Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
rafal08 #2629847 02/10/2008 02:30
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Witam
wkrótce będe zakładał konto na netellerze i mam takie pytanko: czy jest mozliwosc wybrania waluty PLN do transakcji w netellerze, przejrzalem temat i piszecie o kontach w euro, $ i przewalutowaniach przy wyplacie z karty nettelera, u wiekszosci buków mam konto w PLN i stad moje pytanie i jakie sa ew.oplaty przy wyplatach z bankomatu

pozdro.
Style

Bonus: Unibet
style #2634169 04/10/2008 01:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Dziś chciałem wypłacić kasę z karty a tu "kupa" bo straciła ważność.
Co teraz?? Nowej nie widać...

Conrad #2639631 06/10/2008 18:21
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
Jak moge zmienic walute na PLN ??

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by MichalTD
Jak moge zmienic walute na PLN ??

Nie da rady
Jedyna opcja zmiany waluty to zamknąć stare i otworzyć nowe konto z inna walutą.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
Originally Posted by gryzonko
Originally Posted by MichalTD
Jak moge zmienic walute na PLN ??

Nie da rady
Jedyna opcja zmiany waluty to zamknąć stare i otworzyć nowe konto z inna walutą.

W takim razie jak moge zamknac konto, czy po otworzeniu nowego znowu bede musial przechodzic weryfikacje i czy posiadaja polski support ??.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by MichalTD
Originally Posted by gryzonko
Originally Posted by MichalTD
Jak moge zmienic walute na PLN ??

Nie da rady
Jedyna opcja zmiany waluty to zamknąć stare i otworzyć nowe konto z inna walutą.

W takim razie jak moge zamknac konto, czy po otworzeniu nowego znowu bede musial przechodzic weryfikacje i czy posiadaja polski support ??.
Skontaktuj sie z supportem i opisz sprawe, poproś o zamknięcie konta być mógł otworzyć nowe. Polski support tylko telefonicznie.
Niestety czeka cie ponowna weryfikacja w postaci telefonu na podany przez ciebie numer (weryfikacja danych) i wysłania skanu ID oraz rachunku z ostatnich 3 miesięcy (potrzebne do konta rozszerzonego)

style #2641166 07/10/2008 18:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Witam,

pam pytania, ktore moglbym zadac na livechat na Neteller ale moze tutaj pojawia sie szybciej niz dostanie sie na czat Neteller

1. Ile czeka sie na odpowiedz w sprawie zamowionej karty Neteller - po zlozeniu wniosku mam
'Wniosek o wydanie karty wstępnie opłaconej
Twój wniosek jest w trakcie przetwarzania.'

2. Czy nalezy zlecic kolejny mikro przelew jezeli konto do ktorego wczesniej mprzelew byl robiony jest zamkniete ?

pozdrawiam,
Łojro

Ojro #2641843 08/10/2008 00:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Tak wygladal harmonogram

18.09 - wyslalem im dokumenty
22.09 - uniewaznilem obecna karte
03.10 - wyslano nowa karte

Jeszcze nie dotarla

Marcin #2652027 12/10/2008 17:28
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Od kilku dni bombardują mnie mailami, żebym wysłał im dokumenty (skany dowodu, karty, rachunku itp.) w celu kolejnej weryfikacji.

Też to dostajecie, czy to jakiś fake?

Wysyłać?

Bzyku #2652373 12/10/2008 20:52
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Wysłałem im dokumenty do weryfikacji - dowód osobisty i rachunek za mieszkanie (woda, wywóz śmieci, itp.), lecz rachunek nie spełnia ich wymagań...

Wszystkie rachunki za prąd, telewizję kablową, itp. są adresowae na moją żonę. Moje pytanie zatem:

Co mam im wysłać zamiast rachunku, skoro konto bankowe też mam internetowe... Mam iść do banku i poprosić o wyciąg, czy wystarczy skan karty debetowej (kredytowej nie mam bo pewnie do buków zaczął bym za dużo przesyłać...)

Bzyku #2652377 12/10/2008 20:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Wysłałem im dokumenty do weryfikacji - dowód osobisty i rachunek za mieszkanie (woda, wywóz śmieci, itp.), lecz rachunek nie spełnia ich wymagań...

Wszystkie rachunki za prąd, telewizję kablową, itp. są adresowae na moją żonę. Moje pytanie zatem:

Co mam im wysłać zamiast rachunku, skoro konto bankowe też mam internetowe... Mam iść do banku i poprosić o wyciąg, czy wystarczy skan karty debetowej (kredytowej nie mam bo pewnie do buków zaczął bym za dużo przesyłać...)

ryf #2653116 13/10/2008 01:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
mam podobnz problem

bedac zagranica nie korzystalem z netellera aby niezablokowac sobie konta, wracam po 3,5 miecha i dostaje maila abym wyslal dokumenty do ponownej weryfikacji confused

Wyslalem 2 razy [bank statement + ID] i za kadym razzem dostalem maila ze nie spelnia wymagan...

bede musial zagadac na czacie co jest grane mad

Ojro #2653574 13/10/2008 04:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
U mnie byl za stary rachunek. Wyslalem ID i rachunek za prad + rolziczenia karty i zweryfikowali bez problemu za drugim razem (tj. jak rachunki byla nowsze)

WojtekK

nowy WK #2667012 19/10/2008 03:56
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
O
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
czy ktoś się orientuje jak skończyła mi się ważność karty neteller to mam czekać na nową aż sami doślą czy ponownie trzeba zamawiać tak jak pierwszą?

OSKAR #2667172 19/10/2008 05:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Ja zamawialem nowa i przez jakis czas byla informacja, ze wniosek jest w trakcie przetwarzania. Teraz nie mam w menu informacji nt. karty - tez tak macie?

WojtekK

Bzyku #2667226 19/10/2008 06:43
Dołączył: Dec 2006
Posty: 108
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 108
Originally Posted by Bzyku
Od kilku dni bombardują mnie mailami, żebym wysłał im dokumenty (skany dowodu, karty, rachunku itp.) w celu kolejnej weryfikacji.

Też to dostajecie, czy to jakiś fake?

Wysyłać?

Też to dostałem, sam nie wiem czy wysyłać, po jakim czasie zablokują rachunek?

nowy WK #2668164 19/10/2008 21:51
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by nowy WK
Ja zamawialem nowa i przez jakis czas byla informacja, ze wniosek jest w trakcie przetwarzania. Teraz nie mam w menu informacji nt. karty - tez tak macie?

WojtekK


Widze, ze temat zamawiania nowych kart jest znowu na topie. Moja karta jest wazna do konca pazdziernika i w zwiazku z tym pytanie. Nalezy sie upomniec o nowa karte, czy na stronie wystarczy zamowic nowa? Jaka jest dokladnie procedura, bo nikt chyba w temacie jeszcze nie napisal. Pozdr.

SyKo #2669667 20/10/2008 16:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ja dostalem maila ze mam wyslac dokumenty w innym razie bede mial zawieszone konto od 1 listopada.

Jakis miesiac temu zamowilem moja 'pierwsza' karte na Neteller. Do piatku jeszcze widzialem ze zamowienie jest w okresie przetwarzannia, dzis wchodze i juz tej zakladki nie ma.

Czy karta juz zostala do mnie wyslana ?

pozdr,
ŁOjro

Ojro #2670206 21/10/2008 00:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Dzis w zakladkach pojawily sie nowe karty dostepne poprzez Neteller. To chyba znaczy ze kart Globewallet juz nie bedzie. Jak na pierwszy rzut oka to wydaje mi sie ze warunki tamtych kart byly lepsze: mniejszy koszty przewalutowan oraz 3 EUR za wyplate przy czym teraz widze, ze to bedzie 4 EUR. Do tego jesli nie uzyjesz karty w miesiacu to dodatkowe 2 EUR oplaty.
A moze ktos dostal juz nowa karte globewallet i jest ona takze dostepna jakas droga? Pozdr.

SyKo #2670213 21/10/2008 00:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Jeszcze jedno co udalo mi sie wyczytac: max wyplata w ciagu dnia to 250 funtow, czyli 2x mniej jak w przypadku poprzednich kart. Widze ze poszli nie w ta strone co trzeba.

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], betowiec, burbon, poozon, rafal08, Sensei, bukma, alfa, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,838 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1