Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
RL83 #2626391 30/09/2008 01:48
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by RL83
Probowałem już dwukrotnie wypłacić pieniądze ale cały czas po paru dniach przychodzi mi wiadomość:
"Your withdrawal could not be processed because of insufficient data. Your money has been booked back".

Podaje prawidłowe kody Swift oraz Iban. Co należy wpisać w pole "wystawić na"? Czekam na pomoc.

no imiem i nazwisko Twoje

Bonus: Unibet
szuwi1 #2626495 30/09/2008 02:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by szuwi1
zakladajcie wiec konta w EURO bo zapewnw z PLN maja problemy

pewnie tak a dostales bonus ?

u mnie juz pol sukcesu znaczy odpisali na maila, ze sprawdza i poinformuja

KUERTEN. #2626512 30/09/2008 02:45
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
w euro ksieguja moment i bonus dopisany po kilkunastu minutach,

pobieraja jakas prowizje przy wyplacie na konto bankowe?

john #2626652 30/09/2008 03:53
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2
Originally Posted by john
Originally Posted by RL83
Probowałem już dwukrotnie wypłacić pieniądze ale cały czas po paru dniach przychodzi mi wiadomość:
"Your withdrawal could not be processed because of insufficient data. Your money has been booked back".

Podaje prawidłowe kody Swift oraz Iban. Co należy wpisać w pole "wystawić na"? Czekam na pomoc.

no imiem i nazwisko Twoje

Myślałem że może tu coś jest nie tak - wpisywałem właśnei swoje dane i niestety da razy mi cofnęli wypłate. No nic spróbuje jeszcze raz - może się uda :-)

RL83 #2627941 01/10/2008 01:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
co za dziadostwo kasy dalej nie ma!

KUERTEN. #2628409 01/10/2008 04:11
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Rozliczają wam zakłady?
Zenit-Real do tej pory nie rozliczony.

milan1231 #2628778 01/10/2008 06:27
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134
ja mam inny problem (znowu) wypłacilem najpierw 100 "pln" poprosilem o zmiane na euro i wyplacilem jeszcze 130 euro zmienili wyplate tych 100 pln na 34 euro i to nie przyszlo przyszlo tylko to 130 euro jako 434 zl. i znowu pytanie gdzie mam pisac na ten mail cahier?

xdmcx #2628779 01/10/2008 06:28
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134
no chyba ze dla nich 164 euro to jest 434 zl hehehe

xdmcx #2628794 01/10/2008 07:12
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
czy przy wyplacie na konto bankowe trzeba w polu Iban wpisac PL i dopiero wtedy nr konta, czy wystarczy tylko nr konta z 26 cyfr?

spirolek #2628917 01/10/2008 14:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
w iban musi być pl

gryzonko #2629809 02/10/2008 02:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
100 pln sie pojawilo w koncu ale bonusu brak pisac czy sami dadza (watpie) ?

KUERTEN. #2629811 02/10/2008 02:13
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
pisz,ja pisalem, bo po zaksiegowaniu wplaty nie mialem bonusa z automatu

szuwi1 #2629885 02/10/2008 02:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
po jakim czasie dopisali ?

KUERTEN. #2629893 02/10/2008 02:48
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
od wyslania maila z prosba o bonusa bylo to chyba 1 dzien

szuwi1 #2631472 02/10/2008 22:34
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
ehhh a jak sie zaresjtrowalem normlanie bez wcisniecia w ten dzial o 100% od depozytu to tez dostane 25euro jak wplace czy nie;// ?

1raul1 #2633062 03/10/2008 15:18
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
A ma ktoś może problem z zalogowaniem się na stronie? Bo ja za Chiny nie mogę się zalogować. Wpisuję login, hasło i mogę sobie czekać i czekać. Nie wiem dlaczego nie załapuje mi logowania. Po otwarciu konta trochę pograłem i od wczoraj nic.
Wysłałem przypomnienie hasła ale też czekam i czekam.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
loguje normalnie i bonus dopisany 75zl

KUERTEN. #2633286 03/10/2008 18:46
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Wczoraj mecz zakończony Lecha a oni jeszcze zakładów nie rozliczyli, doopa nie bukmacherr, zawijam sie stamtą bo szkoda nerwów,nie polecam.

szuwi1 #2633819 03/10/2008 23:52
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Panowie wypłacał ktoś od nich na konto bankowe? jesli tak to ile to trwa , bo czekam 4 dni i jest echo,raz coprawda poprawiałem dane , ale teraz jest ok. a kasy dalej nie ma,ogólnie nie polecam , nie ma chyba szansy na odzysk kasy...albo trzeba się nastawić na szarpanie z nimi itp,itd

crossmen #2633859 04/10/2008 00:05
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Czy wypłacili komuś w czwartek lub dzisiaj?

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, forty, Lukasz111, $-man, Sensei, burbon, kamel, rymoholik, aker, alfa, bukma, 11kera11), 3,280 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1