Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
frees #2628256 01/10/2008 03:53
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,5750373,Ale_Play_wykrecil_im_numer.html

Bonus: Unibet
DannY #2628735 01/10/2008 05:43
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
usłyszane dzisiaj w robocie laugh

Jakie mięso jest najlepsze??
'
'
Babskie, bo jest pieprzone, duszone i na koniec śmietaną polewane laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 253
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 253
wszedlem na oficjalna strone tego sklepu gdzie sa te gadzety i niektore sa zajebiste mam pytanie jak zamawiajac ze stanów jakies takie pierdoly to ile placi sie dodatkowo plus minus za przesylke i ile ona idzie orientuje sie ktos moze ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Wakacje, chlopak poszedl na disco,
patrzy siedzi przy stoliku super laska.
Podszedl i pyta sie:
- Moge postawic ci drinka?
Dziewuszka podziekowala i sie zgodzila.
Po milej rozmowie postanowil poprosic ja do tanca.
Ona ze owszem tylko ze jest maly problem bo ona jest na wozku.
Potanczyli, wypili razem kilka drinkow, no z nocy zrobil sie rzeski poranek. Uprzejmy i dobrze wychowany mlodzieniec zaproponowal ze odprowadzi ja do domu.
W trakcie spaceru od slowa do slowa porozumieli sie iz obydwoje maja
ochote na szybki numerek.
- Ale jak to zrobic?- pyta on.
- Mam takie specjalne szelki i mozesz przypiac mnie do plotu.
Jak powiedziala tak zrobil, pobzykali sie, skonczyli i chlopak wsadzil
inwalidke do wozka. Ona w placz.
- Co sie stalo?
- To pierwszy raz.- przez lzy.
- Nie mow ze pierwszy raz.
- To pierwszy raz- dalej mocno wzruszona.
- Nie wal sciemy nie bylas dziewica.
- To pierwszy raz jak ktos mnie odpial z plotu.

frees #2629101 01/10/2008 18:12
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
http://halbot.haluze.sk/?id=4391
haha niezly patent laugh trzeba wyprobowac laugh

anmar #2629161 01/10/2008 19:09
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
[Linked Image]

Wieś położona na trasie Łódź – Wrocław, przy drodze nr 14 z Sieradza do Złoczewa w województwie łódzkim, w powiecie sieradzkim, 10 km od Sieradza.

Kiedyś jak zauważyłem ten znak przy drodze to myślałem że jebnę ze śmiechu wink

fala #2629684 02/10/2008 01:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Mają tam fajny zajazd:

[Linked Image]

Zajazd Tumidaj piwo

anmar #2630044 02/10/2008 03:38
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Originally Posted by anmar
http://halbot.haluze.sk/?id=4391
haha niezly patent laugh trzeba wyprobowac laugh
to ja chcę w warcaby 100polowe grin

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by paoblo
Originally Posted by anmar
http://halbot.haluze.sk/?id=4391
haha niezly patent laugh trzeba wyprobowac laugh
to ja chcę w warcaby 100polowe grin

Ja zakupiłem swego czasu coś takiego:

[Linked Image]

Szybka rozgrywka, ale za to można kilka rozdań, a raczej rozlań zaliczyć podczas jednej imprezy smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
z wczorjszego meczu w tvp2:
ilu kibicow by przyszlo na anfield wylaczajac kibicow evertonu jesli bilety bylyby za darmo - cale miasto smile

i chyba w przerwie experci jacus czy tam jurus - nowy zawodnik w psv 'abradab'

Dołączył: Aug 2005
Posty: 402
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 402
Porwaliśmy samolot na lotnisku w Moskwie, pasażerowie jako
zakładnicy.Żądamy miliona dolarów i lotu do Meksyku.


Wtorek.
Czekamy na reakcję władz. Napiliśmy się z pilotami.
Pasażerowie wyciągnęli zapasy. Napiliśmy się z pasażerami.
Piloci napili się z pasażerami.


Środa
Przyjechał mediator. Przywiózł wódkę. Napiliśmy się z
mediatorem, pilotami i pasażerami. Mediator prosił, żebyśmy
wypuścili połowę pasażerów.
Wypuściliśmy, a co tam.


Czwartek
Pasażerowie wrocili z zapasami wodki. Balanga do rana.
Wypuściliśmy drugą połowę pasażerów i pilotów.


Piątek
Druga połowa pasażerów i piloci wrócili z gorzałą.
Przyprowadzili masę znajomych. Impreza do rana.


Sobota
Do samolotu wpadł specnaz. Z wódką. Balanga do poniedziałku.

Poniedziałek
Do samolotu pakują się coraz to nowi ludzie z gorzałą. Jest
milicja, są desantowcy, strażacy, nawet jacyś marynarze.


Wtorek
Nie mamy sił. Chcemy się poddać i uwolnić samolot. Specnaz
się nie zgadza.
Do pilotów przyleciała na imprezę rodzina z Władywostoku. Z
wódką.


Środa
Pertraktujemy. Pasażerowie zgadzają się nas wypuścić, jeśli
załatwimy wódkę.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
taki lancuszek znalazlem przegladajac profile na nk. tak zenujace ze az mnie rozsmieszylo smile

Super dŻaGa██████████]1@@ %! ;* *.* +.* ^^
Uważam,że jesteś w 1@@ procentach ExXxXtRa DżAgą;*
Wyślij to osóbkOOOOOm ,które uważasz,że są SupeR Dżagami *_*
Jesli powróóóci do ciebie:

1-2-Jesteś gorsza od zombii!Idź grać w Scobby Doo! TTTTT-TTTTTT

3-4-Jesteś brzydalem! T-T

5-6-Nadajesz się do reklamy Rutino Scorbin bo jesteś niewyraźna! :/

7-8-Nieźle,Nieźle ale nie najlepiej....+.*

9-10-Jesteś PrEtTy WoMeN;*

11-12-Jesteś śliczniuchna

13-14-ALE Z CIEBIE DŻAGA!
Beautfull!;*;*

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220


babcia i wibrator laugh laugh laugh

jpl #2633535 03/10/2008 21:27
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
w kosciele

http://pl.youtube.com/watch?v=es7nYt4SmfU&eurl=http://kominotki.blox.pl/html

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by zmarcin
Znośna ta panna, trzeba koledze pomóc grin

Szewa #2633621 03/10/2008 22:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Te zdjecia są z USA.
Po jakosci mozna pomoc.

lupus #2633700 03/10/2008 22:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by lupus
Te zdjecia są z USA.
Po jakosci mozna pomoc.


Kolo nie ma wyglądu chłopaka z Polski, to jakaś ściema, jak dla mnie, ale rozbawiła mnie laugh

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, aker, burbon, Sensei, forty, $-man, ANZELMO, alfa, kamel), 2,812 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,543
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1