Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
thx

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Originally Posted by polskignom
Originally Posted by Klajd Frog
monotoniczne

grin

to przez nauke na popr egzamu z matmy grin

nOcnY #2651539 12/10/2008 04:30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
I wychodzi na to ze ta dziewczynka co spiewala "Dziwny..." to nie az takie mistrzostwo,w porownaniu z innymi uczestnikami. W tym programie duzo lepiej spiewaja niz w idolu.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
siostra tego od pieśni patriotycznych blush zajebista

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Originally Posted by ArtekPotito
siostra tego od pieśni patriotycznych blush zajebista


tyle jakiś idiotów w drugiej rundzie siedzi a niego nie wzieli ;/

weed #2651791 12/10/2008 05:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Ogólnie obsada półfinałów jak dla mnie lekko dziwna.

A co do dzisiejszego odcinka.
W pamięci zapadną mi tancerze z "brodłeja" laugh
Co za smarki...

Ta pani od kartki papieru.

Amerykanka.

Człowiek od parodii był też ciekawy, jak dla mnie ;)Ciekawe dlaczego Foremniak powiedziała mu nie...

D@mian #2651799 12/10/2008 06:04
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
mam talent w robieniu wina domowej roboty. myslicie ze moge wpasc na druga edycje i poczekaja 6 tygodni na fermentacje drozdzy?

anfa_ #2651804 12/10/2008 06:09
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Nie, ale jak dobrze pójdzie możesz zostać gwiazdą youtube. wink

D@mian #2651811 12/10/2008 06:16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Damianoon - może z tego względu, że na końcu pojechał z papieżem? wink
Cieżko określić.

Co do tych z 'Szikago' laugh ludu, pochwalili się co to nie oni a pokazali żenade, jeszcze próbowali kozaczyć tyle, że słabo im to wychodziło.

Starsza kobieta z kartkami - świetna, pełna zycia

Amerykanka - typowa pinki, głos niezły.

Z tego co zauważyłem pani od Kukurukuku czy jakoś tak tongue się dostała dalej, nie wiem czemu ..

weed #2652980 13/10/2008 00:30
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by weed
Originally Posted by ArtekPotito
siostra tego od pieśni patriotycznych blush zajebista


tyle jakiś idiotów w drugiej rundzie siedzi a niego nie wzieli ;/

Tak sie nim zachwycali i go zostawilio na lodzie frown

Kameleon #2653008 13/10/2008 00:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by weed
Originally Posted by ArtekPotito
siostra tego od pieśni patriotycznych blush zajebista


tyle jakiś idiotów w drugiej rundzie siedzi a niego nie wzieli ;/

Tak sie nim zachwycali i go zostawilio na lodzie frown

ja tam w nim nic utalentowanego nie widzialem...

yaaho #2653024 13/10/2008 00:58
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
jest gdzieś lista tych co awansowali?
a z tych urywków to brakowało mi kilku osób

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Tu są:

http://mamtalent.plejada.pl/4706,1,108,polfinalisci_mam_talent,foto_detal.html

Szkoda też tej kaskaderki co na szarfach się bujała.

Kameleon #2653056 13/10/2008 01:20
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
dzięki piwo
uff już myślałem, że odpadli moi faworyci

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
nie ogladałem wczorajszego odcinka, nie wiem jak sie nazywa koles (dlatego nic mi ta lista nie mowi), ale mam pytanie - czy ''czlowiek magnez'' jest w półfinale? wink

Cendruś #2653545 13/10/2008 04:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Czlowiek magnez chyba dostal odrazu 3xNie o ile dobrze pamietam.
A nawet jesli przeszedl do nastepnej rundy to do polfinalow napewno nie przeszedl.

agr1 #2653668 13/10/2008 05:40
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Moim zdaniem żaden z zespołów nie wygra nagrody głównej. Wygra ją postać indywidualna. smile

th0mas #2653689 13/10/2008 05:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
nie oglądałem wszystkich półfinalistów ale na mojej skromnej osobie największe wrażenie zrobiła młoda i "prawie czarna" wink

http://mamtalent.plejada.pl/108,4620,1,0,4_odcinek_mam_talent_-_czesc_druga,wideo_detal.html

jej głos wgniata w ziemię

nOcnY #2653821 13/10/2008 09:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
To http://mamtalent.plejada.pl/108,4430,4,2_odcinek_mam_talent_-_czesc_pierwsza,2,wideo_detal.html#autoplay

i to http://mamtalent.plejada.pl/108,4430,4,2_odcinek_mam_talent_-_czesc_pierwsza,2,wideo_detal.html#autoplay przeszli a np. kaskaderka na szarfach nie blush

Kane1910 #2653872 13/10/2008 14:28
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Przewijam , przewijam , jestem na 39tym zdjeciu i sie dziwie, gdzie jest mój faworyt , człowiek, który grał na fortepianie piosenke Briana Maya ... no i w koncu odetchnąłem , zakwalifikowany jako 40ty smile


Kilka uwag co do osob ktore sie dostaly:

Paloma - pani od kukuruku blush wtf, co ona tu robi , odrzucili innych by ją wpuscic do 40tki ? laugh

Autostrada Hi-way - typowo pod publiczke, babcia i dziadek, ktorzy z talentem nie maja nic wspolnego , żal laugh

blady Kris - gosc od beatboxu - dla mnie byl przeslaby, choc ja lepiej nie umiem wink


A najlepszy i tak byl : Grzesiu Halama - brawa dla tego goscia, jest swietny smile

Asia Si - l o l ;]

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,770 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1