|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
08.12.2004 1) 1:00 Philadelphia - Minnesota +/-5,0 197pkt 2) 1:00 Washington - Denver -/+3,5 199pkt 3) 1:30 Detroit - Toronto -/+9,0 186,5pkt 4) 1:30 Atlanta - Memphis +/-5,5 190pkt 5) 2:00 New Orleans - New York +/-4,5 179,5pkt 6) 2:00 Milwaukee - Miami - brak kursów 7) 2:30 Chicago - Clevland +/-7,0 184,5pkt 8) 2:30 San Antonio - Seattle -/+10,0 184pkt 9) 3:00 Utah - Orlando +/-1,0 202pkt 10) 4:30 LAL - Phoenix - brak kursów Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30 |
Witam wszystkich! ponoć początkujący mają szczęscie a więc: Atlanta - Memphis (-5,5) 2 Chicago - Clevland (-7) 2 San Antonio - Seattle (+10) 2 za jakis czas przyjrze sie u/o ale LALakeres - Phoenix zapowiada sie ciekawy mecz i sporo punktów, poczekam na linie ale napewno będzie to ponad 200
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Yo Ja tak mowiac rzadko pisze w tym dziale ,co nie oznacza ze niemam pojecia ,ale moje typy beda bardziej takie przypuszczajace co moze wyniknac i na co sie zaopatruj
Philad.-Minnes. 2 Milwaukee-Miami 1 Utah-Orlando 1 LA.Lak.-Phoenix 1
Zobaczymy moze po glebszej analizie na cos sie zdecyduje,jak narazie tak wygladaja moje drogi pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Wg mnie dzisiejszy dzień zapowiada się rewelacyjnie. Pierwsze spostrzeżenia: 1,2) 1:00 Philadelphia - Minnesota 2(-5,0) un 197pkt Wilki po wczorajszej przegranej będą chciały się szybko zreflektować, Phila ostatnio do potentatów nie należy (przegrana z ATL mnie w tym utwierdza). Warunek Wujek Sam musi być zdecydowanie skuteczniejszy niż we wczorajszym meczu i zdecydownie większa aktywność pod koszami. Na minus absencja Sprewell-a, ale i baz niego powinni sobie poradzić. Underek z prostej przyczyny - linia dość wysoka. Phila nie posiada wysokiej skuteczności, a i Minnesota do ułomków gry obronnej nie należy 3,4) 1:00 Washington - Denver 1(-3,5) ov 199pkt Jak dla mnie kolejna rewelacja. Wypoczęci Czarodzieje w wyśmienitej dyspozycji (ostatnie 8 meczy - 7 zwycięstw - co prawda z nienajmocniejszymi zespołami, ale Denver też do takich nie zaliczam). Denver - drużyna wybitnie swojej hali. Spodziewam się dziś pogromu "drewniaków", a hp? nie wiem dlaczego takie niewielkie. Dla mnie typ dnia. Podobnie rzecz się ma z linią - czemu taka niska? spodziewałem się ok. 210pkt. Ostatnio bukii nieźle przewidywały, ale tu sądzę że ktoś mocno się pomylił. Obie drużyny obroną nie grzeszą, a że rzucać potrafią potwierdzają ostatnie mecze.
5) 1:30 Detroit - Toronto 1(-9,0) Powrót Bena zdecydowanie podniósł morale zespołu. Nastąpiła eksplozja formy, której dzis nie zatracą. Toronto - jako zespół bardzo mi się podobuje - jednak są niezwykle groźni przede wszystkim u siebie. 9pkt to trochę sporo, ale na obecną dyspozycję zespołu nie jest granicą zaporową. Sądzę że Pistons odprawią Raptors z bagażem 20pkt. lub więcej
6) 1:30 Atlanta - Memphis 2(-5,5) Już w ostatnim meczu widać pracę nowego trenera, dla Niedżwiadków czas nadrabiać stracone punkty, a Atlanta jest do tego wyśmienitym przeciwnikiem.
7) 2:00 New Orleans - New York 2(-4,5) Mecz drużyn będących obecnie w "topowych formach", jednak zdecydowanie bardziej wyrównany zespół z NY (dłuża ława, równorzędni zmiennicy) powinna dziś przełamać swoją niemoc i rozprawić się z mocno "przetrzebionym" przeciwnikiem.
8) 2:30 Chicago - Clevland 1(+7,0) Pomimo, że Kawalerzyści prezentują się wyśmienicie nie sądzą aby Byki łatwo sprzedały skórę, dosyć już dostawania batów na lewo i prawo, sądzę że jeżeli przegrają to nie taką różnicą
9) 2:30 San Antonio - Seattle 2(+10,0) Zdecydowanie szlagier kolejki. Wg mnie przeszacowany hp. Ponaddźwiękowcy zostali potraktowani przez bukuff jak typowy średniak, ja ich zaliczam do drużyn conajmniej dobrych stą uważam, że nie pozwolą sobie na przegraną w wysokości dwóch cyferek. Zastanawiam się jeszcze nad overkiem?
9) 3:00 Utah - Orlando un. 202pkt Wynik meczu może być różny. Wszyscy wiemy co prezentuje UTAH bez swojego lidera Kirylenki. Orlando prezentuję się w tym sezonie wyśmienicie, Utach ma za plecami własne ściany itd, itd. Gospodarze powinni postawić na grę defensywną bo skoro sami mało rzucają to i innym nie można pozwolić na rzucanie więcej? Pozdrawiam KRAJAN
Last edited by KRAJAN; 08/12/2004 09:53.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702 |
Witam Misie wydaje ze nastepujacych spotkaniach wygraja: 3) 1:30 Detroit - Toronto 1 / 2 +9 hc Teraz gdy wrocil Wallace wszystko powoli w Detroit wraca do normy i forma idze w gore moga swiadczyc o tym 2 ostanie zwyciestwa z dosc wysoka przewaga pkt. aczkolwiek nie zaryzykowalbym tu -hc na gospodarzy. 7) 2:30 Chicago - Clevland 1 / 1 -7,0 hc Turaczej nie spodziewalbym sie niespodzianki ze strony Chicago. Clevland ma porzadna obrone w tym sezonie, a zarazem ich skutecznosc w ofensywie imponujaca mysle ze jesli przycisna w obronie, a nie beda grali na wymiane ciosow to -hc raczej pewny. 9) 3:00 Utah - Orlando 2 / 2 -1,0 hc Utah juz od co najmniej 5 spotkan nie pokazala nic nadzwyczajnego "zadyszki ciag dalszy" i w dodatku bez Andrei Kirilenki. Orlando to w tym sezonie duza sila ognia i powinna bez problemu wykozystac slaba forme Utah, wygrana wiecej niz 1 pkt  . Pozdr Telos
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30 |
a mi sie wydaje ze CHICAGO nie da rady pokryc handikapu i przegra 10 punktami
Philadelphia - Minnesota under 197 Detroit - Toronto over 186,5 San Antonio - Seattle over 184,5 Utah - Orlando under 202
to tak wstepnie u/o a jak juz wybiore ostatecznie to co zagram na expie to dam znac
pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
DEN @ WAS -3.5 2 (1.93) 6/10OPIS -> www.basketbet.com [ basketbet.com] Bilans:
16/23 -> 70% +41.44j
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702 |
7) 2:30 Chicago - Clevland 1 / 1 -7,0 hc
Turaczej nie spodziewalbym sie niespodzianki ze strony Chicago. Clevland ma porzadna obrone w tym sezonie, a zarazem ich skutecznosc w ofensywie imponujaca mysle ze jesli przycisna w obronie, a nie beda grali na wymiane ciosow to -hc raczej pewny.
Pozdr Telos Tu oczywiscie blad popelnilem mialo byc 2 / 2 -7 hc zreszta to wynika jasno z podsumownia typu , sorka za pomylke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
1:00 Philadelphia - Minnesota un 197pkt 1:00 Washington - Denver ov 199pkt dla mnie NO BET phila u siebie sporo rzuca a ich szansa to szybka gra. jezeli minesota narzuci swoj styl gry + zmeczenie bedzie un jesli phil to ov. denver ma mocno zawyzone statystyki przez ostatnie mecze u siebie dlatego washington nie bedzie musial sie az tak meczyc zeby zrobic tu overa. ale dla mnie typ dnia: 1:00 Washington - Denver 1(-3,5) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400 |
Witam Odnosnie promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wczorajszy typ na Jacksona(+0,5 handi) B&W uznal jako wygrany,pomimo ze zaden z 2 wystawionych w zdarzeniu zawodnikow nie wystapil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />Dolozylem jeszcze Niedzwiadki i Indianke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />,poszlo za M stake i kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Sorry ze nie na temat,ale mialem dac znac jak z tym wyszlo
Jesli chodzi o dzisiejsze mecze to wstepnie widzimi mi sie to tak: New York Knicks 1.50 (-4,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />) Detroit Pistons -8,5 1.91 (chociaz sklanialbym sie ku unedr'owi - linia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> 187) Orlando Magic -1 1.87 (czyzby promocja hehe<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />) Memphis Grizzlies - Atlanta Hawks Under 190 1.91 Na razie to tylko propozycje ,ostateczne typy z analizami podam wieczorkiem. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Witam Odnosnie promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wczorajszy typ na Jacksona(+0,5 handi) B&W uznal jako wygrany,pomimo ze zaden z 2 wystawionych w zdarzeniu zawodnikow nie wystapil Jakbyś był choćtroche inteligentny to byś NAPISAŁ że został uznany jako wygrany ale PO KURSIE 1.00 czyli inaczej ZWROT za ten typ !!! człowieku myśl a nie wypisuj pierdół
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400 |
Sory mistrzu!!!Kupon nie wszedl wiec sie nie podniecaj.Byl zwrot i co z tego,"nie kupiles" tego zartu szary czlowieczku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla kumatych Sorki za zasmiecanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 332 |
Figok lolku co ty tu robisz ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Dzis polecam do grania Phoenix i Memphis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Bo jebneee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))))))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Waszyngton,Memphis i Detroit -wszystkie z handi,to chyba najlepsze spotkania do typowania.Przylaczam sie do stwierdzenia Krajana,ze Waszyngton to typ dnia,druzyna na fali,ale i detroit przy powrocie jednego z lepszych zawodnikow+solidna obrona przelamie handi z srednim Toronto.Nie wiem czemu tyle rozpisujecie sie na temat meczu Chicago.dla mnie wynik przy handi -7 moze byc kazdy.Mecz no bet.SA -Seattle.mecz dwoch dobry druzyn,SA wygra ale max 5-7 pkt,zreszta sami spojrzcie na dokonania SA z czolowka.To tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Witam. Dziś zagrałem Minnesotę -2.5, NY Knicks -3.5 oraz Detroit -5.5. Nie będę pisał analiz, bo wiele już zostało napisane [dobra robota panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />]. Powiem tylko, że mam silne przeczucie, że po dzisiejszej nocy większość typerów będzie liczyła kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Pozdrawiam Master Flamaster www.gembet.com [ gembet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
[quote] Na minus absencja Sprewell-a, ale i baz niego powinni sobie poradzić.
Z tego co czytałem to Sprewel miał pauzowac tylko w jednym meczu -tym z Dallas wiec dzisiaj powinniśmy sie go spodziewac na parkiecie w philadelphi.(zródło nba.com)
pozdrawiam flymind
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Waszyngton,Memphis i Detroit -wszystkie z handi,to chyba najlepsze spotkania do typowania.Przylaczam sie do stwierdzenia Krajana,ze Waszyngton to typ dnia Nie dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Hornets - Knicks -4,5
NY nie odwala takiego numeru jak mcgrady wczoraj ktory pudlowal na zawolanie.Rakiety sa serio w beznadziejnej formie i nie moga sie pozbierac.A co do meczu to ten sam motyw co wczoraj tyle ze dzis handu mniejszy wiec typ pewniejszy.Wlasne boisku tutaj niewiele pomoze NO poniewaz kadrowo to oni sa obecnie pare klas od Knicksow i nie powinni sprawic zadnych problemow nowojorczykom.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Sory mistrzu!!!Kupon nie wszedl wiec sie nie podniecaj.Byl zwrot i co z tego,"nie kupiles" tego zartu szary czlowieczku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla kumatych Sorki za zasmiecanie co na to mówią lekarze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|