|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
MaStyl i WNN czy liczyć Wasze typy do bilansu ?
Pozdrawiam
amkwish
Last edited by amkwish; 09/12/2004 23:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Tak naprawdę to nie mam dzisiaj przekonania do żadnego z meczy(tym bardziej w NBA), więc postanowiłem zagrać dla rozrywki
Podaję ostateczne typy:
Connecticut - Massachusetts coś mi ten mecz "śmierdzi", cały świat gra na Connecticut, faworyt nr 1 na wszystkich forach więc zagram za 1/10
Massachusetts +12,5 (jeśli gracie Panowie grubiej na doga to oby mi nie weszło bo stawiam grosze)
Montana - SE Missouri State SE Missouri State - 4,5 typ na faworyta 2/10
Illinois odpuszczam bo na wyjazdach grają co najmniej dziwnie jak na taką dobrą drużynę.Jeśliby B&W miał w ofercie under to zagrałbym underka.(linia chyba 133)
Pozdrawiam i życzę wygranych
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108 |
Nie mam w tym temacie zdania. Decyzja należy do Ciebie amkwish. Po prostu uważam, że hp nieco zawyżony, gdyz co prawda Siena nie odniosła jeszcze zwycięstwa w tym sezonie, ale przewaga pod koszem, jaką moim zdaniem posiada, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />może mieć istotne znaczenie w meczu, można powiedzieć derbowym, w których słabsze drużyny zwykle się dodatkowo mobilizują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
mojego nie licz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> nie jestem jakims ekspertem w tej dziedzinie wiec nie bede wam brudzil statystyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Mastyl,decyzja nalezy do Ciebie:-) Moja sugestia jest na przyszłość taka,by nie podawać typów z komentarzem "na przekór":-)
WNN my sami sobie brudzimy statystyki,hehe. Pozwolisz wiec,ze Twoje typy dodam do statów,ok?
Obu was zapraszam do codziennego typowania i cieszę sie,że pomagacie rozruszać temat. Przed nami jeszcze pare TYSIĘCY meczów uczelnianego basketu i jestem pewien,ze z czasem nasze wspólne staty moga wygladac tylko lepiej. ta liga jest po prostu bardziej przewidywalna niz NBA,trzeba sie tylko w nia jeszcze troche wgryźć(dopiero poczatek sezonu).
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108 |
Ok. Postaram sie bardziej zaangażować w temat. Z resztą, jak sam mawiasz, im więcej opinii, tym lepsze mozna sobie wyrobić zdanie. Jedyną przeszkodą jest u mnie chroniczny brak czasu w ciągu dnia na spłodzenie czegoś, grzebanie w statsach, ofertach itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Manhattan - Siena 1(-13,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Missouri - Montana 1(-4,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Missouri - Montana under 135,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Massachusets - Connecticut 2(-11,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Georgetown - Illinois 2(-12,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Vanderbilt - Cincinnati over 140,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wy pewnie jeszcze smacznie spicie,ja mam troche spokoju w pracy,to podliczę dzisiejszą noc. Ponownie 4:2 i coraz bardziej przekonuje sie do grania sigli za grube stawki(zgodnie z porada Pro-to-Typa). Wałek Uconn to chyba "hit" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> tej nocy i mysle,ze z grania tej druzyny trzeba sie wyleczyć. Gratki dla WNN za wyczucie szczura:-) Nie zawiodło ponownie Illinois,które obok GaTech i Pittsburgha jest na dziś najpewniejsza ekipą do obstawiania. Pozdrawiam amkwish
Last edited by amkwish; 10/12/2004 04:25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Gratulacje Amkwish cały czas do przodu a o to chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BTW Dallas z handi jednak wlazło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i muszę się pochwalić że na live zagrałem czyste zwycięstwo Phoenix za 5j przy kursie 4.50 i wyszedłem z biura. Wracam a tu szok WESZŁO. Także na jutrzejsze meczyki będzie więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co do "wałka" to miałem rację. Za potężne pieniądze płynęły na "doga" i buki w Stanach się dogadały ztrenerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a może to tylko moje domysły. Niespodzianki się zdarzają....
Pozdrówka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Podsumowanie ostatniej nocy: Typy :18 Trafione :9 Skuteczność :50,00%
2 tydzień grudnia: 75/38 Skuteczność 50,67%
Od poczatku grudnia: 263/136 Skuteczność 51,71%
Do niedzieli włacznie ma byc minimum 60% :-)
pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
10-12-2004 07:00 PM ET Harvard at Colgate 07:00 PM ET Tennessee Tech at East Tennessee St. 07:00 PM ET Lees-McRae at Radford 07:05 PM ET Cal St. Fullerton at Eastern Washington 07:30 PM ET Lafayette at Marist 08:05 PM ET Iowa St. at Iowa (24) 08:05 PM ET St. Joseph's vs UC - Davis 10:00 PM ET UAB at Oklahoma St. (5) 11:00 PM ET Longwood vs San Francisco
IMHO bardzo dobry zestaw do grania.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Post deleted by amkwish
Last edited by amkwish; 10/12/2004 07:12.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
W betandwinie tylko 4 pary, z których najabrdziej pewna wydaje mi się:
Iowa State +8,5 - Iowa -8,5 2
Po pierwsze za Iową przemawia dużo lepszy bilans spotkań (7-1) gdzie Iowa State (4-1). Po drugie atut własnego parkietu - w tym sezonie gracze Iowa są u sibie jeszcze nie pokonani i raczej wszystkich odprawiają z pokaźnym bagażem.
Czekam na wypowiedź reszty ekspertów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dla mnie dziś nie ma meczu,który mozna zagrać grubiej. Prawdopodobnie zrobie sobie przerwę lub 2-3 typy dam do kombosów wspólnie z NBA.
Meczów,które miałem zaplanowane buki nie umiescili w ofercie,także zostało mi zagrać je u buka osiedlowego:P
Typy ,nad którymi się zastanawiam (nie sa to ostateczne propozycje) to: Washington -10,0 Oklahoma over 145,5 ETenstate under 164,0
Czekam na Wasze opinie,sugestie i ew. inne typy.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Dzis niestety "niezbyt duzy" wybór...
Zgadzam sie z teges6 i zagram n NCAA tylko -8,5 na Iowa. Moze w dublu -5,5 na Minnesote.
Jutro wiecej meczy i miejmy nadzieje wiekszy wybór w B&W.
Good luck
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Witam Kolegów,
dzisaj z NCAA zagram chyba tylko jedno spotkanie, oczywiście w razie zmiany postanowienia nie omieszkam napisać kolejnego typu. Gram: E Tennessie St -6.5 (podaję linię którą zagrałem sprzed 4 godzin obecny handi wynosi -8.0 i też bym zagrał)
Myślę,że przed własną publicznością chcąc się zrehabilitować za nieszczególne dotychczasowe wyniki gospodarze wygrają 10 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zagrałem jednak te 3 single,będą sie więc liczyć do naszych statów:-)
Pozdrawiam
amkwish
Last edited by amkwish; 10/12/2004 22:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Szkoda że w ofercie B&W nie ma over/under na NCAA jeśli ktoś ma możliwość to polecam typy amkwisha, szczególnie over w meczu UAB - Oklahoma St
Dziś już nic więcej nie gram oprócz NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Dziś dubelek, raczej tak dla sportu za nie dużą stawkę.: UAB +16 CSFullerton +10
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
No proszę dochodzimy do coraz lepszej wprawy z czego się cieszę ( Te 60% przybliża się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> )
Last edited by frend30; 11/12/2004 05:58.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Dziś dubelek, raczej tak dla sportu za nie dużą stawkę.: UAB +16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> CSFullerton +10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
powodzenia szkoda że nie za większą stawkę ale plus przody nba i jest ok:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|