|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
czytając ten temat musze stwierdzić ,że jestem dobrą partią , bo nie mam dzieci kiedyś liczyło się to ,żeby dziewczyna była dziewicą . Teraz liczy się to ,żeby kobieta , nie tyle nie miała w przeszłości innych związkach, ale to żeby nie miała dzieci.Zadziwiający jest ''postęp'' , ''rozwój''socjokultury w tym zakresie... nie masz dzieci i lubisz bukamcherkę -jak wnioskuję z faktu uczestnictwa w takim forum- Teraz więc czekaj na forumowe oświadczyny "dobra partio" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
DOMINICCA pokaż fotkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.
Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc. Masarka... nominacja do maliny. Może będziesz miał kiedyś żonę, która Ci urodzi dziecko. Wtedy nie będziesz "pakował w jej dziurę" po urodzeniu? Wypowiedzi niektórych są na poziomie ludzi z podstawówki. Bo niektórzy są z podstawówki czy innego gimnazjum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Szczerze mówiąc, to jestem jeszcze zbyt młodym liściem by wypowiadać się w takich kwestiach, ale po przeczytaniu wypowiedzi paru osób, postanowiłem się wypowiedzieć i podzielić się swymi odczuciami  "Sprawa" jest, że tak to określę "dużego kalibru". WNN jeśli dla Ciebie, uprawianie miłości ( rzadko używanie sformułowanie w dzisiejszych czasach ) z kobietą, która urodziła dziecko to "pakowanie w dziurę z której coś wylazło" to szczere wyrazy współczucia... Ciekaw jestem co zrobisz gdy Twoja wybranka urodzi Ci dziecko... W sumie nie zostało powiedziane, dlaczego doszło do rozwodu, w jakim wieku są dzieci, no i jakie stanowisko w tym wszystkim przyjął "tatuś". Jednak nie ma co oczekiwać, że takie informacje zostaną podane na ogólnie dostępnym forum I tak się teraz zastanawiam czy to, że ktoś nie jest biologicznym ojcem przeszkadza. Wydaje mi się, że nie, bo co jest ważniejsze? To, że dało się życie dziecku i później się od niego odchodzi i pozostawia matce na wychowanie, czy to że się je wychowuje, stara się ułożyć by wyrosło na dobrego człowieka? PS. WNN Prośba pierwsza: nie odpisuj, jeśli trzeba to zapłacę byś tego nie robił. Prośba druga: czasem przeczytaj ze dwa razy to co chcesz wysłać w poście...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
"Sprawa" jest, że tak to określę "dużego kalibru". WNN jeśli dla Ciebie, uprawianie miłości ( rzadko używanie sformułowanie w dzisiejszych czasach ) z kobietą, która urodziła dziecko to "pakowanie w dziurę z której coś wylazło" to szczere wyrazy współczucia... Ciekaw jestem co zrobisz gdy Twoja wybranka urodzi Ci dziecko... Ja tez sobie wspolczuje, bo ta trauma do dzisiaj powoduje u mnie odruchy wymiotne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
nie masz dzieci i lubisz bukamcherkę -jak wnioskuję z faktu uczestnictwa w takim forum- Teraz więc czekaj na forumowe oświadczyny "dobra partio"  pierwszy forumowy slub w historii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Gdyby to było tylko jedno dziecko można by było łaczyć ale jak mówisz że dzieci to bym sie zastanawiał.
No chyba że to ta jedyna i ten jedyny to bym już nie patrzył na nic.
Nic nie ukuje bólu samotności gdy miłości brak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Witam.
Zalozmy, ze kazdy z nas albo przynajmniej jakas czesc moze stanac przed takim oto problemem. Otoz jestesmy w fazie poznawania fajnej wydaloby sie dziewczyny, super sie z Nia rozmawia, z urody tez niczego sobie ale powiedzmy, ze jest "maly problem" ... dowiadujemy sie, ze niestety jest Ona rozwodka i co najgorsze ma dzieci ... Co byscie zrobili w tym momencie ? Prosze o powazne wypowiedzi ...
PS. Boje sie, ze niedlugo moge stanac przed taka decyzja - Co robic ... To juz zalezy tylko od ciebie i sam musisz podjac ta decyzje. Nie pytaj nigdy innych w takich sprawach,tylko samego siebie, to co ludzie mowia jest zupelnie nieistotne. Co to zmienia ze jest rozwodka ? nic jezeli dobrze sie z nia czujesz to nie kieruj sie stereotypami i opiniami znawcow co ci mowia ze szuka ojca dla dzieci,poznaj ja lepiej pozniej sam podejmij ta decyzja co dalej bo to twoje zycie i twoja decyzja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
cholerne kompleksy, ludzie tuszuja w specyficzny sposób. Najlepsze podejscie "dymam, rucham, zostawiam" a in live pysk, że żadna niespojrzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
kiedyś liczyło się to ,żeby dziewczyna była dziewicą . Teraz liczy się to ,żeby kobieta , nie tyle nie miała w przeszłości innych związkach, ale to żeby nie miała dzieci.Zadziwiający jest ''postęp'' , ''rozwój''socjokultury w tym zakresie... Gdyby nie to ze teraz 'modne' jest uprawianie seksu jak najwczesniej, mysle ze nadal by sie liczylo zeby dziewczyna byla dziewica  Bynajmniej dla mnie sie liczylo, choc nie bylo to warunkiem koniecznym ze wzgledu na czasy w jakich zyjemy ze tak powiem  czy jestem dziwny?  Linc, jak uwazasz ze moze wyjsc z tego cos fajnego to nie mysl w tej chwili o dzieciach jak o problemie. Ja bym chyba chcial je najpierw poznac. Zdarzaja sie dzieci wredne i jesli te okazalyby sie takowymi to wtedy dalbym sobie spokoj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Ja akurat wolałbym dzieciatą pannę, niż bezdzietną rozwódkę. Dominicca, za tych 80 lat dwójka dzieci to pewnie będzie niepożądany ewenement ze względu na przeludnienie globu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
cholerne kompleksy, ludzie tuszuja w specyficzny sposób. Najlepsze podejscie "dymam, rucham, zostawiam" a in live pysk, że żadna niespojrzy Dokładnie  Jak czasami gdzieś tam ktoś wklei fotę jakieś panny, to za chwilę jeden płacze, że za gruba, drugi, że kaszalot, a trzeci, że kijem by nie ruszył. Pewnie syndrom samotników. Cały dzień zbieranie materiału na wieczór, tasowanie i do wyra. Niech dalej szukają księżniczek, ale w przypływie odrobiny obiektywizmu radzę co drugiemu zerknąc w lustro czasem. A co do meritum. Kobieta z dziecmi to bardzo duża odpowiedzialnośc. Uważam, że trzeba się dobrze zastanowic czy jest się gotowym na takie wyzwanie. Psychicznie też trzeba byc mocnym no i nie byc mega zazdrośnikiem bo logiczne, że często ojciec tych dzieci będzie gdzieś w pobliżu. Z drugiej strony nie mozna skreslac takiej kobiety bo może to byc całkiem wartościowa osoba, a każdy zasługuje na szansę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698 |
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.
Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc. To jakos sie musialo tez tam dostac  A moze "wyszlo" cesarskim cieciem??? Dlatego nastepnym razem lepiej zapytaj, bo moga Ci niezle sztuki obok nosa przejsc... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698 |
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.
Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc. To jakos musialo sie tez tam dostac  A moze "wyszlo" cesarskim cieciem??? Dlatego nastepnym razem lepiej zapytaj, bo moga Ci niezle sztuki obok nosa przejsc... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Gdyby nie to ze teraz 'modne' jest uprawianie seksu jak najwczesniej, mysle ze nadal by sie liczylo zeby dziewczyna byla dziewica  Bynajmniej dla mnie sie liczylo, choc nie bylo to warunkiem koniecznym ze wzgledu na czasy w jakich zyjemy ze tak powiem  czy jestem dziwny?  jeśli tak, to jest nas dwóch 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Dlatego nastepnym razem lepiej zapytaj, bo moga Ci niezle sztuki obok nosa przejsc...  Kto wie...moze nawet z Azji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Panie i Panowie Wszystko jest pod kontrola, zakochac sie jeszcze sie nie zakochalem ale wiem, ze z tego nic juz nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Panie i Panowie Wszystko jest pod kontrola, zakochac sie jeszcze sie nie zakochalem ale wiem, ze z tego nic juz nie bedzie  Forum rządzi, forum radzi, forum nigdy cię nie zdradzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
będziesz kochał je jak swoje... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Nie mam nic do kobiet z dziecmi ale chyba bym się nie zdecydował.Szczerze mnie by odstraszyła ta sytuacja.Nie byłbym w stanie pokochać tak jak własne.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|