Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10
#264649 09/12/2004 23:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
MaStyl i WNN czy liczyć Wasze typy do bilansu ?

Pozdrawiam

amkwish

Last edited by amkwish; 09/12/2004 23:42.
Bonus: Unibet
#264650 09/12/2004 23:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Tak naprawdę to nie mam dzisiaj przekonania do żadnego z meczy(tym bardziej w NBA), więc postanowiłem zagrać dla rozrywki

Podaję ostateczne typy:

Connecticut - Massachusetts
coś mi ten mecz "śmierdzi", cały świat gra na Connecticut, faworyt nr 1 na wszystkich forach więc zagram za 1/10

Massachusetts +12,5 (jeśli gracie Panowie grubiej na doga to oby mi nie weszło bo stawiam grosze)

Montana - SE Missouri State

SE Missouri State - 4,5 typ na faworyta 2/10

Illinois odpuszczam bo na wyjazdach grają co najmniej dziwnie jak na taką dobrą drużynę.Jeśliby B&W miał w ofercie under to zagrałbym underka.(linia chyba 133)

Pozdrawiam i życzę wygranych

#264651 09/12/2004 23:52
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
Nie mam w tym temacie zdania. Decyzja należy do Ciebie amkwish. Po prostu uważam, że hp nieco zawyżony, gdyz co prawda Siena nie odniosła jeszcze zwycięstwa w tym sezonie, ale przewaga pod koszem, jaką moim zdaniem posiada, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />może mieć istotne znaczenie w meczu, można powiedzieć derbowym, w których słabsze drużyny zwykle się dodatkowo mobilizują.

#264652 09/12/2004 23:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
mojego nie licz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> nie jestem jakims ekspertem w tej dziedzinie wiec nie bede wam brudzil statystyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#264653 10/12/2004 00:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Mastyl,decyzja nalezy do Ciebie:-)
Moja sugestia jest na przyszłość taka,by nie podawać typów z komentarzem "na przekór":-)

WNN my sami sobie brudzimy statystyki,hehe.
Pozwolisz wiec,ze Twoje typy dodam do statów,ok?

Obu was zapraszam do codziennego typowania i cieszę sie,że pomagacie rozruszać temat.
Przed nami jeszcze pare TYSIĘCY meczów uczelnianego basketu i jestem pewien,ze z czasem nasze wspólne staty moga wygladac tylko lepiej.
ta liga jest po prostu bardziej przewidywalna niz NBA,trzeba sie tylko w nia jeszcze troche wgryźć(dopiero poczatek sezonu).

Pozdrawiam

amkwish

#264654 10/12/2004 00:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
Ok. Postaram sie bardziej zaangażować w temat. Z resztą, jak sam mawiasz, im więcej opinii, tym lepsze mozna sobie wyrobić zdanie. Jedyną przeszkodą jest u mnie chroniczny brak czasu w ciągu dnia na spłodzenie czegoś, grzebanie w statsach, ofertach itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#264655 10/12/2004 04:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Manhattan - Siena 1(-13,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Missouri - Montana 1(-4,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Missouri - Montana under 135,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Massachusets - Connecticut 2(-11,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Georgetown - Illinois 2(-12,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Vanderbilt - Cincinnati over 140,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Wy pewnie jeszcze smacznie spicie,ja mam troche spokoju w pracy,to podliczę dzisiejszą noc.

Ponownie 4:2 i coraz bardziej przekonuje sie do grania sigli za grube stawki(zgodnie z porada Pro-to-Typa).

Wałek Uconn to chyba "hit" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> tej nocy i mysle,ze z grania tej druzyny trzeba sie wyleczyć.
Gratki dla WNN za wyczucie szczura:-)

Nie zawiodło ponownie Illinois,które obok GaTech i Pittsburgha jest na dziś najpewniejsza ekipą do obstawiania.

Pozdrawiam

amkwish

Last edited by amkwish; 10/12/2004 04:25.
#264656 10/12/2004 04:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Gratulacje Amkwish cały czas do przodu a o to chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW Dallas z handi jednak wlazło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No i muszę się pochwalić że na live zagrałem czyste zwycięstwo Phoenix za 5j przy kursie 4.50 i wyszedłem z biura.
Wracam a tu szok WESZŁO. Także na jutrzejsze meczyki będzie więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co do "wałka" to miałem rację. Za potężne pieniądze płynęły na "doga" i buki w Stanach się dogadały ztrenerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a może to tylko moje domysły. Niespodzianki się zdarzają....

Pozdrówka

#264657 10/12/2004 04:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Podsumowanie ostatniej nocy:
Typy :18
Trafione :9
Skuteczność :50,00%

2 tydzień grudnia:
75/38
Skuteczność 50,67%

Od poczatku grudnia:
263/136
Skuteczność 51,71%

Do niedzieli włacznie ma byc minimum 60% :-)

pozdrawiam

amkwish

#264658 10/12/2004 04:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
10-12-2004

07:00 PM ET Harvard at Colgate
07:00 PM ET Tennessee Tech at East Tennessee St.
07:00 PM ET Lees-McRae at Radford
07:05 PM ET Cal St. Fullerton at Eastern Washington
07:30 PM ET Lafayette at Marist
08:05 PM ET Iowa St. at Iowa (24)
08:05 PM ET St. Joseph's vs UC - Davis
10:00 PM ET UAB at Oklahoma St. (5)
11:00 PM ET Longwood vs San Francisco

IMHO bardzo dobry zestaw do grania.

Pozdrawiam

amkwish

#264659 10/12/2004 04:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Post deleted by amkwish

Last edited by amkwish; 10/12/2004 07:12.
#264660 10/12/2004 15:34
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
W betandwinie tylko 4 pary, z których najabrdziej pewna wydaje mi się:

Iowa State +8,5 - Iowa -8,5 2

Po pierwsze za Iową przemawia dużo lepszy bilans spotkań (7-1) gdzie Iowa State (4-1). Po drugie atut własnego parkietu - w tym sezonie gracze Iowa są u sibie jeszcze nie pokonani i raczej wszystkich odprawiają z pokaźnym bagażem.

Czekam na wypowiedź reszty ekspertów.

#264661 10/12/2004 20:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dla mnie dziś nie ma meczu,który mozna zagrać grubiej.
Prawdopodobnie zrobie sobie przerwę lub 2-3 typy dam do kombosów wspólnie z NBA.

Meczów,które miałem zaplanowane buki nie umiescili w ofercie,także zostało mi zagrać je u buka osiedlowego:P

Typy ,nad którymi się zastanawiam (nie sa to ostateczne propozycje) to:
Washington -10,0
Oklahoma over 145,5
ETenstate under 164,0

Czekam na Wasze opinie,sugestie i ew. inne typy.

Pozdrawiam

amkwish

#264662 10/12/2004 21:07
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Dzis niestety "niezbyt duzy" wybór...

Zgadzam sie z teges6 i zagram n NCAA tylko -8,5 na Iowa.
Moze w dublu -5,5 na Minnesote.

Jutro wiecej meczy i miejmy nadzieje wiekszy wybór w B&W.

Good luck

#264663 10/12/2004 21:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Witam Kolegów,

dzisaj z NCAA zagram chyba tylko jedno spotkanie, oczywiście w razie zmiany postanowienia nie omieszkam napisać kolejnego typu.
Gram:
E Tennessie St -6.5 (podaję linię którą zagrałem sprzed 4 godzin obecny handi wynosi -8.0 i też bym zagrał)

Myślę,że przed własną publicznością chcąc się zrehabilitować za nieszczególne dotychczasowe wyniki gospodarze wygrają 10 pkt.

#264664 10/12/2004 22:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zagrałem jednak te 3 single,będą sie więc liczyć do naszych statów:-)

Pozdrawiam

amkwish

Last edited by amkwish; 10/12/2004 22:04.
#264665 10/12/2004 22:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Szkoda że w ofercie B&W nie ma over/under na NCAA jeśli ktoś ma możliwość to polecam typy amkwisha, szczególnie over w meczu UAB - Oklahoma St

Dziś już nic więcej nie gram oprócz NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#264666 10/12/2004 23:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Dziś dubelek, raczej tak dla sportu za nie dużą stawkę.:
UAB +16
CSFullerton +10

powodzenia

#264667 11/12/2004 05:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
No proszę dochodzimy do coraz lepszej wprawy z czego się cieszę ( Te 60% przybliża się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> )

Last edited by frend30; 11/12/2004 05:58.
#264668 11/12/2004 07:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Dziś dubelek, raczej tak dla sportu za nie dużą stawkę.:
UAB +16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CSFullerton +10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

powodzenia

szkoda że nie za większą stawkę ale plus przody nba i jest ok:)

Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1