|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Probowałem już dwukrotnie wypłacić pieniądze ale cały czas po paru dniach przychodzi mi wiadomość: "Your withdrawal could not be processed because of insufficient data. Your money has been booked back".
Podaje prawidłowe kody Swift oraz Iban. Co należy wpisać w pole "wystawić na"? Czekam na pomoc. no imiem i nazwisko Twoje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
zakladajcie wiec konta w EURO bo zapewnw z PLN maja problemy pewnie tak a dostales bonus ? u mnie juz pol sukcesu znaczy odpisali na maila, ze sprawdza i poinformuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
w euro ksieguja moment i bonus dopisany po kilkunastu minutach,
pobieraja jakas prowizje przy wyplacie na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2 |
Probowałem już dwukrotnie wypłacić pieniądze ale cały czas po paru dniach przychodzi mi wiadomość: "Your withdrawal could not be processed because of insufficient data. Your money has been booked back".
Podaje prawidłowe kody Swift oraz Iban. Co należy wpisać w pole "wystawić na"? Czekam na pomoc. no imiem i nazwisko Twoje Myślałem że może tu coś jest nie tak - wpisywałem właśnei swoje dane i niestety da razy mi cofnęli wypłate. No nic spróbuje jeszcze raz - może się uda :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
co za dziadostwo kasy dalej nie ma!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Rozliczają wam zakłady? Zenit-Real do tej pory nie rozliczony.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134 |
ja mam inny problem (znowu) wypłacilem najpierw 100 "pln" poprosilem o zmiane na euro i wyplacilem jeszcze 130 euro zmienili wyplate tych 100 pln na 34 euro i to nie przyszlo przyszlo tylko to 130 euro jako 434 zl. i znowu pytanie gdzie mam pisac na ten mail cahier?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134 |
no chyba ze dla nich 164 euro to jest 434 zl hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
czy przy wyplacie na konto bankowe trzeba w polu Iban wpisac PL i dopiero wtedy nr konta, czy wystarczy tylko nr konta z 26 cyfr?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
100 pln sie pojawilo w koncu ale bonusu brak pisac czy sami dadza (watpie) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
pisz,ja pisalem, bo po zaksiegowaniu wplaty nie mialem bonusa z automatu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
po jakim czasie dopisali ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
od wyslania maila z prosba o bonusa bylo to chyba 1 dzien
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
ehhh a jak sie zaresjtrowalem normlanie bez wcisniecia w ten dzial o 100% od depozytu to tez dostane 25euro jak wplace czy nie;// ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
A ma ktoś może problem z zalogowaniem się na stronie? Bo ja za Chiny nie mogę się zalogować. Wpisuję login, hasło i mogę sobie czekać i czekać. Nie wiem dlaczego nie załapuje mi logowania. Po otwarciu konta trochę pograłem i od wczoraj nic. Wysłałem przypomnienie hasła ale też czekam i czekam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
loguje normalnie i bonus dopisany 75zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Wczoraj mecz zakończony Lecha a oni jeszcze zakładów nie rozliczyli, doopa nie bukmacherr, zawijam sie stamtą bo szkoda nerwów,nie polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Panowie wypłacał ktoś od nich na konto bankowe? jesli tak to ile to trwa , bo czekam 4 dni i jest echo,raz coprawda poprawiałem dane , ale teraz jest ok. a kasy dalej nie ma,ogólnie nie polecam , nie ma chyba szansy na odzysk kasy...albo trzeba się nastawić na szarpanie z nimi itp,itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Czy wypłacili komuś w czwartek lub dzisiaj?
|
|
|
Link skopiowany do schowka