Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
czym rozni sie golab od zwlaszczy??

golab siada na dachu a zwlaszcza na parapecie

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
hehe w podstawówce takie dowcipy znalem smile

byl tez inny:

Czym się różni żaba od najbardzieja?

Żaba jest zielona, a najbardziej na brzuchu laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
laugh laugh

dobre piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by zaberek1987
czym rozni sie golab od zwlaszczy??

golab siada na oknie wink a zwlaszcza na parapecie

Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728

Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
Ja znam mix:

- Czym się różni gołąb od zwłaszczy?
- ????
- Gołąb jest biały, a zwłaszcza na brzuchu grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91668,5767545,Cabaj_i_gest_Kozakiewicza.html

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060


Nie ma tematu żałosne dlatego wrzucam tutaj. Fragment programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", który od wczoraj nazywa się "Żenada na lodzie - I ty możesz pojechać kogo chcesz !"

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Na lekcji pani pyta dzieciaki jak wyglada ich dzien. Przyszla kolej na Jasia by odpowiedzial. Wiec Jasio zaczyna: Rano wstaje ide, jem sniadanie, wycieram ch***ja i ide do szkoly. Wracam ze szkoly wycieram ch**ja, ide pojezdzic na rowerze jak wracam wycieram ch**ja i ide pograc w piłke. Pozniej wycieram ch**ja i ide do domu na kolacje.....nagle pani mowi ale Jasiu przestan z tym wycieraniem [ogolnie beszta Jasia:)]co to ma znaczyc. A Jasiu: no bo wie pani tato jest dyrektorem to ciągle nam na drzwiach piszą laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
addict
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
Originally Posted by ArtekPotito

TVP ma spełniać "misje" za nasz abonament... 3 głupie baby!!!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by miglanc
Originally Posted by ArtekPotito

TVP ma spełniać "misje" za nasz abonament... 3 głupie baby!!!
Żałosne puke

Szewa #2637481 05/10/2008 07:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Tak się bawi, tak się bawi...

laugh

Szewa #2637646 05/10/2008 17:17
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Jak widać papier się skończył, 'chłopacy' przynieśli i tak wyszło, jedna więcej fotka na nk. ha!

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816



Nowy kolega Ahmeda martwego terrorysty smile Mysle ze wiekszosci z was sie spodoba

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przeciez Melvin jest stary smile

Ale jest moim zdaniem daremny, podobnie jak Daddy D.

Jesli chodzi Jeffa Dunhama to najlepsze sa Peanut i Walter.
Czyli te najstarsze smile

lupus #2637778 05/10/2008 19:33
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
No tak Walter miażdzy smile zgadzam sie z tym w 100% wink piwo

Wlasnie oglądalem to:




Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
*Szukam czynnej dziury w mojej kobiecie..*

Maciek 2007-08-14 13:25

W wersji demo (przed ślubem) działały wszystkie 3. Teraz albo "access denieded", albo "try later". Może to był trial?

ubuntu 2007-08-14 13:34

hahahahahhahha dobre, dobre. Ja mam tak czasem z moją panną, ale to jakiś uboższy model bo ma tylko dwa gniazda czynne

Flash 2007-08-14 14:17

to moze cracka z sieci sciagnij

ubuntu 2007-08-14 14:48

myślałem nad update-em (jej siora, nie są kompatybilne w komunikacji więc jest szansa), helpdesk panny twierdzi że niektóre funkcje zostaną odblokowane po zakupie licencji (zastanawiam się czy warto, demo i tak jest bardzo rozbudowane)

janko 2007-08-15 10:09

nie warto. zakupisz licencję, odblokujesz funkcję prania, sprzątania i gotowania. Jednak pełna wersja ma również o wiele więcej bugów niż demo.
przede wszystkim pojawia się dziura wallet buffer overflow - nie jesteś w stanie zapanować nad przepływem/wypływem pieniędzy. Dochodzą inne zmartwienia - dziura odkryta przez znany zespół Secunia: koleżanki i spotkania itd itd... zastanów się lepiej...

gomez 2007-08-14 15:26

A mi to wyglada na włamanie do systemu. Sprawdz czy ktos niepowołany nie zapuscil trojna i nie przejol kontroli. Ewentualnie pozostaje zmiana sprzetu na inny.

finding the holes 2007-08-14 16:09

tak zdecydowanie nastapilo przepelnienie bufora, duzo atakow na raz i system sie zwiesil. najlepsze sa wersje freeware albo open source. Sa darmowe za to troche mniej zaawansowane. Wada tych open source jest to ze kazdy moze przy nich grzebac co nie znaczy ze moze je ulepszyc...Ale sa wyjatki.Znam taka jedna Open Source z osiedla. Jej kod zrodlowy zna juz pol miasta i trzeba przyznac ze sie szybko rozwija

janko 2007-08-15 10:10

zna czy ma ten rozwijający się kod ? wink

Gal 2007-08-14 16:28

Nie, to niebył trial tylko wirus. Odświerz system operacyjny bo nie ma dostępnych wszystkich opcji. Tylko czy pamiętasz kod aktywacyjny?

atari 2007-08-14 16:55

to ja mam najstarszy model bo tylko z jedną dziurą no ale kiedyś tylko takie były,ale teraz zafundowałem sobie w pracy nowy model.hah z 3 dziurami ale chyba ma jakiś wirus bo ciągle się zawiesza i muszę resetować no i skrzynka pocztowa puchnie od meili a na dodatek jeszcze ten stary model.już nie daje rady:(

gp.2 2007-08-14 17:53

Siemka! mam to samo. Tylko nie wiem czy to choroba czy starość!!!!!!

majk 2007-08-14 18:30

Polecam patche z kwiaciarni. Czasem system az krzyczy ze potrzebne uaktualnienie, ale ja rozumiem, ze te chmurki informacyjne sa denerwujace i je od razu wylaczasz. Mozesz tez sprobowac rozgladac sie za innym sprzetem, ale to jest ryzykowne i grozi totalnym zalamaniem systemu. Ale czasem tez sprawia ze program nagle daje z siebie wszystko.

tomasz 2007-08-14 18:44

Moze serial nie taki? Zaproponuj dzienny seans Klanu zamiast Złotopolskich.Zadna kobieta nie pozostanie obojetna wobec swojego partnera po obejrzniu Ryśka-Ogiera laugh

yatzek 2007.08.15 01:58

Jest jeszcze szansa na poprawę sytuacji przez częste manewry lewym i prawym kursorem (.)(.) . Poza tym, nie miej lęku przed położeniem ręki na myszkę i kręceniem rolką palcem wskazującym. Ostatecznością może być włożenie do szczeliny napędu nośnika i sformatowanie go. Uważaj, aby przy okazji kasowania nie zostały wprowadzone dane.

kate 2007.08.15 12:00

chłopaki, ale mnie rozbawiliście :))))) Gratuluję poczucia humoru

roja 2007.08.15 12:35

Sprawdz konfiguracje firewall'a, czy wogole masz dostep bo widac, ze cie nie przepuszcza. Generalnie sprawdz jakie aplikacje przechodza przez firewall'a. W panelu sterowania sprawdz czy nie jest zainstalowany CondomsDefender, jak tak to wywal! Musisz znalezc cos do tuningu systemu i grzebania w rejestrze ale to nie sa tanie rzeczy. Najlepiej do tego wszystkiego zatrudnij fachowca. Tak czy inaczej bedziez cie to kosztowac, a skutki wcale nie musza byc zadowalajace, te systemy sa bardzo podatne na zmiany srodowiskowe, wymagaja coraz lepszego sprzetu, podczas gdy same nie bardzo chca sie upgradowac.

m 2007.08.15 13:02

Dokup urzadzenia peryferyjne, najlepiej golden_necklace. U mnie tak bylo
- pomoglo

math 2007.08.15 14:35

Mimo wszystko zalecalbym wymiane sprzetu na nowy model choc to drogi szpas a i utylizacja starego bywa nielatwa. Pozdro wszystkich

mariano997 2007.08.15 14:51

tak to juz jest z tymi kobitkami... bierzesz towar sprawny i sprawdzony z tym że nawet bez gwarancji frown później nawet się nie ma nikomu poskarżyć... bo teściowa reklamacji nie przyjmie choć to jej dzieło...
jeśli działa funkcja prania, gotowania i sprzątania to dobierz sobie jakiś inny sprzęt, który działa na innych płaszczyznach... tak by wzajemnie się uzupełniały :)taka moja rada pozdro

2007.08.16 01:45

Bardzo dobry watek godny poczytania oczywiscie mowie o komentach ! ;] pozdrawiam,a na marginesie- moze musisz poszukac lepszej instrukcji obslugi moze masz tlumaczona z chinskiej z bledami ;]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987

Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, betowiec, ElNinho[mmdea], rafal08, aker, Lukasz111, rymoholik, latajaca_holenderka, 11kera11, forty, alfa, Akhu, $-man), 2,764 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1