Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Originally Posted by DOMINICCA
czytając ten temat musze stwierdzić ,że jestem dobrą partią , bo nie mam dzieci laugh


kiedyś liczyło się to ,żeby dziewczyna była dziewicą . Teraz liczy się to ,żeby kobieta , nie tyle nie miała w przeszłości innych związkach, ale to żeby nie miała dzieci.Zadziwiający jest ''postęp'' , ''rozwój''socjokultury w tym zakresie...

nie masz dzieci i lubisz bukamcherkę -jak wnioskuję z faktu uczestnictwa w takim forum- Teraz więc czekaj na forumowe oświadczyny "dobra partio" smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
DOMINICCA pokaż fotkę smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Originally Posted by Vader
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.

Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc.
Masarka... nominacja do maliny.

Może będziesz miał kiedyś żonę, która Ci urodzi dziecko. Wtedy nie będziesz "pakował w jej dziurę" po urodzeniu?

Wypowiedzi niektórych są na poziomie ludzi z podstawówki.

Bo niektórzy są z podstawówki czy innego gimnazjum.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Szczerze mówiąc, to jestem jeszcze zbyt młodym liściem by wypowiadać się w takich kwestiach, ale po przeczytaniu wypowiedzi paru osób, postanowiłem się wypowiedzieć i podzielić się swymi odczuciami wink

"Sprawa" jest, że tak to określę "dużego kalibru".
WNN jeśli dla Ciebie, uprawianie miłości ( rzadko używanie sformułowanie w dzisiejszych czasach ) z kobietą, która urodziła dziecko to "pakowanie w dziurę z której coś wylazło" to szczere wyrazy współczucia... Ciekaw jestem co zrobisz gdy Twoja wybranka urodzi Ci dziecko...

W sumie nie zostało powiedziane, dlaczego doszło do rozwodu, w jakim wieku są dzieci, no i jakie stanowisko w tym wszystkim przyjął "tatuś". Jednak nie ma co oczekiwać, że takie informacje zostaną podane na ogólnie dostępnym forum wink
I tak się teraz zastanawiam czy to, że ktoś nie jest biologicznym ojcem przeszkadza. Wydaje mi się, że nie, bo co jest ważniejsze? To, że dało się życie dziecku i później się od niego odchodzi i pozostawia matce na wychowanie, czy to że się je wychowuje, stara się ułożyć by wyrosło na dobrego człowieka?

PS. WNN
Prośba pierwsza: nie odpisuj, jeśli trzeba to zapłacę byś tego nie robił.
Prośba druga: czasem przeczytaj ze dwa razy to co chcesz wysłać w poście...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by f4ls0n
"Sprawa" jest, że tak to określę "dużego kalibru".
WNN jeśli dla Ciebie, uprawianie miłości ( rzadko używanie sformułowanie w dzisiejszych czasach ) z kobietą, która urodziła dziecko to "pakowanie w dziurę z której coś wylazło" to szczere wyrazy współczucia... Ciekaw jestem co zrobisz gdy Twoja wybranka urodzi Ci dziecko...

Ja tez sobie wspolczuje, bo ta trauma do dzisiaj powoduje u mnie odruchy wymiotne.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by True02
nie masz dzieci i lubisz bukamcherkę -jak wnioskuję z faktu uczestnictwa w takim forum- Teraz więc czekaj na forumowe oświadczyny "dobra partio" smile


pierwszy forumowy slub w historii ooo

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Gdyby to było tylko jedno dziecko można by było łaczyć ale jak mówisz że dzieci to bym sie zastanawiał.

No chyba że to ta jedyna i ten jedyny to bym już nie patrzył na nic.

Nic nie ukuje bólu samotności gdy miłości brak.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by Linc
Witam.

Zalozmy, ze kazdy z nas albo przynajmniej jakas czesc moze stanac przed takim oto problemem. Otoz jestesmy w fazie poznawania fajnej wydaloby sie dziewczyny, super sie z Nia rozmawia, z urody tez niczego sobie ale powiedzmy, ze jest "maly problem" ... dowiadujemy sie, ze niestety jest Ona rozwodka i co najgorsze ma dzieci ... Co byscie zrobili w tym momencie ? Prosze o powazne wypowiedzi ...

PS. Boje sie, ze niedlugo moge stanac przed taka decyzja - Co robic ...

To juz zalezy tylko od ciebie i sam musisz podjac ta decyzje.
Nie pytaj nigdy innych w takich sprawach,tylko samego siebie,
to co ludzie mowia jest zupelnie nieistotne.
Co to zmienia ze jest rozwodka ? nic jezeli dobrze sie z nia
czujesz to nie kieruj sie stereotypami i opiniami znawcow co ci
mowia ze szuka ojca dla dzieci,poznaj ja lepiej pozniej sam
podejmij ta decyzja co dalej bo to twoje zycie i twoja decyzja.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
cholerne kompleksy, ludzie tuszuja w specyficzny sposób. Najlepsze podejscie "dymam, rucham, zostawiam" a in live pysk, że żadna niespojrzy

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by DOMINICCA
kiedyś liczyło się to ,żeby dziewczyna była dziewicą . Teraz liczy się to ,żeby kobieta , nie tyle nie miała w przeszłości innych związkach, ale to żeby nie miała dzieci.Zadziwiający jest ''postęp'' , ''rozwój''socjokultury w tym zakresie...
Gdyby nie to ze teraz 'modne' jest uprawianie seksu jak najwczesniej, mysle ze nadal by sie liczylo zeby dziewczyna byla dziewica wink
Bynajmniej dla mnie sie liczylo, choc nie bylo to warunkiem koniecznym ze wzgledu na czasy w jakich zyjemy ze tak powiem wink

czy jestem dziwny? grin


Linc, jak uwazasz ze moze wyjsc z tego cos fajnego to nie mysl w tej chwili o dzieciach jak o problemie. Ja bym chyba chcial je najpierw poznac. Zdarzaja sie dzieci wredne i jesli te okazalyby sie takowymi to wtedy dalbym sobie spokoj tongue

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Ja akurat wolałbym dzieciatą pannę, niż bezdzietną rozwódkę. Dominicca, za tych 80 lat dwójka dzieci to pewnie będzie niepożądany ewenement ze względu na przeludnienie globu.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Azzaro
cholerne kompleksy, ludzie tuszuja w specyficzny sposób. Najlepsze podejscie "dymam, rucham, zostawiam" a in live pysk, że żadna niespojrzy

Dokładnie laugh Jak czasami gdzieś tam ktoś wklei fotę jakieś panny, to za chwilę jeden płacze, że za gruba, drugi, że kaszalot, a trzeci, że kijem by nie ruszył. Pewnie syndrom samotników. Cały dzień zbieranie materiału na wieczór, tasowanie i do wyra. Niech dalej szukają księżniczek, ale w przypływie odrobiny obiektywizmu radzę co drugiemu zerknąc w lustro czasem.

A co do meritum. Kobieta z dziecmi to bardzo duża odpowiedzialnośc. Uważam, że trzeba się dobrze zastanowic czy jest się gotowym na takie wyzwanie. Psychicznie też trzeba byc mocnym no i nie byc mega zazdrośnikiem bo logiczne, że często ojciec tych dzieci będzie gdzieś w pobliżu. Z drugiej strony nie mozna skreslac takiej kobiety bo może to byc całkiem wartościowa osoba, a każdy zasługuje na szansę.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.

Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc.
To jakos sie musialo tez tam dostac smile
A moze "wyszlo" cesarskim cieciem???
Dlatego nastepnym razem lepiej zapytaj, bo moga Ci niezle sztuki obok nosa przejsc... smirk blush

Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Originally Posted by Golffour
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.

Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc.
To jakos musialo sie tez tam dostac smile
A moze "wyszlo" cesarskim cieciem???
Dlatego nastepnym razem lepiej zapytaj, bo moga Ci niezle sztuki obok nosa przejsc... smirk blush

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by xqwzts
Gdyby nie to ze teraz 'modne' jest uprawianie seksu jak najwczesniej, mysle ze nadal by sie liczylo zeby dziewczyna byla dziewica wink
Bynajmniej dla mnie sie liczylo, choc nie bylo to warunkiem koniecznym ze wzgledu na czasy w jakich zyjemy ze tak powiem wink

czy jestem dziwny? grin

jeśli tak, to jest nas dwóch wink piwo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Golffour
Dlatego nastepnym razem lepiej zapytaj, bo moga Ci niezle sztuki obok nosa przejsc... smirk blush

Kto wie...moze nawet z Azji wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Panie i Panowie
Wszystko jest pod kontrola, zakochac sie jeszcze sie nie zakochalem ale wiem, ze z tego nic juz nie bedzie wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by Linc
Panie i Panowie
Wszystko jest pod kontrola, zakochac sie jeszcze sie nie zakochalem ale wiem, ze z tego nic juz nie bedzie wink

Forum rządzi, forum radzi, forum nigdy cię nie zdradzi laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
będziesz kochał je jak swoje... smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Nie mam nic do kobiet z dziecmi ale chyba bym się nie zdecydował.Szczerze mnie by odstraszyła ta sytuacja.Nie byłbym w stanie pokochać tak jak własne.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, burbon, rafal08, forty, bukma, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik), 1,258 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1