Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17
wolomin28 #2647669 10/10/2008 09:17
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67
ten rolex to wredna initacja orginalu

Bonus: Unibet
wolomin28 #2647694 10/10/2008 13:36
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674
addict
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674
a co powiecie na temat tego Breitling'a?
[Linked Image] [img524.imageshack.us][Linked Image] [g.imageshack.us]

Mike Avdi #2647906 10/10/2008 17:37
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
ja od lat kilkunastu Seiko, działa bez zarzutu, moja siostra też od wielu lat Timex, super nic się psuje.

True02 #3099708 30/04/2009 20:41
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Sprzedam zegarek

Marki: Longines

[img=http://www.e-zegarek.pl/photos/5675_max.jpg]

Mechanizm: automatic
Nr produktu: L3.641.4.56.6
Koperta: stalowa
Średnica 39.0 mm
Gwarancja: 24 miesiące
Dodatkowe cechy:
zegarek męski
bransoleta stalowa
szafirowe szkło
datownik
fosforyzujące wskazówki i punkty godzin
specjalnie zakręcana koronka
wodoszczelność do 300 metrów

"Modele stworzone z myślą o mężczyznach lubiących wyzwania! Fanatycy sportu wodnego mają zapewnione bezpieczeństwo m.in. dzięki wodoszczelność do 300 metrów. To zegarek dla wyjątkowych ludzi"

W komplecie: dwa orginalne bardzo ladne pudelka, gwarancja, karta vip klienta itp itp.

Tutaj szczegóły [e-zegarek.pl]

Cena na e-zegarki.pl: 3720 zł

Kupiłem go pod koniec listopada 2008, w stanie idealnym,

co do ceny, na pewno sie dogadamy, sprzedaje poniewaz kupilem sobie nowy

JuN #3099745 30/04/2009 21:04
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
mi tam zegarek w telefonie wystarcza tongue

jadanek #3100625 01/05/2009 04:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Mi tez, bo ja jeszce swojego nie kupilem, ciagle same wydatki, zusy pierdusy, vaty i inne pierdoly smirk

Mam nadzieje, ze Biszop tego nie przeczyta wink

lupus #3100770 01/05/2009 06:00
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
A tam prawdziwy facet powinien mieć porządny zegarek(niekoniecznie za 4k grin ).

Jak nieznajoma kobieta spyta o godzinę to na pewno lepsze wrażenie robi zegarek na ręce niż telefon wyciągany z kieszeni.

Goget #3322099 09/08/2009 17:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Polećcie mi coś.

Ma mieć skórzany pasek i bardziej młodzieżowy styl. Powinien świetnie mierzyć czas :P, a jego cena nie powinna przekraczać 500 zł.

Timex, Festina, chyba te firmy by mnie interesowały ale jestem otwarty na wszelkie propozycje.




D@mian #3322113 09/08/2009 17:21
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by Damianoon
Polećcie mi coś.

Ma mieć skórzany pasek i bardziej młodzieżowy styl. Powinien świetnie mierzyć czas :P, a jego cena nie powinna przekraczać 500 zł.

Timex, Festina, chyba te firmy by mnie interesowały ale jestem otwarty na wszelkie propozycje.


sam mam taki i mogę polecić:
http://timex.pl/product_description.aspx?pid=375&id=6

jedynie skóra od paska trochę się starła, ale wygląda tylko na taki że jest używany, nie szpeci.


Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Zapomniałem dodać, że fajnie jakby tarcza była okrągła grin

D@mian #3322447 09/08/2009 19:36
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Adriatica, Casio, Seiko, Citizen, Orient. Skoro chcesz dokładny to porozglądaj się za kwarcowym zamiast automatem. Troche mało określiłeś jeszcze w sprawie zegarka...ma mieć chronograf? Jaki wygląd Cię interesuje pilot? garniturowiec? diver?

Pierniczek #3322560 09/08/2009 20:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Nie no dokładny to on, aż tak bardzo być nie musi.

http://www.chronograph.com.pl/index.php?products=product&prod_id=1322

Ten rzucił mi się w oczy, w sumie to mi się podoba.
Zegarek musi być uniwersalny tzn. do garnituru i tak normalnie na co dzień.

D@mian #3322598 09/08/2009 21:02
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Typowy diver. Ten zegarek nie pasuje do garnituru, bo jest zbyt sportowy. To jest zegarek dla ludzi uprawiających sport, zwłaszcza pływających. Stąd wodoszczelność 100m. Mimo wszystko odradzam Ci zakup tego zegarka. Poszukaj czegoś z szafirowym szkłem, to zegarek zawsze będzie wyglądał jak nowy.

W stylu Festiny to np:
http://allegro.pl/item705051250_zegarek_meski_orient_pasek_10_bar_gwar_36_mies.html
http://allegro.pl/item705631726_seiko_world_timer_spl003p1_nieuzywany.html
http://allegro.pl/item699414824_seiko_chronograf_snn093_gwarancja_2_lata_edawo.html
http://allegro.pl/item698391117_nowosc_seiko_snn117p1_chronograph_gwarancja_fvat.html
http://allegro.pl/item708448918_nowy_seiko_chronograph_snd725_p1_gwarancja.html

i kup sobie zegarek na bransolecie. Pasek dokupisz sobie u zegarmistrza za 25 zł, a bransolety nie dokupisz już tak łatwo. Potem może Cię najdzie żeby ponosić sobie bransoletę i co? Wtedy pójdziesz sobie do zegramistrza i od ręki Ci to wymieni. Nie wszystkie zegarki wyżej mają szafir, ale są lepsze od festiny.

Pierniczek #3322685 09/08/2009 22:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Pierniczek dzięki ale jeszcze zapomniałeś dodać, na który najłatwiej pannę wyrwać laugh

Orient mi się spodobał, ale cena za wysoka w tym momencie dla mnie.

D@mian #3322806 09/08/2009 23:43
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Lepiej dołożyć 100 zł i mieć lepszy zegarek niż oszczędzić parę złoty i mieć przeciętny. Zegarek to jedyna biżuteria oprócz obrączki jaką może nosić facet. Elegancki zegarek dodaje prestiżu, podnosi własną samoocenę. A na zegarek się panny nie wyrywa wink Chyba, ze na tarczy będziesz miał napis rolex, omega, patek philippe itp. wink

Pierniczek #3323165 10/08/2009 02:04
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Pierniczek
patek philippe itp. wink
juz na pewno jakas dziewczyna zna te firme laugh, no chyba, ze pracuje w salonie zegarkow firmowych (drogich) smirk

Linc #3323258 10/08/2009 02:55
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mi się bardzo podobają zegarki firmy Skagen z serii Titanium. Idealna proporcja ceny do jakości.

Conrad #3323691 10/08/2009 06:31
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
http://allegro.pl/item657374210_gd_emporio_armani_meski_ar0527_24h_model_2009.html

mi sie ten podoba.. ogolnie Armani ma fajne zegareczki smile

ale ja w innej sprawie. Chgodzi mi o pasek, musze wymienic. Problem jest taki, ze nie moge znalezc zadnego pasujacego do zegarka (oryginalny pasek jest ladnie sie zweza w strone zapiecia). Drugie pytanie, brac skore czy cos skoropodobnego ? Jakies plusy lub minusy ? Brejdak cos mi mowil, ze skora moze zmieniac zapach czy cos takiego, nie sluchalem go tongue. Druga sprawa, kupujac na allegro nie chcialbym kupic i nie byc zadowolony, a skora troche kosztuje smile

lelu #3323748 10/08/2009 06:44
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Lelu coś doradze smile Ja miałem okazje kupic zegarek na allegro - jestem zadowolony, a jaki pasek ? Ja wzielem skorke i akurat do mojego modelu pasuje jak ulał smile Mysle ze branzoletka bardziej do penerstwa a na spokojnie skorka smile

popik #3323762 10/08/2009 06:50
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Aha i nie wierz w te tekstu od producentow ze szybki się nie ryszo chyba ze polozysz na polce to wtedy sie nie bede rysac, bzdura !

Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1