Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#265478 08/12/2004 09:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
08.12.2004
1) 1:00 Philadelphia - Minnesota +/-5,0 197pkt
2) 1:00 Washington - Denver -/+3,5 199pkt
3) 1:30 Detroit - Toronto -/+9,0 186,5pkt
4) 1:30 Atlanta - Memphis +/-5,5 190pkt
5) 2:00 New Orleans - New York +/-4,5 179,5pkt
6) 2:00 Milwaukee - Miami - brak kursów
7) 2:30 Chicago - Clevland +/-7,0 184,5pkt
8) 2:30 San Antonio - Seattle -/+10,0 184pkt
9) 3:00 Utah - Orlando +/-1,0 202pkt
10) 4:30 LAL - Phoenix - brak kursów
Pozdrawiam
KRAJAN

Bonus: Unibet
#265479 08/12/2004 09:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30
Witam wszystkich!
ponoć początkujący mają szczęscie a więc:
Atlanta - Memphis (-5,5) 2
Chicago - Clevland (-7) 2
San Antonio - Seattle (+10) 2

za jakis czas przyjrze sie u/o ale LALakeres - Phoenix zapowiada sie ciekawy mecz i sporo punktów, poczekam na linie ale napewno będzie to ponad 200

#265480 08/12/2004 09:49
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Yo
Ja tak mowiac rzadko pisze w tym dziale ,co nie oznacza ze niemam pojecia ,ale moje typy beda bardziej takie przypuszczajace co moze wyniknac i na co sie zaopatruj


Philad.-Minnes. 2
Milwaukee-Miami 1
Utah-Orlando 1
LA.Lak.-Phoenix 1

Zobaczymy moze po glebszej analizie na cos sie zdecyduje,jak narazie tak wygladaja moje drogi
pozdro

#265481 08/12/2004 09:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Wg mnie dzisiejszy dzień zapowiada się rewelacyjnie. Pierwsze spostrzeżenia:
1,2) 1:00 Philadelphia - Minnesota 2(-5,0) un 197pkt
Wilki po wczorajszej przegranej będą chciały się szybko zreflektować, Phila ostatnio do potentatów nie należy (przegrana z ATL mnie w tym utwierdza). Warunek Wujek Sam musi być zdecydowanie skuteczniejszy niż we wczorajszym meczu i zdecydownie większa aktywność pod koszami. Na minus absencja Sprewell-a, ale i baz niego powinni sobie poradzić. Underek z prostej przyczyny - linia dość wysoka. Phila nie posiada wysokiej skuteczności, a i Minnesota do ułomków gry obronnej nie należy

3,4) 1:00 Washington - Denver 1(-3,5) ov 199pkt
Jak dla mnie kolejna rewelacja. Wypoczęci Czarodzieje w wyśmienitej dyspozycji (ostatnie 8 meczy - 7 zwycięstw - co prawda z nienajmocniejszymi zespołami, ale Denver też do takich nie zaliczam). Denver - drużyna wybitnie swojej hali.
Spodziewam się dziś pogromu "drewniaków", a hp? nie wiem dlaczego takie niewielkie. Dla mnie typ dnia. Podobnie rzecz się ma z linią - czemu taka niska? spodziewałem się ok. 210pkt. Ostatnio bukii nieźle przewidywały, ale tu sądzę że ktoś mocno się pomylił. Obie drużyny obroną nie grzeszą, a że rzucać potrafią potwierdzają ostatnie mecze.

5) 1:30 Detroit - Toronto 1(-9,0)
Powrót Bena zdecydowanie podniósł morale zespołu. Nastąpiła eksplozja formy, której dzis nie zatracą. Toronto - jako zespół bardzo mi się podobuje - jednak są niezwykle groźni przede wszystkim u siebie. 9pkt to trochę sporo, ale na obecną dyspozycję zespołu nie jest granicą zaporową. Sądzę że Pistons odprawią Raptors z bagażem 20pkt. lub więcej

6) 1:30 Atlanta - Memphis 2(-5,5)
Już w ostatnim meczu widać pracę nowego trenera, dla Niedżwiadków czas nadrabiać stracone punkty, a Atlanta jest do tego wyśmienitym przeciwnikiem.

7) 2:00 New Orleans - New York 2(-4,5)
Mecz drużyn będących obecnie w "topowych formach", jednak zdecydowanie bardziej wyrównany zespół z NY (dłuża ława, równorzędni zmiennicy) powinna dziś przełamać swoją niemoc i rozprawić się z mocno "przetrzebionym" przeciwnikiem.

8) 2:30 Chicago - Clevland 1(+7,0)
Pomimo, że Kawalerzyści prezentują się wyśmienicie nie sądzą aby Byki łatwo sprzedały skórę, dosyć już dostawania batów na lewo i prawo, sądzę że jeżeli przegrają to nie taką różnicą

9) 2:30 San Antonio - Seattle 2(+10,0)
Zdecydowanie szlagier kolejki. Wg mnie przeszacowany hp. Ponaddźwiękowcy zostali potraktowani przez bukuff jak typowy średniak, ja ich zaliczam do drużyn conajmniej dobrych stą uważam, że nie pozwolą sobie na przegraną w wysokości dwóch cyferek. Zastanawiam się jeszcze nad overkiem?

9) 3:00 Utah - Orlando un. 202pkt
Wynik meczu może być różny. Wszyscy wiemy co prezentuje UTAH bez swojego lidera Kirylenki. Orlando prezentuję się w tym sezonie wyśmienicie, Utach ma za plecami własne ściany itd, itd. Gospodarze powinni postawić na grę defensywną bo skoro sami mało rzucają to i innym nie można pozwolić na rzucanie więcej?
Pozdrawiam
KRAJAN

Last edited by KRAJAN; 08/12/2004 09:53.
#265482 08/12/2004 10:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
Witam

Misie wydaje ze nastepujacych spotkaniach wygraja:

3) 1:30 Detroit - Toronto 1 / 2 +9 hc

Teraz gdy wrocil Wallace wszystko powoli w Detroit wraca do normy i forma idze w gore moga swiadczyc o tym 2 ostanie zwyciestwa z dosc wysoka przewaga pkt. aczkolwiek nie zaryzykowalbym tu -hc na gospodarzy.

7) 2:30 Chicago - Clevland 1 / 1 -7,0 hc

Turaczej nie spodziewalbym sie niespodzianki ze strony Chicago. Clevland ma porzadna obrone w tym sezonie, a zarazem ich skutecznosc w ofensywie imponujaca mysle ze jesli przycisna w obronie, a nie beda grali na wymiane ciosow to -hc raczej pewny.

9) 3:00 Utah - Orlando 2 / 2 -1,0 hc

Utah juz od co najmniej 5 spotkan nie pokazala nic nadzwyczajnego "zadyszki ciag dalszy" i w dodatku bez Andrei Kirilenki. Orlando to w tym sezonie duza sila ognia i powinna bez problemu wykozystac slaba forme Utah, wygrana wiecej niz 1 pkt tongue.

Pozdr
Telos

#265483 08/12/2004 10:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30
a mi sie wydaje ze CHICAGO nie da rady pokryc handikapu i przegra 10 punktami

Philadelphia - Minnesota under 197
Detroit - Toronto over 186,5
San Antonio - Seattle over 184,5
Utah - Orlando under 202

to tak wstepnie u/o a jak juz wybiore ostatecznie to co zagram na expie to dam znac

pozdrowienia

#265484 08/12/2004 10:57
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
DEN @ WAS -3.5 2 (1.93) 6/10

OPIS -> www.basketbet.com [basketbet.com]

Bilans:

16/23 -> 70%
+41.44j

#265485 08/12/2004 11:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
Quote
7) 2:30 Chicago - Clevland 1 / 1 -7,0 hc

Turaczej nie spodziewalbym sie niespodzianki ze strony Chicago. Clevland ma porzadna obrone w tym sezonie, a zarazem ich skutecznosc w ofensywie imponujaca mysle ze jesli przycisna w obronie, a nie beda grali na wymiane ciosow to -hc raczej pewny.


Pozdr
Telos

Tu oczywiscie blad popelnilem mialo byc 2 / 2 -7 hc zreszta to wynika jasno z podsumownia typu , sorka za pomylke tongue

#265486 08/12/2004 11:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
1:00 Philadelphia - Minnesota un 197pkt
1:00 Washington - Denver ov 199pkt
dla mnie NO BET
phila u siebie sporo rzuca a ich szansa to szybka gra. jezeli minesota narzuci swoj styl gry + zmeczenie bedzie un jesli phil to ov.
denver ma mocno zawyzone statystyki przez ostatnie mecze u siebie dlatego washington nie bedzie musial sie az tak meczyc zeby zrobic tu overa. ale dla mnie typ dnia:
1:00 Washington - Denver 1(-3,5)
pozdrawiam

#265487 08/12/2004 14:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
Witam
Odnosnie promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Wczorajszy typ na Jacksona(+0,5 handi) B&W uznal jako wygrany,pomimo ze zaden z 2 wystawionych w zdarzeniu zawodnikow nie wystapil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />Dolozylem jeszcze Niedzwiadki i Indianke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />,poszlo za M stake i kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Sorry ze nie na temat,ale mialem dac znac jak z tym wyszlo

Jesli chodzi o dzisiejsze mecze to wstepnie widzimi mi sie to tak:
New York Knicks 1.50 (-4,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />)
Detroit Pistons -8,5 1.91 (chociaz sklanialbym sie ku unedr'owi - linia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> 187)
Orlando Magic -1 1.87 (czyzby promocja hehe<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />)
Memphis Grizzlies - Atlanta Hawks Under 190 1.91
Na razie to tylko propozycje ,ostateczne typy z analizami podam wieczorkiem.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#265488 08/12/2004 14:11
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Witam
Odnosnie promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Wczorajszy typ na Jacksona(+0,5 handi) B&W uznal jako wygrany,pomimo ze zaden z 2 wystawionych w zdarzeniu zawodnikow nie wystapil

Jakbyś był choćtroche inteligentny to byś NAPISAŁ że został uznany jako wygrany ale PO KURSIE 1.00 czyli inaczej ZWROT za ten typ !!!
człowieku myśl a nie wypisuj pierdół

#265489 08/12/2004 14:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
Sory mistrzu!!!Kupon nie wszedl wiec sie nie podniecaj.Byl zwrot i co z tego,"nie kupiles" tego zartu szary czlowieczku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla kumatych
Sorki za zasmiecanie

#265490 08/12/2004 14:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 332
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 332
Figok lolku co ty tu robisz ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Dzis polecam do grania Phoenix i Memphis.

#265491 08/12/2004 14:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Bo jebneee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))))))))

#265492 08/12/2004 14:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Waszyngton,Memphis i Detroit -wszystkie z handi,to chyba najlepsze spotkania do typowania.Przylaczam sie do stwierdzenia Krajana,ze Waszyngton to typ dnia,druzyna na fali,ale i detroit przy powrocie jednego z lepszych zawodnikow+solidna obrona przelamie handi z srednim Toronto.Nie wiem czemu tyle rozpisujecie sie na temat meczu Chicago.dla mnie wynik przy handi -7 moze byc kazdy.Mecz no bet.SA -Seattle.mecz dwoch dobry druzyn,SA wygra ale max 5-7 pkt,zreszta sami spojrzcie na dokonania SA z czolowka.To tyle

#265493 08/12/2004 15:21
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Witam. Dziś zagrałem Minnesotę -2.5, NY Knicks -3.5 oraz Detroit -5.5. Nie będę pisał analiz, bo wiele już zostało napisane [dobra robota panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />]. Powiem tylko, że mam silne przeczucie, że po dzisiejszej nocy większość typerów będzie liczyła kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Master Flamaster

www.gembet.com [gembet.com]

#265494 08/12/2004 15:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
[quote] Na minus absencja Sprewell-a, ale i baz niego powinni sobie poradzić.

Z tego co czytałem to Sprewel miał pauzowac tylko w jednym meczu -tym z Dallas wiec dzisiaj powinniśmy sie go spodziewac na parkiecie w philadelphi.(zródło nba.com)

pozdrawiam
flymind

#265495 08/12/2004 15:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Waszyngton,Memphis i Detroit -wszystkie z handi,to chyba najlepsze spotkania do typowania.Przylaczam sie do stwierdzenia Krajana,ze Waszyngton to typ dnia

Nie dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#265496 08/12/2004 15:57
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Hornets - Knicks -4,5

NY nie odwala takiego numeru jak mcgrady wczoraj ktory pudlowal na zawolanie.Rakiety sa serio w beznadziejnej formie i nie moga sie pozbierac.A co do meczu to ten sam motyw co wczoraj tyle ze dzis handu mniejszy wiec typ pewniejszy.Wlasne boisku tutaj niewiele pomoze NO poniewaz kadrowo to oni sa obecnie pare klas od Knicksow i nie powinni sprawic zadnych problemow nowojorczykom.

#265497 08/12/2004 16:18
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Sory mistrzu!!!Kupon nie wszedl wiec sie nie podniecaj.Byl zwrot i co z tego,"nie kupiles" tego zartu szary czlowieczku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla kumatych
Sorki za zasmiecanie


co na to mówią lekarze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, ANZELMO, rafal08, Akhu, alfa, aker), 2,599 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,924
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1