|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
to przez nauke na popr egzamu z matmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
I wychodzi na to ze ta dziewczynka co spiewala "Dziwny..." to nie az takie mistrzostwo,w porownaniu z innymi uczestnikami. W tym programie duzo lepiej spiewaja niz w idolu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
siostra tego od pieśni patriotycznych  zajebista
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
siostra tego od pieśni patriotycznych  zajebista tyle jakiś idiotów w drugiej rundzie siedzi a niego nie wzieli ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Ogólnie obsada półfinałów jak dla mnie lekko dziwna. A co do dzisiejszego odcinka. W pamięci zapadną mi tancerze z "brodłeja"  Co za smarki... Ta pani od kartki papieru. Amerykanka. Człowiek od parodii był też ciekawy, jak dla mnie ;)Ciekawe dlaczego Foremniak powiedziała mu nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
mam talent w robieniu wina domowej roboty. myslicie ze moge wpasc na druga edycje i poczekaja 6 tygodni na fermentacje drozdzy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Nie, ale jak dobrze pójdzie możesz zostać gwiazdą youtube. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Damianoon - może z tego względu, że na końcu pojechał z papieżem?  Cieżko określić. Co do tych z 'Szikago'  ludu, pochwalili się co to nie oni a pokazali żenade, jeszcze próbowali kozaczyć tyle, że słabo im to wychodziło. Starsza kobieta z kartkami - świetna, pełna zycia Amerykanka - typowa pinki, głos niezły. Z tego co zauważyłem pani od Kukurukuku czy jakoś tak  się dostała dalej, nie wiem czemu ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
siostra tego od pieśni patriotycznych  zajebista tyle jakiś idiotów w drugiej rundzie siedzi a niego nie wzieli ;/ Tak sie nim zachwycali i go zostawilio na lodzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
siostra tego od pieśni patriotycznych  zajebista tyle jakiś idiotów w drugiej rundzie siedzi a niego nie wzieli ;/ Tak sie nim zachwycali i go zostawilio na lodzie  ja tam w nim nic utalentowanego nie widzialem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
jest gdzieś lista tych co awansowali? a z tych urywków to brakowało mi kilku osób
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Tu są:
http://mamtalent.plejada.pl/4706,1,108,polfinalisci_mam_talent,foto_detal.html
Szkoda też tej kaskaderki co na szarfach się bujała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
dzięki  uff już myślałem, że odpadli moi faworyci
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
nie ogladałem wczorajszego odcinka, nie wiem jak sie nazywa koles (dlatego nic mi ta lista nie mowi), ale mam pytanie - czy ''czlowiek magnez'' jest w półfinale? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Czlowiek magnez chyba dostal odrazu 3xNie o ile dobrze pamietam. A nawet jesli przeszedl do nastepnej rundy to do polfinalow napewno nie przeszedl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Moim zdaniem żaden z zespołów nie wygra nagrody głównej. Wygra ją postać indywidualna. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
nie oglądałem wszystkich półfinalistów ale na mojej skromnej osobie największe wrażenie zrobiła młoda i "prawie czarna"  http://mamtalent.plejada.pl/108,4620,1,0,4_odcinek_mam_talent_-_czesc_druga,wideo_detal.html jej głos wgniata w ziemię
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
To http://mamtalent.plejada.pl/108,4430,4,2_odcinek_mam_talent_-_czesc_pierwsza,2,wideo_detal.html#autoplay i to http://mamtalent.plejada.pl/108,4430,4,2_odcinek_mam_talent_-_czesc_pierwsza,2,wideo_detal.html#autoplay przeszli a np. kaskaderka na szarfach nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Przewijam , przewijam , jestem na 39tym zdjeciu i sie dziwie, gdzie jest mój faworyt , człowiek, który grał na fortepianie piosenke Briana Maya ... no i w koncu odetchnąłem , zakwalifikowany jako 40ty  Kilka uwag co do osob ktore sie dostaly: Paloma - pani od kukuruku  wtf, co ona tu robi , odrzucili innych by ją wpuscic do 40tki ?  Autostrada Hi-way - typowo pod publiczke, babcia i dziadek, ktorzy z talentem nie maja nic wspolnego , żal  blady Kris - gosc od beatboxu - dla mnie byl przeslaby, choc ja lepiej nie umiem  A najlepszy i tak byl : Grzesiu Halama - brawa dla tego goscia, jest swietny  Asia Si - l o l ;]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|