|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
Witam wkrótce będe zakładał konto na netellerze i mam takie pytanko: czy jest mozliwosc wybrania waluty PLN do transakcji w netellerze, przejrzalem temat i piszecie o kontach w euro, $ i przewalutowaniach przy wyplacie z karty nettelera, u wiekszosci buków mam konto w PLN i stad moje pytanie i jakie sa ew.oplaty przy wyplatach z bankomatu
pozdro. Style
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Dziś chciałem wypłacić kasę z karty a tu "kupa" bo straciła ważność. Co teraz?? Nowej nie widać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209 |
Jak moge zmienic walute na PLN ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Jak moge zmienic walute na PLN ?? Nie da rady Jedyna opcja zmiany waluty to zamknąć stare i otworzyć nowe konto z inna walutą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209 |
Jak moge zmienic walute na PLN ?? Nie da rady Jedyna opcja zmiany waluty to zamknąć stare i otworzyć nowe konto z inna walutą. W takim razie jak moge zamknac konto, czy po otworzeniu nowego znowu bede musial przechodzic weryfikacje i czy posiadaja polski support ??.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Jak moge zmienic walute na PLN ?? Nie da rady Jedyna opcja zmiany waluty to zamknąć stare i otworzyć nowe konto z inna walutą. W takim razie jak moge zamknac konto, czy po otworzeniu nowego znowu bede musial przechodzic weryfikacje i czy posiadaja polski support ??. Skontaktuj sie z supportem i opisz sprawe, poproś o zamknięcie konta być mógł otworzyć nowe. Polski support tylko telefonicznie. Niestety czeka cie ponowna weryfikacja w postaci telefonu na podany przez ciebie numer (weryfikacja danych) i wysłania skanu ID oraz rachunku z ostatnich 3 miesięcy (potrzebne do konta rozszerzonego)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Witam,
pam pytania, ktore moglbym zadac na livechat na Neteller ale moze tutaj pojawia sie szybciej niz dostanie sie na czat Neteller
1. Ile czeka sie na odpowiedz w sprawie zamowionej karty Neteller - po zlozeniu wniosku mam 'Wniosek o wydanie karty wstępnie opłaconej Twój wniosek jest w trakcie przetwarzania.'
2. Czy nalezy zlecic kolejny mikro przelew jezeli konto do ktorego wczesniej mprzelew byl robiony jest zamkniete ?
pozdrawiam, Łojro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Tak wygladal harmonogram
18.09 - wyslalem im dokumenty 22.09 - uniewaznilem obecna karte 03.10 - wyslano nowa karte
Jeszcze nie dotarla
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Od kilku dni bombardują mnie mailami, żebym wysłał im dokumenty (skany dowodu, karty, rachunku itp.) w celu kolejnej weryfikacji.
Też to dostajecie, czy to jakiś fake?
Wysyłać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Wysłałem im dokumenty do weryfikacji - dowód osobisty i rachunek za mieszkanie (woda, wywóz śmieci, itp.), lecz rachunek nie spełnia ich wymagań...
Wszystkie rachunki za prąd, telewizję kablową, itp. są adresowae na moją żonę. Moje pytanie zatem:
Co mam im wysłać zamiast rachunku, skoro konto bankowe też mam internetowe... Mam iść do banku i poprosić o wyciąg, czy wystarczy skan karty debetowej (kredytowej nie mam bo pewnie do buków zaczął bym za dużo przesyłać...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Wysłałem im dokumenty do weryfikacji - dowód osobisty i rachunek za mieszkanie (woda, wywóz śmieci, itp.), lecz rachunek nie spełnia ich wymagań...
Wszystkie rachunki za prąd, telewizję kablową, itp. są adresowae na moją żonę. Moje pytanie zatem:
Co mam im wysłać zamiast rachunku, skoro konto bankowe też mam internetowe... Mam iść do banku i poprosić o wyciąg, czy wystarczy skan karty debetowej (kredytowej nie mam bo pewnie do buków zaczął bym za dużo przesyłać...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
mam podobnz problem bedac zagranica nie korzystalem z netellera aby niezablokowac sobie konta, wracam po 3,5 miecha i dostaje maila abym wyslal dokumenty do ponownej weryfikacji  Wyslalem 2 razy [bank statement + ID] i za kadym razzem dostalem maila ze nie spelnia wymagan... bede musial zagadac na czacie co jest grane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
U mnie byl za stary rachunek. Wyslalem ID i rachunek za prad + rolziczenia karty i zweryfikowali bez problemu za drugim razem (tj. jak rachunki byla nowsze)
WojtekK
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101 |
czy ktoś się orientuje jak skończyła mi się ważność karty neteller to mam czekać na nową aż sami doślą czy ponownie trzeba zamawiać tak jak pierwszą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Ja zamawialem nowa i przez jakis czas byla informacja, ze wniosek jest w trakcie przetwarzania. Teraz nie mam w menu informacji nt. karty - tez tak macie?
WojtekK
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 108 |
Od kilku dni bombardują mnie mailami, żebym wysłał im dokumenty (skany dowodu, karty, rachunku itp.) w celu kolejnej weryfikacji.
Też to dostajecie, czy to jakiś fake?
Wysyłać? Też to dostałem, sam nie wiem czy wysyłać, po jakim czasie zablokują rachunek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Ja zamawialem nowa i przez jakis czas byla informacja, ze wniosek jest w trakcie przetwarzania. Teraz nie mam w menu informacji nt. karty - tez tak macie?
WojtekK Widze, ze temat zamawiania nowych kart jest znowu na topie. Moja karta jest wazna do konca pazdziernika i w zwiazku z tym pytanie. Nalezy sie upomniec o nowa karte, czy na stronie wystarczy zamowic nowa? Jaka jest dokladnie procedura, bo nikt chyba w temacie jeszcze nie napisal. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ja dostalem maila ze mam wyslac dokumenty w innym razie bede mial zawieszone konto od 1 listopada.
Jakis miesiac temu zamowilem moja 'pierwsza' karte na Neteller. Do piatku jeszcze widzialem ze zamowienie jest w okresie przetwarzannia, dzis wchodze i juz tej zakladki nie ma.
Czy karta juz zostala do mnie wyslana ?
pozdr, ŁOjro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Dzis w zakladkach pojawily sie nowe karty dostepne poprzez Neteller. To chyba znaczy ze kart Globewallet juz nie bedzie. Jak na pierwszy rzut oka to wydaje mi sie ze warunki tamtych kart byly lepsze: mniejszy koszty przewalutowan oraz 3 EUR za wyplate przy czym teraz widze, ze to bedzie 4 EUR. Do tego jesli nie uzyjesz karty w miesiacu to dodatkowe 2 EUR oplaty. A moze ktos dostal juz nowa karte globewallet i jest ona takze dostepna jakas droga? Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Jeszcze jedno co udalo mi sie wyczytac: max wyplata w ciagu dnia to 250 funtow, czyli 2x mniej jak w przypadku poprzednich kart. Widze ze poszli nie w ta strone co trzeba.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|