|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
po prawej stonie masz zakladke "my bets",kliknij-tam sa twoje zaklady
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
Od dwoch dni jak wchodze na wyplaty to mam komunikat ze maja jakis bjd na serwerze,dziwne bo jak wchodze na wplaty to tego nie ma.Nie wiem czy tak jest tylko u mnie-w zwiazku z powyzszym mam prosbe:czy ktos moglby sprawdzic u siebie na koncie czy ma tak samo? Z gory dzieki za pomoc .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 627 |
Witam!! Mam pytanko, jak dostac promocyjny 30Euro freebet(o ile taki jescze jest możliwy)...znaczy skąd mam wziąźć jakiś kod, który trzeba wpisać przy rejestracji
Please enter your 'Refer and Earn' or Promotion code here (optional).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11 |
Ja takze od paru dni probuje przelac kase z betfair do moneybookers i mi przychodza e-mail ze tranzakcja odrzucona - dziwne bo 3 miesiace temu przelewalem kase pare razy / spore kwoty / i nie bylo problemu.Czy to prawda ze trzeba wypelnic jakis specjalny druk - kwestionariusz. Bede wdzieczny za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
Wolf77 poczytaj sobie:
betfair / forum / service / Terms and conditions workaround for affected users
Tam jest wyjasnione dlaczego niektorzy maja problemy przy wplatach i wyplatach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 1 |
Witam Zamierzam wyplacic środki z BF na swoje konto poprzez przelew bankowy. Jak zapewne wiecie pola, ktore trzeba w tym celu wypelnic do standardowych nie naleza. Zwracalem sie z tym pytaniem zarowno do Inteligo jak i Mbanku, jednak ci albo podawali standardowe informacje o SWIFT etc. lub sugerowali ze informacji nalezy zasiegac u nadawcy przelewu.
Przytoczę może owe pola. Bank: Account Holding Branch: Account Number: Select Account Type: (tu do wyboru: Check,Savings lub Transmission) Bank Code: Sort Code: Bank Key: Branch Code: Routing:
Zapewne niektorzy z Was dokonywali wyplat właśnie w ten sposob i ze wspomnianym problemem zdolali sie uporac... Mam ogromna prosbe o pomoc w w/w sprawie. Za wszelkie odpowiedzi juz teraz serdecznie dziekuje.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
Mam pytanie zwiazane z mBankiem i Betfair. W przypadku wyplaty na eKarte, karta jest automatycznie rozladowana? Czy pieniadze beda sie znajdowac na karcie i musze ja sam rozladowac? Jesli tak, to ile trwa wyplata na eKarte z BF do mBanku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
mam problem z przeslaniem kay na betfair przez MB. niby zlecam wyslanie pieniedzy na adres moneybookerseur@betfair.com bo wysylam 50 eur ale tam jest jakas data do ustawiania.o co w niej chodzi?bo wczoraj po 21 wyslalem im kase a dzis o 10 wrocila do mnie na konto w MB.w polu TEMAT podalem oczywiscie moj login z betfair
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Przy wysylaniu kasy podajesz date urodzenia - ta ktora podales przy rejstracji w BF. Nie slyszalem o tym, zeby kasa z BF wracala. Moze nie masz zweryfikowanego konta? Albo nie zaakceptowales ostatnich zmian w regulaminie? Wtedy cyba nie da sie wplacic ani wyplacic.
Albo moze sie po porstu pomyliles w ktoryms miejscu.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Data oczywiscie ta ktora podawales w Moneybookers a nie w BF - szkoda, ze nie mozna edytowac postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
nie ta data.ta date to podaje juz przy weryfikacji przesylania kasy.chodzi mi o ta date ktora ustawia sie w tym samym czasie co wpisuje sie na przyklad swoj login w miejsciu TYTULEM.jakas date akcji sie ustawia. a konto na MB na pewno mam zweryfikowane bo przeciez kase tam mam;-) no chyba ze chodzi CI o weryfikacje konta na BF.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 509 |
Wiem że to trochę off topic, ale nie wiem gdzie za bardzo umieścić, a nie chcę zakładać osobnego tematu. Kogo poza betfair byście jeszcze polecili do gry z tzw.p2p. Czy ktoś ma doświadczenia np. z Betdaq, Parbet, Betsson lub innymi? Jeśli tak to skrobnijcie coś.
Thx za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
Witam, czy jest obecnie jakas promocja dla nowych uzytkownikow????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
nie no ciagle mi cofa wplate do betfair.czy ktos tez mial z tym problemy??za nic w swiecie nie moge sobie z tym poradzic.prosze pomozcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Zastanawiam się o jakiej dacie piszesz. Nic takiego nie ma. Czy na pewno wybierasz prawidłową zakładkę do przelewu z MB do Betfair ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
nie no juz ta data to pomylka.po prostu niepotrzebnie cos zaznaczalem w MB.ale potem jak mi znowu cofneli to wyslalem juz prawidlowo w TYTULEM wpisalem moj nick z betfair i dzis patrze i znowu jest cofniete;-(.no chyba ze konto mail z MB musi byc takie samo jakie podalem w betfair??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
tak, bezwarunkowo musi być ten sam adres
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
aha no to dobrze;-)wlasnie przeslalem sobie na drugie konto mb i z neigo wyslalem do betfair;-)teraz to juz chyba musi dojsc
|
|
|
Link skopiowany do schowka