|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
@Amkwish odbierz priva
Co do Typów to się zgadzam Szczególnie Peppredine - UNLV 1(-2,0)
Pozdrówka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Ja także dubel: WichitaSt -4 Niagara -11
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Amkwish spojrz na nasze statystyki w ostatnich dniach, potem spojrz jeszcze raz i jeszcze raz, czy nadal chcesz grac za gruba kase? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wczoraj miałem 4:2,więc dziś mam za co grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BTW to za jaka kase obstawiać? Jak za parę miedziaków to lepiej trotting - wieksze jaja sa jak wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Na noc 3 duble. moze dzis wejda przynajmniej z dwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Virginia Tech @ St. Johns Virginia Tech -5 + Wichita State @ Drake Wichita State -4
UNLV @ Pepperdine Pepperdine -3,5 + Cleveland State @ Akron Cleveland State +10
Yale @ Niagara Niagara -10,5 + Oklahoma @ Purdue Oklahoma -3,5
Good luck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
@amkwish Jak mawial pewien Żyd: "Sa 3 rodzaje klamstw: klamstwa, wierutne klamstwa i statystyki" Cleveland weszlo bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
No i weszly dwa duble <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Na dzis jest znowu za co grac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
7:30 PM ET Illinois (1) at Georgetown 8:00 PM ET Vanderbilt at Cincinnati (20) 9:00 PM ET Texas Christian at Kansas (2) 9:00 PM ET Connecticut (6) at Massachusetts 7:00 PM ET SUNY-Maritime at Army 7:00 PM ET Maine at Maryland-Baltimore Co 7:00 PM ET Coppin St. at Morgan St. 7:00 PM ET Sacred Heart at Columbia 7:00 PM ET Holy Cross at Boston College 7:00 PM ET Siena at Manhattan 7:30 PM ET Fairleigh Dickinson at Rider 8:00 PM ET Wiley at Sam Houston St. 8:00 PM ET Tennessee Wesleyan at Samford 8:05 PM ET Valparaiso at Indiana St. 8:30 PM ET Montana at SE Missouri St. 9:00 PM ET Northern Colorado at New Mexico
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Gratulacje Panowie,
ja też dziś nie narzekam........
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Pennsylvania v Temple /-7/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Virginia Tech v St Johns /-5.5/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Rutgers v Princeton /-3.5/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Minnesota U v Nebraska /-8/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Amkwish - a co do tego meczu to ja tak to widzę
Cleveland St v Akron /-11.5/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dzis wypadło na mnie ,by zacząć:-)
Akron - Cleveland St 2(+11,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> BYU - Boise St 2 (+7,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Princetown - Rutgers 2(+3,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Drake - Wichita 2(-3,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Peppredine - UNLV 1(-2,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Purdue - Oklahoma 2(-3,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Jak podaje 6 typów,to nr 6 zawsze mi nie wchodzi:P Dzis podaję na tym miejscu typ na Oklahomę,która powinna wreszcie zagrać na miare swoich możliwości i zdecydowanie ograć Pierdy na ich boisku. I tak też sie stało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Ghost,dalej twierdzę,że trzeba grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> U mnie zysk mniejszy o 0,5 stake,który to szmal postawiłem na 7 kuponie na dubel CLE+BOI. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Podsumowanie ostatniej nocy: Typy :25 Trafione :17 Skuteczność :68%
2 tydzień grudnia: 57/29 Skuteczność 50,88%
Od poczatku grudnia: 188/98 Skuteczność 52,13%
Odrobiliśmy straty z "czarnej" niedzieli:-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Witam, dzisiaj chyba trzeba sobie odpuścić albo zagrać rekreacyjnie Moje typy:
Connecticut -10,5 st. 2/10 Illinois -12,5 st. 2/10
Na razie tyle, a później postaram się podać co zagram ostatecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Jeszcze jedno jesli linia na TCU wzrośnie do +24 to może się zdecyduję na nich postawić, ale jeszcze niewiem. Może coś wyczytam w necie
pozdrówka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Illinois (-10,5) 1.91 - Georgetown (+10,5) 1.91
Od zwyciestwa z Wake Forest, Illinois sa moimi ulubiencami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Poczytałem jakie mają opinie lepsi ode mnie znawcy akademickiego kosza i na dziś wyszło do zagrania:
Uconn -12
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Najwyższy czas podac typy:
Manhattan - Siena 1(-13,0) Missouri - Montana 1(-4,0) Missouri - Montana under 135,5 Massachusets - Connecticut 2(-11,5) Georgetown - Illinois 2(-12,5) Vanderbilt - Cincinnati over 140,0
Pozdrawiam
amkwish
Last edited by amkwish; 09/12/2004 21:51.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Dziś 2 duble: za ciut więcej kasy: Connecticut-11 Manhattan-13
i za mniejszą stawkę: SEMOSt-4,5 Vanderbilt+11
Powodzenia pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Najwyższy czas podac typy:
Manhattan - Siena 1(-13,0) Missouri - Montana 1(-4,0) Missouri - Montana under 135,5 Massachusets - Connecticut 2(-11,5) Georgetown - Illinois 2(-12,5) Vanderbilt - Cincinnati over 140,0
Pozdrawiam
amkwish PS.Własnie zauważyłem bład,wiec edytuję - oczywiście -hc na manhattan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Mr joke to sie nazywa "jednosc zdan"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Siena bei Manhattan Manhattan -13 + Connecticut bei Massachusetts Connecticut -11,5
Good luck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108 |
A ja na przekór wszystkim dziś zagrałem SIENA (+13) - Manhattan 1 @1,91 gb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> (mam nadzieję, że będzie coś koło 67-74 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />). pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Nic sie nie odzywalem ale mi tez wyszlo ze Siena +13 wiec tchnales we mnie nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|