próbowałem tyle, że start od 10 zł. Efekty? 6 etap miałem max ale brakło wtedy też cierpliwości bo poległem na poniedziałkowych niespodziankach tenisowych. Poza tym miałem kiedyś 12 kolejnych singli trafionych jeśli idzie o typowanie HC ligi NBA. Grałem 1 mecz średnio co 3 dni. Stawka 200-300 zł. Spytasz co potem? Potem przyszła czarna seria niestety. Sezon regularny NBA się powoli kończył, niektóre zespoły zaczęły niespodziewanie przegrywać i to co ugrałem oddałem z nawiązką  . I jeszcze jedno. nawet gdy dojdziesz do 9-ego etapu to jaki buk Ci przyjmie zakład za 50 tys. jak wszędzie praktycznie limity  . No ale powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Dobra prowokacja ComeWithMe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Po pierwsze 0.07% to chyba wieksza szansa niz w totolotka a gra w niego miliony ludzi. Po drugie posprawdzalem archiwa i znalazlem serie 8 trafionych kuponow z rzedu w tym nawet dwa single remisy po kursie ponad 3. Po trzecie kilka lat temu byl temat goscia ktory gral kursy 1.01 lub 1.02 itp... Wiekszosc polemizowala i jechala ..."ze sie nie da z tego zrobic kasy" pare razy wysylal mi archiwum i jakos sie dalo. Chyba dalej tak gra z tego co, tylko mniej ze wzgledow czasowych. Po czwarte chyba nie jest to takie trudne trafic AKO 2.00, wiem ze sa niespodzianki, czarne serie,limity itd... ale moze warto sprobowac... Po piate moze ja bede tym pierwszym komu sie uda  ps. W w ciagu ostatnich 2 tygodni grajac "tak sobie" przeszlem 4 poziomy .... moze jak sie postaram i przy odrobinie szczescia 0.07% uda sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Porównujesz zakłady do totolotka? dział o systemach, strategiach a ty chcesz się bawić w totka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Porównujesz zakłady do totolotka? dział o systemach, strategiach a ty chcesz się bawić w totka  Wlasnie nie porownuje do totka. Tylko twierdze ze jest wieksze prawdopodobienstwo wygrania tym sytemem niz w TOTOLOTKA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
To testuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Sportingbełt juz czeka na wpłate - z nimi dorobisz sie fortuny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554 |
Na to by pomyślnie zakończyć ostatni (10-ty) etap gry tym systemem szanse wynoszą ok. 0,07%.
Powodzenia! Kompletna bzdura !!!!!! czy to jest jakis zaklad AKO ze liczysz poszczegolne szanse i podajesz szanse calosci? Kazdy etap tego systemu to 50 % szansy, na kazdym etapie mamy 50% szansy i nie ma sensu liczenia jakie sa szanse trafienia 10 etapow bo po co, skupmy sie na tym ze kazdy etap to 50 % szansy i koniec kropka. System jest dobry i sam o nim kiedys myslalem, miedzy innymi dlatego ze swoja kase ryzykujemy tylko na 1 etapie, potem juz gramy za wygrana kase, i gramy bez presji, ryzykujemy tylko poczatkowy wklad. Bardzo dobry system a tym co go krytykuja polecam wtapianie dalej swojej kasy na faworytach...hahahah
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
System jest dobry i sam o nim kiedys myslalem, miedzy innymi dlatego ze swoja kase ryzykujemy tylko na 1 etapie, potem juz gramy za wygrana kase, i gramy bez presji, ryzykujemy tylko poczatkowy wklad. Bardzo dobry system a tym co go krytykuja polecam wtapianie dalej swojej kasy na faworytach...hahahah Gratuluję zimnej krwi i braku presji przy stawianiu za 50000PLN w ostatnim etapie. Wygrana kasa chyba jednak jest Twoja kasą, więc zawsze będziesz ryzykował swoją 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
emporio  właśnie, kompletna bzdura! Tak samo mam 50 % szans wygrać w totolotka, bo albo przegram albo wygram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Witam. Nie bede sie rozwodzil,poprostu napisze to co mysle,wymyslilem... pewnie nie ja pierwszy i nieostatni. Wplacam do buka 100 zlotych i gram vabanke kilka razy (np. 5 lub 10 razy) Zakladajac np 10 etapow razy sredni kurs 2.00 mamy ponad 100.000 zlotych. Etap I 100 x 2 = 200 Etap II 200 x 2 = 400 Etap III 400 x 2 = 800 Etap IV 800 x 2 = 1.600 Etap V 1.600 x 2 = 3.200 Etap VI 3.200 x 2 = 6.400 Etap VII 6.400 x 2 = 12.800 Etap VIII 12.800 x 2 = 25.400 Etap IX 25.400 x 2 = 50.800 Etap X 50.800 x 2 = 101.600 Co o tym sadzicie? Wykonalne czy nie? Oczywiscie niemusicie mi tlumaczyc ze jedna przegrana powoduje ze przegrywam wszystko, ale zdarzaja mi sie serie trafic 4-5 razy kupony pod rzad z AKO 2.00 lub wiekszym.Mysle o strategii takiego grania, oczywisci nie musze sie spieszyc ..grac jeden etap na tydzien lub miesiac. Teraz moje pytanie czy gral ktos tak? Ile ktos z was potrafi trafic kuponow pod rzad bez wtopy z AKO ok. 2.00 lub wiekszym. Czy moze ktos dac linka do strony, bo wiem ze takie sa ze ludzie daja typy, i maja osiagniecia np. 14 bez wtopy. Moze tez ktos policzyc prawdopodobienstwo dojscia na poszczegolne etapy. Bede sie w tym temacie dzieli z wami etapami ktore przeszlem a w miare mozliwosci umieszczal skany. ps. Obecnie zaczynam grac system od 50 zl. Cel --> 1000 zl. ---> Wyplata 1000 ----> Gra systemem od 100 zl  Wasze opinie mile widziane. Poradzę Ci tak. Jest to możliwe do zrobienia. Ja wykonałbym to na zakładach na żywo w Bwin. Dlaczego? Gram tam tylko na live i tylko na gola że padnie; na jednego gola obojętne kto strzeli. Popatrz w jakiej minucie meczu w I połowie na to że padnie gol kurs jest już około 2 Powiem, Ci że w takiej minucie, że jeszcze mnóstwo czasu do przerwy jest. W drugiej połowie to samo. Ja już gram na gole dużo czasu. Możesz w ten sposób spokojnie przejść kilka etapów. Ostatnio stawiałem na gola 900 i spokojnie mi przyjeli, nie wiem co by było gdybyś chciał zagrać za 6400 przykładowo, ale jest nadzieja. TYLKO NA TO, ŻE PADNIE GOL - NAJLEPSZA GRA PAMIĘTAJPozdrawiam TomiKopi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Na to by pomyślnie zakończyć ostatni (10-ty) etap gry tym systemem szanse wynoszą ok. 0,07%.
Powodzenia! Kompletna bzdura !!!!!! czy to jest jakis zaklad AKO ze liczysz poszczegolne szanse i podajesz szanse calosci? Kazdy etap tego systemu to 50 % szansy, na kazdym etapie mamy 50% szansy i nie ma sensu liczenia jakie sa szanse trafienia 10 etapow bo po co, skupmy sie na tym ze kazdy etap to 50 % szansy i koniec kropka. System jest dobry i sam o nim kiedys myslalem, miedzy innymi dlatego ze swoja kase ryzykujemy tylko na 1 etapie, potem juz gramy za wygrana kase, i gramy bez presji, ryzykujemy tylko poczatkowy wklad. Bardzo dobry system a tym co go krytykuja polecam wtapianie dalej swojej kasy na faworytach...hahahah Najpierw myśl, potem pisz... Szansa trafienia pod rząd 10 zakładów o kursie @2 każdy jest dokładnie taka sama jak szansa trafienia AKO z 10 zdarzeń po kursie @2. Tak się jakoś dziwnie składa, że wychodząc od tej samej stawki bazowej na końcu wygramy(?) dokładnie taką samą kwotę, niezależnie od obranej metody. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
A mam takie pytanie o to 0.07%
Duzo osob gra w sobote i niedziele duzo zakladow. Zaluz ze grasz 10 kuponow (kazdy inny), jak oceniasz szanse wejscia 9 lub 10 kuponu ? 0.07% to po co grasz ten kupon
lub
Grasz co tydzien jeden kupon za 100 zlotych, czy szansa wygranej w 10 tygodniu twojego kuponu wznosi 0.07% czy 50% czy 33% grasz np. remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554 |
System jest dobry i sam o nim kiedys myslalem, miedzy innymi dlatego ze swoja kase ryzykujemy tylko na 1 etapie, potem juz gramy za wygrana kase, i gramy bez presji, ryzykujemy tylko poczatkowy wklad. Bardzo dobry system a tym co go krytykuja polecam wtapianie dalej swojej kasy na faworytach...hahahah Gratuluję zimnej krwi i braku presji przy stawianiu za 50000PLN w ostatnim etapie. Wygrana kasa chyba jednak jest Twoja kasą, więc zawsze będziesz ryzykował swoją  kompletna bzdura co piszesz, jezeli tak podchodzisz do tego to lepiej sie tym nie zajmuj, nie rozumiesz idei tego systemu....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554 |
emporio  właśnie, kompletna bzdura! Tak samo mam 50 % szans wygrać w totolotka, bo albo przegram albo wygram  o czym ty mowisz koles! zastanow sie wogole zanim cos napiszesz, w totlotku zeby wygrac musisz naraz trafic 6 liczb. W tym systemie mozesz grac rok czasu, i skupiasz sie na kazdym etapie a nie na calosci, kazdy etap to 50 % szansy, w totolotku musza wystapic wszystkie liczby naraz zebys wygral wiec nie ironizuj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554 |
Na to by pomyślnie zakończyć ostatni (10-ty) etap gry tym systemem szanse wynoszą ok. 0,07%.
Powodzenia! Kompletna bzdura !!!!!! czy to jest jakis zaklad AKO ze liczysz poszczegolne szanse i podajesz szanse calosci? Kazdy etap tego systemu to 50 % szansy, na kazdym etapie mamy 50% szansy i nie ma sensu liczenia jakie sa szanse trafienia 10 etapow bo po co, skupmy sie na tym ze kazdy etap to 50 % szansy i koniec kropka. System jest dobry i sam o nim kiedys myslalem, miedzy innymi dlatego ze swoja kase ryzykujemy tylko na 1 etapie, potem juz gramy za wygrana kase, i gramy bez presji, ryzykujemy tylko poczatkowy wklad. Bardzo dobry system a tym co go krytykuja polecam wtapianie dalej swojej kasy na faworytach...hahahah Najpierw myśl, potem pisz... Szansa trafienia pod rząd 10 zakładów o kursie @2 każdy jest dokładnie taka sama jak szansa trafienia AKO z 10 zdarzeń po kursie @2. Tak się jakoś dziwnie składa, że wychodząc od tej samej stawki bazowej na końcu wygramy(?) dokładnie taką samą kwotę, niezależnie od obranej metody.  Sluchaj nie czepiaj sie slowek, wazna jest idea systemu anie jakies szanse i procenty, zaklad ako na 10 zdarzen zawierasz na weekend, czasem wybierajac zdarzenia na sile...ten system moze jest jak AKO ale mozesz go grac w nieokreslonym przedziale czasu, rozumiesz? mozesz czekac na dobry typ 2 miesiace np. zeby wybrac wedlug Cienie najtrafniejszy typ do stystemu...Nie obchodzi mmnie jak oceniasz szanse calosci, dla mnie wazny jest etap a nie calosc. A zanse kazdego etapu oceniam na 50 % jesli wybiore dobry typ a nawet wieksze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|