Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
#264669 11/12/2004 07:03
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Ponieważ jest już oferta w Betandwin na dziś, to są wybrane typy które gram z wcześniejszych meczy:

Michigan State -14

Georgia Tech -15

Louisville +3,5

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#264670 11/12/2004 08:23
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
No ładnie 55 meczy w ofercie betandwinu, no to będzie dzisiaj hardcore:D

#264671 11/12/2004 12:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Podsumowanie ostatniej nocy:
Typy :8
Trafione :5
Skuteczność :62,5%

2 tydzień grudnia:
83/43
Skuteczność 51,80%

Od poczatku grudnia:
271/141
Skuteczność 52,03%

Dziś nie wklejajmy zestawu meczów,bo zajmie ze 3 strony tematu :-)

Pozdrawiam

amkwish

#264672 11/12/2004 15:49
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Louisville (+2,5) 1.91 - Florida (-2,5) 1.91

To na razie tyle. Co taka cisza w temacie?

#264673 11/12/2004 16:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Widzę,że Ghost wybrał bardzo kontrowersyjny do obstawiania mecz:-)
Ja mialem zamiar dac na L-ville,ale ostatecznie nie gram tego.

Gatech - Air Force 1 (-16,0)
Purdue - Colorado State - over 123,0
Georgia - Oregon State 2(-2,0)
Minnesota - Central Michigan 2(+14,0)

Dzis gram na razie same single po 7/10 normal stake.

Pozdrawiam

amkwish

PS.To nie ta liga,ale zwróćcie uwage na mecz ACB Leche - Estudiantes,Spread -4,5 na gości wydaje mi się fajna opcją do zagrania.

#264674 11/12/2004 16:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Info dla grających w pinnacle.
Monitorujcie,w miare mozliwości,spready i linie,potrafia zmienic i to sporo w ciagu paru minut.
Przykladowo linia na mecz w Pierdach najpierw była 127,5,potem 123,0(i wtedy dałem over),a teraz jest 126,5.
Zawieszenie zakladów na dany mecz nie trwa wiecej jak 10 minut,potem pojawiają się inne linie.
Czasami warto coś upolować:-)

Pozdrawiam

amkwish

#264675 11/12/2004 16:59
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Na razie ze wczesniejszych...

Central Michigan @ Minnesota
Central Michigan +14

South Florida @ Michigan
South Florida +11

cdn.

#264676 11/12/2004 17:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
OregonSt -1
Creighton +2
pierwzy dubel choc hc na oregon spada ale liczę że spoko

#264677 11/12/2004 17:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
dajcie jakiegos live do tych meczy

#264678 11/12/2004 17:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111

#264679 11/12/2004 17:26
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Gram też taki dubel:
Oregon +17,5
Hofstra -9,5
powodzenia

#264680 11/12/2004 18:14
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
[quote]Widzę,że Ghost wybrał bardzo kontrowersyjny do obstawiania mecz:-)
Ja mialem zamiar dac na L-ville,ale ostatecznie nie gram tego.

Ja jednak dałem i zobaczymy jak będzie.

Amkwish mam nadzieję, że nie przeoczyłeś moich typów podanych o 8 rano. troche się zrobił bałagan bo nie poczekałem na Twoje podsumowanie.
PS
Czy w pinnacle można wypłacać wygrane na kartę ?
(przyznam że dla mnie ten sposób jest najwygodniejszy i dlatego wybrałem kiedyś B&W)
To powodzenia i żeby dzis starczyło z wygranych na parę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#264681 11/12/2004 18:18
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Kolejny typ który gram 5/10 to:

Missouri -11,5

#264682 11/12/2004 18:42
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
A co myślicie o Kentucky -11 ? Indiana ostatnio cieniutko przędzie, 3 porażki z rzędu. Do tego nie zdobywa wielu punktów, a Kantucky roznosi przeciwników średnio po 15-20 pkt. Handi nie wydaje się za duży <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Master Flamaster

www.gembet.com [gembet.com]

#264683 11/12/2004 18:45
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Ooo shit to oni już grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja analizuje mecz a oni sobie w najlepsze już rozpoczęli. Echhh

#264684 11/12/2004 19:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Panowie,

myślę intensywnie nad meczem

Pepperdine -1 - UCLA +1

i wychodzi mi UCLA +1 . Patrzyłem na ten typ i wczoraj i dziś rano i teraz, ale nie do końca jestem przekonany. Może Wy macie jakieś przemyślenia lub newsy które mi pomogą wybrać dobry typ?

BTW
A jednak Louisville +3,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#264685 11/12/2004 19:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Frend,Twoje typy będą Ci (nam) policzone:-)
Nie wypłacałem na kartę z pinnacle,zawsze daje polecenie wyplaty na konto,ale może zapytaj supportu?
Myśle,że to jest mozliwe jak masz Vise.

Gdyby nie Oregon State to byłoby na razie super.
Zauważam,że ostatnio wchodzą mi ładnie u/o,więc może sie skuszę na jeszcze:P


Na razie widzę overy Gonnzagi,Cinci i Wichity - zastanowie się i ew.dodam do typów.

Teraz podam jeszcze 3:
Notre Dame - DePaul over124,5
BYU - Washington State 1(-4,5)
Wofford - Appalachian State 1(-6,5=

Gram więcej singli,ale te podaj,bo uważam je za dość prawdopodobne,zresztą....trudno dzis wybrać te niby lepsze:)

Pozdrawiam

amkwish

PS.Na quasi czat założyłem temat "American basket".
Ma ktoś ochote pokomentować mecze na zywo?

Last edited by amkwish; 11/12/2004 19:59.
#264686 11/12/2004 20:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
OregonSt -1
Creighton +2
pierwzy dubel choc hc na oregon spada ale liczę że spoko

i tak jak się bałem oregon st wtopa, podałem to jednak parę min przed startem więc jestem pewny że nikt nie zagrał, ja też nie za mocno, aczkolwiek oregon ciut lipę zrobiło

#264687 11/12/2004 20:32
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Nr.2 na dzis

Stanford @ Michigan State
Michigan State -14
+
St. Johns @ Hofstra
Hofstra -9,5

#264688 11/12/2004 20:41
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
St. Johns @ Hofstra
Hofstra -9,5

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 661 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,022
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1