|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Ponieważ jest już oferta w Betandwin na dziś, to są wybrane typy które gram z wcześniejszych meczy:
Michigan State -14
Georgia Tech -15
Louisville +3,5
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
No ładnie 55 meczy w ofercie betandwinu, no to będzie dzisiaj hardcore:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Podsumowanie ostatniej nocy: Typy :8 Trafione :5 Skuteczność :62,5%
2 tydzień grudnia: 83/43 Skuteczność 51,80%
Od poczatku grudnia: 271/141 Skuteczność 52,03%
Dziś nie wklejajmy zestawu meczów,bo zajmie ze 3 strony tematu :-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Louisville (+2,5) 1.91 - Florida (-2,5) 1.91
To na razie tyle. Co taka cisza w temacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Widzę,że Ghost wybrał bardzo kontrowersyjny do obstawiania mecz:-) Ja mialem zamiar dac na L-ville,ale ostatecznie nie gram tego.
Gatech - Air Force 1 (-16,0) Purdue - Colorado State - over 123,0 Georgia - Oregon State 2(-2,0) Minnesota - Central Michigan 2(+14,0)
Dzis gram na razie same single po 7/10 normal stake.
Pozdrawiam
amkwish
PS.To nie ta liga,ale zwróćcie uwage na mecz ACB Leche - Estudiantes,Spread -4,5 na gości wydaje mi się fajna opcją do zagrania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Info dla grających w pinnacle. Monitorujcie,w miare mozliwości,spready i linie,potrafia zmienic i to sporo w ciagu paru minut. Przykladowo linia na mecz w Pierdach najpierw była 127,5,potem 123,0(i wtedy dałem over),a teraz jest 126,5. Zawieszenie zakladów na dany mecz nie trwa wiecej jak 10 minut,potem pojawiają się inne linie. Czasami warto coś upolować:-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Na razie ze wczesniejszych...
Central Michigan @ Minnesota Central Michigan +14
South Florida @ Michigan South Florida +11
cdn.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
OregonSt -1 Creighton +2 pierwzy dubel choc hc na oregon spada ale liczę że spoko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
dajcie jakiegos live do tych meczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Gram też taki dubel: Oregon +17,5 Hofstra -9,5 powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
[quote]Widzę,że Ghost wybrał bardzo kontrowersyjny do obstawiania mecz:-) Ja mialem zamiar dac na L-ville,ale ostatecznie nie gram tego.
Ja jednak dałem i zobaczymy jak będzie.
Amkwish mam nadzieję, że nie przeoczyłeś moich typów podanych o 8 rano. troche się zrobił bałagan bo nie poczekałem na Twoje podsumowanie. PS Czy w pinnacle można wypłacać wygrane na kartę ? (przyznam że dla mnie ten sposób jest najwygodniejszy i dlatego wybrałem kiedyś B&W) To powodzenia i żeby dzis starczyło z wygranych na parę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Kolejny typ który gram 5/10 to:
Missouri -11,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
A co myślicie o Kentucky -11 ? Indiana ostatnio cieniutko przędzie, 3 porażki z rzędu. Do tego nie zdobywa wielu punktów, a Kantucky roznosi przeciwników średnio po 15-20 pkt. Handi nie wydaje się za duży <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Pozdrawiam Master Flamaster www.gembet.com [ gembet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Ooo shit to oni już grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja analizuje mecz a oni sobie w najlepsze już rozpoczęli. Echhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Panowie,
myślę intensywnie nad meczem
Pepperdine -1 - UCLA +1
i wychodzi mi UCLA +1 . Patrzyłem na ten typ i wczoraj i dziś rano i teraz, ale nie do końca jestem przekonany. Może Wy macie jakieś przemyślenia lub newsy które mi pomogą wybrać dobry typ?
BTW A jednak Louisville +3,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Frend,Twoje typy będą Ci (nam) policzone:-) Nie wypłacałem na kartę z pinnacle,zawsze daje polecenie wyplaty na konto,ale może zapytaj supportu? Myśle,że to jest mozliwe jak masz Vise.
Gdyby nie Oregon State to byłoby na razie super. Zauważam,że ostatnio wchodzą mi ładnie u/o,więc może sie skuszę na jeszcze:P
Na razie widzę overy Gonnzagi,Cinci i Wichity - zastanowie się i ew.dodam do typów.
Teraz podam jeszcze 3: Notre Dame - DePaul over124,5 BYU - Washington State 1(-4,5) Wofford - Appalachian State 1(-6,5=
Gram więcej singli,ale te podaj,bo uważam je za dość prawdopodobne,zresztą....trudno dzis wybrać te niby lepsze:)
Pozdrawiam
amkwish
PS.Na quasi czat założyłem temat "American basket". Ma ktoś ochote pokomentować mecze na zywo?
Last edited by amkwish; 11/12/2004 19:59.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
OregonSt -1 Creighton +2 pierwzy dubel choc hc na oregon spada ale liczę że spoko i tak jak się bałem oregon st wtopa, podałem to jednak parę min przed startem więc jestem pewny że nikt nie zagrał, ja też nie za mocno, aczkolwiek oregon ciut lipę zrobiło
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Nr.2 na dzis
Stanford @ Michigan State Michigan State -14 + St. Johns @ Hofstra Hofstra -9,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
St. Johns @ Hofstra Hofstra -9,5
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|