Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#265285 07/12/2004 23:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
dla mnie to zaden lomot, ale jesli o to faktycznie mu chodzilo to ok. lomot w moim pojeciu to tak z 25-35 przewagi.
sorki za zasmiecanie, ale chcialem to wyjasnic.
pzdr

Bonus: Unibet
#265286 07/12/2004 23:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Buk jest zawsze "na górze" a więc jeśli będzie miał stracić kasę anuluje zakłady i zrobi zwroty to chyba oczywiste zarówno gdy zagra tylko jeden oraz jak obydwaj nie zagrają.
A dla piszących maile do supportu będą na pewno mieli przygotowany jakiś pkt regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#265287 07/12/2004 23:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Quote
a mozesz zdefiniowac "łomot"?? zebysmy mogli ewentualnie jutro pogadac?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Amkwish mnie trochę wyręczył (THX) - ja za łomot uwazam róznicę 15 punktów (czyli pięciu "trójek").

Słowko jeszcze co do Kidda -nadmiernie bym jego udziału nie przeceniał -wczoraj grał tylko 21 min .W dodatku jest po skomplikowanej operacji i myślami jest chyba już w innej druzynie .

#265288 07/12/2004 23:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
obiecuje ze to juz ostatni post na ten temat, wiec dla mnie lomot to byl mecz numer 3 finalow z 98 roku.
chicago 98 utah 54.

koniec tematu

#265289 07/12/2004 23:14
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Na dziś dwa typy:
Milwaukee v Indiana under 188 i Indiana +4
Krótko dlaczego:
ostatnio dwa razy wtopiłem na meczach Indiany więc sobie pomyślałem do trzech razy sztuka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS
Obecnie w B&W jest linia +3 i też bym to zagrał

#265290 07/12/2004 23:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
obiecuje ze to juz ostatni post na ten temat, wiec dla mnie lomot to byl mecz numer 3 finalow z 98 roku.
chicago 98 utah 54.

koniec tematu

Paweł,spox:-)
Nic sie nie dzieje,mozna porozmawiać i o "łomotach",pod warunkiem,ze rzecz tyczy sie NBA.
Nie mamy oddzielnego tematu"NBA dyskusje",wiec uważam,że w tematach dziennych mozna sobie pogadać i raczej nie utrudni to typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

BTW nasze ulubione Bobki jeszcze nie zasmakowały w lidze wysokiej przegranej,moze dziś?
Handi +15,5 i cały swiat:-) gra na Charlotte....hmm....a może mały łomocik? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />(tak ze 20 dla Kings)

Pozdrawiam

amkwish

#265291 07/12/2004 23:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Ja postawilem dwa kupony:
cleveland-nj X
za 10 zł
oraz
cleveland-nj X
minnesota-dallas X
ten za 2 zł

#265292 07/12/2004 23:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
Fragmenty regulaminu B&W:
*Dla wszystkich zakładów obowiązuje zasada "Play or Pay". Jeśli wydarzenie objęte zakładem się odbędzie, a ostawiony zawodnik nie weźmie w nim udziału, niezależnie z jakich przyczyn, zakład jest przegrany. Wyjątek od tej zasady stanowi tenis...
*Spółka uznaje tylko takie wyniki, które zostały osiągnięte na boisku...(czyli handi+ na Jacksona nie zostanie uznany ,jezeli nie wystapi)
Miejmy nadzieje,ze Jackson jednak powacha parkiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a Magloire nagle nie zostanie uzdrowiony.Mozna sprobowac to zagrac (kurs juz spad do 1,60) "a noz widelec" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.Czyzby Mikolaj spoznil sie jeden dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#265293 07/12/2004 23:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Quote
Buk jest zawsze "na górze" a więc jeśli będzie miał stracić kasę anuluje zakłady i zrobi zwroty to chyba oczywiste zarówno gdy zagra tylko jeden oraz jak obydwaj nie zagrają.
A dla piszących maile do supportu będą na pewno mieli przygotowany jakiś pkt regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Regulamin mowi tak:

"Dla wszystkich zakładów obowiązuje zasada "Play or Pay". Jeśli wydarzenie objęte zakładem się odbędzie, a ostawiony zawodnik nie weźmie w nim udziału, niezależnie z jakich przyczyn, zakład jest przegrany."

Oraz tak:

"Użytkownik oświadcza, że przy zawieraniu zakładu nie posiadał informacji o wyniku danego wydarzenia sportowego."

A także:

"Jeśli w czasie przyjmowania zakładów zostanie opublikowana informacja, na podstawie której będzie można jednoznacznie określić wynik zakładów, spółka ustali nowy termin przyjmowania zakładu lub przerwie zakłady. Przerwane zakłady będą wyceniane po kursie 1,00."

Ja sądzę że trzeci cytat trzeba wziąć pod uwagę,aczkolwiek trudno powiedzieć.Ja zagralem to zdarzenie, najwyżej będzie zwrot(chodzi oczywiście o pojedynek Jaskson - J.Maqloire ).Przepraszam za zaśmiecanie.

Last edited by Lawyer; 07/12/2004 23:45.
#265294 07/12/2004 23:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Quote
.Czyzby Mikolaj spoznil sie jeden dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Stawiaj na to dom -tylko nie zapomnij jutro dac znać jak wyszło (chociaz w tej firmie za wiele nie dadzą Ci postawić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#265295 07/12/2004 23:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
KUPONIK NA DZISIAJ:

Memphis Grizzlies - New York Knicks 1 (-6.0) 1.90
Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets powyzej 177.5 punktow 1.90
Houston Rockets - New Orleans Hornets 1 (-10.0) 1.90
Indiana Pacers - Milwaukee Bucks 1 2.21

KURS: 15,16

POZDRAWIAM!!!
DAMIAX

#265296 08/12/2004 04:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Nocka średnia troche na plusie.NJ z hp i under Minnesoty z Dallas weszło, do sporego plusa zabrakło 3 pkt w parze Nowitzki (34pkt) Garnett (32), niespodzianka po kursie 10,12 czyli Golden State w plecy, ale takie kursy trzeba grać jeżeli widzi się chociaż cień wątpliwości.Dobranoc.

#265297 08/12/2004 05:39
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Quote
To są moje propozycje

Cleveland Cavaliers - [color:"green"] New Jersey Nets [/color] (2) (+10.0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Memphis Grizzlies - [color:"green"] New York Knicks [/color] (2) (+6.0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Minnesota Timberwolves - [color:"green"] Dallas Mavericks [/color] (2) (+7.0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Houston Rockets - [color:"green"] New Orleans Hornets [/color] (2) (+10.0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Sacramento Kings - [color:"green"] Charlotte Bobcats [/color] (2) (+15.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />


Same dwójki, ale tak mi wychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

3/2

#265298 08/12/2004 06:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dzień jakich wiele - trochę ujemny - największa niespodzianka in minus - porażka Wilków i postawa Houston (właściwie T-Maca ponownie rażąca skuteczność za 3pkt (1/8) oj powinien sobie chyba poszukać nowego zespołu - ogólnie Rakiety - mozna się przygotować do kolejnej serii ich porażek - przynajmniej takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam
KRAJAN

#265299 08/12/2004 06:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Wiecie co było najbardziej dziwnego w meczu Cavs-Nets ?

Ci pierwsi wcale nie mieli ochoty rzucać za 3 punkty (parę razy musieli z powodu 24 sek ).Jedyny ich celny rzut za 3(!!!!) nastąpił kilka sekund przed końcem >Gdyby nie to , nie mieliby zadnej celnej "trójki " .Ciekaw jestem czy w tym roku był już taki przypadek ?

W sumie dla mnie noc udana ale dzięki Bucks i Kings .

Miłego dnia !

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1