|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
Czasem lepiej jest znaleźć przyczynę u źródło, niż bić pianę. Zawiesili rynek bo mecz jest "postponed"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Agassi, przecież 23 napisał, że rynek został zawieszony na godzinę PRZED meczem a nie w momencie rozpoczęcia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
ja tylko przypomne ze zgodnie z wszelkimi ustawami o ochronie danych osobowych przechowywanie danych (np ze starych kont) bez zgody osoby ktorej dotycza jest zagrozone kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolnosci najczesciej do lat 2ch  ... a zgodnie z polskim prawem czerpanie zysków z zakładów bukmacherskich i nie umieszczanie ich w deklaracji podatkowej również jest przestępstwem, i co z tego?  podobna sytuacja moim zdaniem  w tym sensie, że egzekwowalność takich przepisów jest bardzo trudna jak najbardziej sa procedury akurat ustawy (angielska Data Protection Act, polska ustawa o ochronie danych osobowych i przepisy wykonawcze precyzuja co mozna robic z danymi kiedy przechowywac w jakim celu itp) dosc scisle wszystko precyzuja co mnie obchodzi polskie prawo mieszkajac 30 km od Londynu  rzeczywiscie co do zakazu gry u bukow prawo jest martwe i niezgodne ze swoboda dzialalnosci firm w ramach UK ale to juz inny zlozony problem Co do tego meczu nieszczesnego w Azji sobie zagrasz w dowolnej minucie, bez prowizji, nie ma ze boli bo sie spozniles - tam masz kazdy mecz 'in play' praktycznie kazdy jesli w BF jest na zywo 20% wszystkich meczow to w Azji masz 99% takie sa proporcje - na dodatek w Azji akceptacja zakladu sekunde a nie 10-12 - wszystko to dotyczy pilki w tenisie owszem nie ma konkurencji dla BF jesli chodzi o live Dzielac rynek na segmenty mozna wyznaczyc 'strefy wplywow': 1. Pilka - Azja 2. US Sports - Pinacle 3. Tenis - BF jak widac nigdzie nie ma tu 'szanowanych' bezpiecznych' bukmacherow europejskich predzej czy pozniej dochodzi sie do wnioskow jak powyzej i teraz zalezy co chcesz grac tam sie przenosisz z czasem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
co do zakazu gry u bukow prawo jest martwe i niezgodne ze swoboda dzialalnosci firm w ramach UE ale to juz inny zlozony problem tako miało byc powyzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
na dodatek w Azji akceptacja zakladu sekunde a nie 10-12 - wszystko to dotyczy pilki Lord, nie wiem w jakiej Azji grasz, ale w tej, w której ja od czasu do czasu coś puszczę akceptacja trwa średnio 20-30 sekund a w skrajnych przypadkach potrafi dojść do nawet 2 minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Agassi, przecież 23 napisał, że rynek został zawieszony na godzinę PRZED meczem a nie w momencie rozpoczęcia... każdemu wolno być zmęczonym  ps. a ta kontra to też miała być przed meczem ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 16 |
Tak,kontra miala byc przed meczem na lay zeby byc all green bo spekulowalem,ze kusr pojdzie w dol.Nie wiem co Ty widzisz w tym takiego dziwnego,ze mozna zarabiac na roznicach kursow na gieldzie.A gdy pisalem posta to w azji i europejskich firmach caly czas kursy byly wiec nie wiedzialem,ze zostal przelozony mecz.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Tak,kontra miala byc przed meczem na lay zeby byc all green bo spekulowalem,ze kusr pojdzie w dol.Nie wiem co Ty widzisz w tym takiego dziwnego,ze mozna zarabiac na roznicach kursow na gieldzie.A gdy pisalem posta to w azji i europejskich firmach caly czas kursy byly wiec nie wiedzialem,ze zostal przelozony mecz.
Pozdrawiam ogólnie zrobiłeś skandal z niczego i od razu pojechałeś po BF a ,że przyczyna była zaiste prozaiczna więc potraktowałem Twój lament jako kawał  bez urazy oczywiście ps. na drugi raz jak napisał ktoś powyżej : "zmiast bić pianę sprawdź u żdródła .." bo jak na kogoś kto robi greeny to blado to wygląda . pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
na dodatek w Azji akceptacja zakladu sekunde a nie 10-12 - wszystko to dotyczy pilki Lord, nie wiem w jakiej Azji grasz, ale w tej, w której ja od czasu do czasu coś puszczę akceptacja trwa średnio 20-30 sekund a w skrajnych przypadkach potrafi dojść do nawet 2 minut. 188bet masz ułamek sekundy akceptacje chyba ze jest 'danger ball' czyli np rzut wolny z bliskiej odleglosci, karny, rog, czerwona kartka itp - dokladna definicje 'danger ball' mozna dostac na czacie od reki - oczywiscie bardziej peryferyjne mecze to pewnie sie zaslaniaja ale nie spotkalem sie z przypadkiem zeby mnie oszukano czyli np zeby czekac dlugo na potwierdzenie a padl gol na moja korzysc , a odwrotnie sie juz zdarzalo wiec poki co ja im wierze (czyli np gram 1 przy 0-0 zaklad wisi niepotwierdzony, a moi dostaja gola na 0-1 i odrzucalo mi takie zaklady juz z powodu tej 'danger ball') 188Bet ma super przyjazny czat i licencje wyspy Man (co jest wiecej niz wielu 'tradycyjnych' ) wiec nie jest to jakis dziki wschod i moja opinia jest spowodowana konsumenckim zadowoleniem z gry u nich, nie jakas inna motywacja - poza tym ciesze sie z kazdej 'nawroconej owieczki' ktora przestaje grac np w Sportingbecie zupelnie bezinteresownie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Chyba lekko zawężyłeś definicję "danger ball". W praktyce wygląda to tak, że przez około 2/3 meczu to jest. Nie mówię, że jest to nie fair, czy że oszukują. Ale jakiejś super przewagi nad betfair w tym miejscu ja osobiście akurat bym się nie doszukiwał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125 |
jaka jest roznica miedzy betfairem , a bukmacherem ?. JEZELI u buka obstawiam jakies malo znane spotkanie (np. 3 liga niemiecka) to mi oczywiscie zaklad przyjma , a jezeli chce to samo spotkanie zagrac u BF to musze liczyc na to ze to spotkanie ktos wystawi , a w innym przypadku nie zagram ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
No albo Ty wystawisz. Jak nie ma płynności na jakiś mało popularny mecz, to ciężko jej szukać, aczkolwiek da się znaleźć drugą stronę zakładu. Szukaj a znajdziesz, a że po słabszym kursie, to już druga sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209 |
gdzie moge znalesc zapisc w ich regulaminie, czy wynik (1,2) w meczy hokeja licza z dogrywka czy bez. Ewentualnie ktos moze wie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209 |
Chodzi mi o hokej europejski
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Z rules po prawej stronie od rynku: Who will win this match? This market WILL INCLUDE ANY OVERTIME THAT MAY BE PLAYED.
ale w regulamienie tez jest.
* About Us Rules and Regulations 14. ICE HOCKEY
WojtekK
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
wie ktos czy sa zwroty przy kreczu w zakladach typu set 1 winner, set 2 winner ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
wie ktos czy sa zwroty przy kreczu w zakladach typu set 1 winner, set 2 winner ? TAK
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9 |
Mam pytanie odnośnie programu partnerskiego Betfair. Prowizja jest wypłacana od "zsumowananej wartość zysku netto" co to oznacza? Od czyjego zysku to się liczy, zysku gracza a może od zysków jakie Betfair uzyskuje z prowizji płaconych przez użytkowników? Nie rozumiem tego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
działają Wam rynki?
wszystkie cookie wyczyściłem i dalej lipa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|