Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10
#264629 08/12/2004 20:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@Amkwish odbierz priva

Co do Typów to się zgadzam
Szczególnie
Peppredine - UNLV 1(-2,0)

Pozdrówka

Bonus: Unibet
#264630 08/12/2004 21:27
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Ja także dubel:
WichitaSt -4
Niagara -11

Pozdrawiam

#264631 08/12/2004 21:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Amkwish spojrz na nasze statystyki w ostatnich dniach, potem spojrz jeszcze raz i jeszcze raz, czy nadal chcesz grac za gruba kase? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wczoraj miałem 4:2,więc dziś mam za co grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
BTW to za jaka kase obstawiać?
Jak za parę miedziaków to lepiej trotting - wieksze jaja sa jak wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#264632 08/12/2004 22:02
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Na noc 3 duble. moze dzis wejda przynajmniej z dwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Virginia Tech @ St. Johns
Virginia Tech -5
+
Wichita State @ Drake
Wichita State -4


UNLV @ Pepperdine
Pepperdine -3,5
+
Cleveland State @ Akron
Cleveland State +10


Yale @ Niagara
Niagara -10,5
+
Oklahoma @ Purdue
Oklahoma -3,5

Good luck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#264633 09/12/2004 05:17
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
@amkwish
Jak mawial pewien Żyd: "Sa 3 rodzaje klamstw: klamstwa, wierutne klamstwa i statystyki"
Cleveland weszlo bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#264634 09/12/2004 05:55
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
No i weszly dwa duble <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Na dzis jest znowu za co grac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

7:30 PM ET Illinois (1) at Georgetown
8:00 PM ET Vanderbilt at Cincinnati (20)
9:00 PM ET Texas Christian at Kansas (2)
9:00 PM ET Connecticut (6) at Massachusetts
7:00 PM ET SUNY-Maritime at Army
7:00 PM ET Maine at Maryland-Baltimore Co
7:00 PM ET Coppin St. at Morgan St.
7:00 PM ET Sacred Heart at Columbia
7:00 PM ET Holy Cross at Boston College
7:00 PM ET Siena at Manhattan
7:30 PM ET Fairleigh Dickinson at Rider
8:00 PM ET Wiley at Sam Houston St.
8:00 PM ET Tennessee Wesleyan at Samford
8:05 PM ET Valparaiso at Indiana St.
8:30 PM ET Montana at SE Missouri St.
9:00 PM ET Northern Colorado at New Mexico

#264635 09/12/2004 06:03
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Gratulacje Panowie,

ja też dziś nie narzekam........

Pozdrawiam

#264636 09/12/2004 06:04
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Quote
Pennsylvania v Temple /-7/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Virginia Tech v St Johns /-5.5/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Rutgers v Princeton /-3.5/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Minnesota U v Nebraska /-8/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Amkwish - a co do tego meczu to ja tak to widzę

Cleveland St v Akron /-11.5/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#264637 09/12/2004 06:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Dzis wypadło na mnie ,by zacząć:-)

Akron - Cleveland St 2(+11,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
BYU - Boise St 2 (+7,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Princetown - Rutgers 2(+3,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Drake - Wichita 2(-3,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Peppredine - UNLV 1(-2,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Purdue - Oklahoma 2(-3,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Jak podaje 6 typów,to nr 6 zawsze mi nie wchodzi:P
Dzis podaję na tym miejscu typ na Oklahomę,która powinna wreszcie zagrać na miare swoich możliwości i zdecydowanie ograć Pierdy na ich boisku.

I tak też sie stało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Ghost,dalej twierdzę,że trzeba grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
U mnie zysk mniejszy o 0,5 stake,który to szmal postawiłem na 7 kuponie na dubel CLE+BOI.

Pozdrawiam

amkwish

#264638 09/12/2004 06:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Podsumowanie ostatniej nocy:
Typy :25
Trafione :17
Skuteczność :68%

2 tydzień grudnia:
57/29
Skuteczność 50,88%

Od poczatku grudnia:
188/98
Skuteczność 52,13%

Odrobiliśmy straty z "czarnej" niedzieli:-)

Pozdrawiam

amkwish

#264639 09/12/2004 16:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Witam,
dzisiaj chyba trzeba sobie odpuścić albo zagrać rekreacyjnie
Moje typy:

Connecticut -10,5 st. 2/10
Illinois -12,5 st. 2/10

Na razie tyle, a później postaram się podać co zagram ostatecznie

#264640 09/12/2004 17:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Jeszcze jedno jesli linia na TCU wzrośnie do +24 to może się zdecyduję na nich postawić, ale jeszcze niewiem. Może coś wyczytam w necie

pozdrówka

#264641 09/12/2004 19:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Illinois (-10,5) 1.91 - Georgetown (+10,5) 1.91

Od zwyciestwa z Wake Forest, Illinois sa moimi ulubiencami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#264642 09/12/2004 19:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Poczytałem jakie mają opinie lepsi ode mnie znawcy akademickiego kosza i na dziś wyszło do zagrania:

Uconn -12

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#264643 09/12/2004 20:45
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Najwyższy czas podac typy:

Manhattan - Siena 1(-13,0)
Missouri - Montana 1(-4,0)
Missouri - Montana under 135,5
Massachusets - Connecticut 2(-11,5)
Georgetown - Illinois 2(-12,5)
Vanderbilt - Cincinnati over 140,0

Pozdrawiam

amkwish

Last edited by amkwish; 09/12/2004 21:51.
#264644 09/12/2004 21:22
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Dziś 2 duble:
za ciut więcej kasy:
Connecticut-11
Manhattan-13

i za mniejszą stawkę:
SEMOSt-4,5
Vanderbilt+11

Powodzenia pozdrawiam

#264645 09/12/2004 21:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Najwyższy czas podac typy:

Manhattan - Siena 1(-13,0)
Missouri - Montana 1(-4,0)
Missouri - Montana under 135,5
Massachusets - Connecticut 2(-11,5)
Georgetown - Illinois 2(-12,5)
Vanderbilt - Cincinnati over 140,0

Pozdrawiam

amkwish

PS.Własnie zauważyłem bład,wiec edytuję - oczywiście -hc na manhattan.

#264646 09/12/2004 21:57
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Mr joke to sie nazywa "jednosc zdan"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Siena bei Manhattan
Manhattan -13
+
Connecticut bei Massachusetts
Connecticut -11,5

Good luck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#264647 09/12/2004 23:15
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
A ja na przekór wszystkim dziś zagrałem SIENA (+13) - Manhattan 1 @1,91 gb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> (mam nadzieję, że będzie coś koło 67-74 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />). pozdro

#264648 09/12/2004 23:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Nic sie nie odzywalem ale mi tez wyszlo ze Siena +13 wiec tchnales we mnie nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1