|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
dla mnie to zaden lomot, ale jesli o to faktycznie mu chodzilo to ok. lomot w moim pojeciu to tak z 25-35 przewagi. sorki za zasmiecanie, ale chcialem to wyjasnic. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Buk jest zawsze "na górze" a więc jeśli będzie miał stracić kasę anuluje zakłady i zrobi zwroty to chyba oczywiste zarówno gdy zagra tylko jeden oraz jak obydwaj nie zagrają. A dla piszących maile do supportu będą na pewno mieli przygotowany jakiś pkt regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
a mozesz zdefiniowac "łomot"?? zebysmy mogli ewentualnie jutro pogadac?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Amkwish mnie trochę wyręczył (THX) - ja za łomot uwazam róznicę 15 punktów (czyli pięciu "trójek"). Słowko jeszcze co do Kidda -nadmiernie bym jego udziału nie przeceniał -wczoraj grał tylko 21 min .W dodatku jest po skomplikowanej operacji i myślami jest chyba już w innej druzynie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
obiecuje ze to juz ostatni post na ten temat, wiec dla mnie lomot to byl mecz numer 3 finalow z 98 roku. chicago 98 utah 54.
koniec tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Na dziś dwa typy: Milwaukee v Indiana under 188 i Indiana +4 Krótko dlaczego: ostatnio dwa razy wtopiłem na meczach Indiany więc sobie pomyślałem do trzech razy sztuka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS Obecnie w B&W jest linia +3 i też bym to zagrał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
obiecuje ze to juz ostatni post na ten temat, wiec dla mnie lomot to byl mecz numer 3 finalow z 98 roku. chicago 98 utah 54.
koniec tematu Paweł,spox:-) Nic sie nie dzieje,mozna porozmawiać i o "łomotach",pod warunkiem,ze rzecz tyczy sie NBA. Nie mamy oddzielnego tematu"NBA dyskusje",wiec uważam,że w tematach dziennych mozna sobie pogadać i raczej nie utrudni to typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> BTW nasze ulubione Bobki jeszcze nie zasmakowały w lidze wysokiej przegranej,moze dziś? Handi +15,5 i cały swiat:-) gra na Charlotte....hmm....a może mały łomocik? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />(tak ze 20 dla Kings) Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
Ja postawilem dwa kupony: cleveland-nj X za 10 zł oraz cleveland-nj X minnesota-dallas X ten za 2 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400 |
Fragmenty regulaminu B&W: *Dla wszystkich zakładów obowiązuje zasada "Play or Pay". Jeśli wydarzenie objęte zakładem się odbędzie, a ostawiony zawodnik nie weźmie w nim udziału, niezależnie z jakich przyczyn, zakład jest przegrany. Wyjątek od tej zasady stanowi tenis... *Spółka uznaje tylko takie wyniki, które zostały osiągnięte na boisku...(czyli handi+ na Jacksona nie zostanie uznany ,jezeli nie wystapi) Miejmy nadzieje,ze Jackson jednak powacha parkiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a Magloire nagle nie zostanie uzdrowiony.Mozna sprobowac to zagrac (kurs juz spad do 1,60) "a noz widelec" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.Czyzby Mikolaj spoznil sie jeden dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453 |
Buk jest zawsze "na górze" a więc jeśli będzie miał stracić kasę anuluje zakłady i zrobi zwroty to chyba oczywiste zarówno gdy zagra tylko jeden oraz jak obydwaj nie zagrają. A dla piszących maile do supportu będą na pewno mieli przygotowany jakiś pkt regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Regulamin mowi tak: "Dla wszystkich zakładów obowiązuje zasada "Play or Pay". Jeśli wydarzenie objęte zakładem się odbędzie, a ostawiony zawodnik nie weźmie w nim udziału, niezależnie z jakich przyczyn, zakład jest przegrany." Oraz tak: "Użytkownik oświadcza, że przy zawieraniu zakładu nie posiadał informacji o wyniku danego wydarzenia sportowego." A także: "Jeśli w czasie przyjmowania zakładów zostanie opublikowana informacja, na podstawie której będzie można jednoznacznie określić wynik zakładów, spółka ustali nowy termin przyjmowania zakładu lub przerwie zakłady. Przerwane zakłady będą wyceniane po kursie 1,00." Ja sądzę że trzeci cytat trzeba wziąć pod uwagę,aczkolwiek trudno powiedzieć.Ja zagralem to zdarzenie, najwyżej będzie zwrot(chodzi oczywiście o pojedynek Jaskson - J.Maqloire ).Przepraszam za zaśmiecanie.
Last edited by Lawyer; 07/12/2004 23:45.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
.Czyzby Mikolaj spoznil sie jeden dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Stawiaj na to dom -tylko nie zapomnij jutro dac znać jak wyszło (chociaz w tej firmie za wiele nie dadzą Ci postawić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20 |
KUPONIK NA DZISIAJ:
Memphis Grizzlies - New York Knicks 1 (-6.0) 1.90 Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets powyzej 177.5 punktow 1.90 Houston Rockets - New Orleans Hornets 1 (-10.0) 1.90 Indiana Pacers - Milwaukee Bucks 1 2.21
KURS: 15,16
POZDRAWIAM!!! DAMIAX
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Nocka średnia troche na plusie.NJ z hp i under Minnesoty z Dallas weszło, do sporego plusa zabrakło 3 pkt w parze Nowitzki (34pkt) Garnett (32), niespodzianka po kursie 10,12 czyli Golden State w plecy, ale takie kursy trzeba grać jeżeli widzi się chociaż cień wątpliwości.Dobranoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
To są moje propozycje
Cleveland Cavaliers - [color:"green"] New Jersey Nets [/color] (2) (+10.0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Memphis Grizzlies - [color:"green"] New York Knicks [/color] (2) (+6.0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Minnesota Timberwolves - [color:"green"] Dallas Mavericks [/color] (2) (+7.0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Houston Rockets - [color:"green"] New Orleans Hornets [/color] (2) (+10.0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Sacramento Kings - [color:"green"] Charlotte Bobcats [/color] (2) (+15.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Same dwójki, ale tak mi wychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 3/2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dzień jakich wiele - trochę ujemny - największa niespodzianka in minus - porażka Wilków i postawa Houston (właściwie T-Maca ponownie rażąca skuteczność za 3pkt (1/8) oj powinien sobie chyba poszukać nowego zespołu - ogólnie Rakiety - mozna się przygotować do kolejnej serii ich porażek - przynajmniej takie jest moje zdanie. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
Wiecie co było najbardziej dziwnego w meczu Cavs-Nets ?
Ci pierwsi wcale nie mieli ochoty rzucać za 3 punkty (parę razy musieli z powodu 24 sek ).Jedyny ich celny rzut za 3(!!!!) nastąpił kilka sekund przed końcem >Gdyby nie to , nie mieliby zadnej celnej "trójki " .Ciekaw jestem czy w tym roku był już taki przypadek ?
W sumie dla mnie noc udana ale dzięki Bucks i Kings .
Miłego dnia !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|