|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67 |
ten rolex to wredna initacja orginalu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
ja od lat kilkunastu Seiko, działa bez zarzutu, moja siostra też od wielu lat Timex, super nic się psuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Sprzedam zegarek Marki: Longines [img=http://www.e-zegarek.pl/photos/5675_max.jpg] Mechanizm: automatic Nr produktu: L3.641.4.56.6 Koperta: stalowa Średnica 39.0 mm Gwarancja: 24 miesiące Dodatkowe cechy: zegarek męski bransoleta stalowa szafirowe szkło datownik fosforyzujące wskazówki i punkty godzin specjalnie zakręcana koronka wodoszczelność do 300 metrów "Modele stworzone z myślą o mężczyznach lubiących wyzwania! Fanatycy sportu wodnego mają zapewnione bezpieczeństwo m.in. dzięki wodoszczelność do 300 metrów. To zegarek dla wyjątkowych ludzi" W komplecie: dwa orginalne bardzo ladne pudelka, gwarancja, karta vip klienta itp itp. Tutaj szczegóły [ e-zegarek.pl] Cena na e-zegarki.pl: 3720 zł Kupiłem go pod koniec listopada 2008, w stanie idealnym, co do ceny, na pewno sie dogadamy, sprzedaje poniewaz kupilem sobie nowy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
mi tam zegarek w telefonie wystarcza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Mi tez, bo ja jeszce swojego nie kupilem, ciagle same wydatki, zusy pierdusy, vaty i inne pierdoly  Mam nadzieje, ze Biszop tego nie przeczyta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
A tam prawdziwy facet powinien mieć porządny zegarek(niekoniecznie za 4k  ). Jak nieznajoma kobieta spyta o godzinę to na pewno lepsze wrażenie robi zegarek na ręce niż telefon wyciągany z kieszeni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Polećcie mi coś.
Ma mieć skórzany pasek i bardziej młodzieżowy styl. Powinien świetnie mierzyć czas :P, a jego cena nie powinna przekraczać 500 zł.
Timex, Festina, chyba te firmy by mnie interesowały ale jestem otwarty na wszelkie propozycje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Polećcie mi coś.
Ma mieć skórzany pasek i bardziej młodzieżowy styl. Powinien świetnie mierzyć czas :P, a jego cena nie powinna przekraczać 500 zł.
Timex, Festina, chyba te firmy by mnie interesowały ale jestem otwarty na wszelkie propozycje. sam mam taki i mogę polecić: http://timex.pl/product_description.aspx?pid=375&id=6jedynie skóra od paska trochę się starła, ale wygląda tylko na taki że jest używany, nie szpeci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Zapomniałem dodać, że fajnie jakby tarcza była okrągła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Adriatica, Casio, Seiko, Citizen, Orient. Skoro chcesz dokładny to porozglądaj się za kwarcowym zamiast automatem. Troche mało określiłeś jeszcze w sprawie zegarka...ma mieć chronograf? Jaki wygląd Cię interesuje pilot? garniturowiec? diver?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Pierniczek dzięki ale jeszcze zapomniałeś dodać, na który najłatwiej pannę wyrwać Orient mi się spodobał, ale cena za wysoka w tym momencie dla mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Lepiej dołożyć 100 zł i mieć lepszy zegarek niż oszczędzić parę złoty i mieć przeciętny. Zegarek to jedyna biżuteria oprócz obrączki jaką może nosić facet. Elegancki zegarek dodaje prestiżu, podnosi własną samoocenę. A na zegarek się panny nie wyrywa  Chyba, ze na tarczy będziesz miał napis rolex, omega, patek philippe itp. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
patek philippe itp.  juz na pewno jakas dziewczyna zna te firme  , no chyba, ze pracuje w salonie zegarkow firmowych (drogich) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mi się bardzo podobają zegarki firmy Skagen z serii Titanium. Idealna proporcja ceny do jakości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
http://allegro.pl/item657374210_gd_emporio_armani_meski_ar0527_24h_model_2009.htmlmi sie ten podoba.. ogolnie Armani ma fajne zegareczki  ale ja w innej sprawie. Chgodzi mi o pasek, musze wymienic. Problem jest taki, ze nie moge znalezc zadnego pasujacego do zegarka (oryginalny pasek jest ladnie sie zweza w strone zapiecia). Drugie pytanie, brac skore czy cos skoropodobnego ? Jakies plusy lub minusy ? Brejdak cos mi mowil, ze skora moze zmieniac zapach czy cos takiego, nie sluchalem go  . Druga sprawa, kupujac na allegro nie chcialbym kupic i nie byc zadowolony, a skora troche kosztuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Lelu coś doradze  Ja miałem okazje kupic zegarek na allegro - jestem zadowolony, a jaki pasek ? Ja wzielem skorke i akurat do mojego modelu pasuje jak ulał  Mysle ze branzoletka bardziej do penerstwa a na spokojnie skorka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Aha i nie wierz w te tekstu od producentow ze szybki się nie ryszo chyba ze polozysz na polce to wtedy sie nie bede rysac, bzdura !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|