Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 22 1 2 4 5 6 7 8 21 22
#265756 15/04/2005 18:30
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
po prawej stonie masz zakladke "my bets",kliknij-tam sa twoje zaklady

Bonus: Unibet
#265757 15/04/2005 18:54
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Ponawiam prosbe...

#265758 15/04/2005 18:56
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Quote
Od dwoch dni jak wchodze na wyplaty to mam komunikat ze maja jakis bjd na serwerze,dziwne bo jak wchodze na wplaty to tego nie ma.Nie wiem czy tak jest tylko u mnie-w zwiazku z powyzszym mam prosbe:czy ktos moglby sprawdzic u siebie na koncie czy ma tak samo? Z gory dzieki za pomoc
.

#265759 15/04/2005 21:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
u mnie nie ma problemu

#265760 21/04/2005 22:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 627
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 627
Witam!! Mam pytanko, jak dostac promocyjny 30Euro freebet(o ile taki jescze jest możliwy)...znaczy skąd mam wziąźć jakiś kod, który trzeba wpisać przy rejestracji

Please enter your 'Refer and Earn' or Promotion
code here (optional).

#265761 23/04/2005 20:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
Ja takze od paru dni probuje przelac kase z betfair do moneybookers i mi przychodza e-mail ze tranzakcja odrzucona - dziwne bo 3 miesiace temu przelewalem kase pare razy / spore kwoty / i nie bylo problemu.Czy to prawda ze trzeba wypelnic jakis specjalny druk - kwestionariusz. Bede wdzieczny za odpowiedz.

#265762 24/04/2005 20:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Wolf77 poczytaj sobie:

betfair / forum / service / Terms and conditions workaround for affected users

Tam jest wyjasnione dlaczego niektorzy maja problemy przy wplatach i wyplatach.

#265763 03/05/2005 14:37
Dołączył: May 2005
Posty: 1
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1
Witam
Zamierzam wyplacic środki z BF na swoje konto poprzez przelew bankowy. Jak zapewne wiecie pola, ktore trzeba w tym celu wypelnic do standardowych nie naleza. Zwracalem sie z tym pytaniem zarowno do Inteligo jak i Mbanku, jednak ci albo podawali standardowe informacje o SWIFT etc. lub sugerowali ze informacji nalezy zasiegac u nadawcy przelewu.

Przytoczę może owe pola.
Bank:
Account Holding Branch:
Account Number:
Select Account Type: (tu do wyboru: Check,Savings lub Transmission)
Bank Code:
Sort Code:
Bank Key:
Branch Code:
Routing:

Zapewne niektorzy z Was dokonywali wyplat właśnie w ten sposob i ze wspomnianym problemem zdolali sie uporac... Mam ogromna prosbe o pomoc w w/w sprawie. Za wszelkie odpowiedzi juz teraz serdecznie dziekuje.

Pozdrawiam.

#265764 11/05/2005 08:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Mam pytanie zwiazane z mBankiem i Betfair. W przypadku wyplaty na eKarte, karta jest automatycznie rozladowana? Czy pieniadze beda sie znajdowac na karcie i musze ja sam rozladowac? Jesli tak, to ile trwa wyplata na eKarte z BF do mBanku

#265765 11/05/2005 08:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
mam problem z przeslaniem kay na betfair przez MB.
niby zlecam wyslanie pieniedzy na adres moneybookerseur@betfair.com bo wysylam 50 eur ale tam jest jakas data do ustawiania.o co w niej chodzi?bo wczoraj po 21 wyslalem im kase a dzis o 10 wrocila do mnie na konto w MB.w polu TEMAT podalem oczywiscie moj login z betfair

#265766 11/05/2005 09:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Przy wysylaniu kasy podajesz date urodzenia - ta ktora podales przy rejstracji w BF. Nie slyszalem o tym, zeby kasa z BF wracala. Moze nie masz zweryfikowanego konta? Albo nie zaakceptowales ostatnich zmian w regulaminie? Wtedy cyba nie da sie wplacic ani wyplacic.

Albo moze sie po porstu pomyliles w ktoryms miejscu.

Wojtek

#265767 11/05/2005 09:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Data oczywiscie ta ktora podawales w Moneybookers a nie w BF - szkoda, ze nie mozna edytowac postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Wojtek

#265768 11/05/2005 10:43
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
nie ta data.ta date to podaje juz przy weryfikacji przesylania kasy.chodzi mi o ta date ktora ustawia sie w tym samym czasie co wpisuje sie na przyklad swoj login w miejsciu TYTULEM.jakas date akcji sie ustawia.
a konto na MB na pewno mam zweryfikowane bo przeciez kase tam mam;-) no chyba ze chodzi CI o weryfikacje konta na BF.

#265769 11/05/2005 13:41
Dołączył: May 2003
Posty: 509
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 509
Wiem że to trochę off topic, ale nie wiem gdzie za bardzo umieścić, a nie chcę zakładać osobnego tematu. Kogo poza betfair byście jeszcze polecili do gry z tzw.p2p. Czy ktoś ma doświadczenia np. z Betdaq, Parbet, Betsson lub innymi?
Jeśli tak to skrobnijcie coś.

Thx za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#265770 11/05/2005 17:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
Witam, czy jest obecnie jakas promocja dla nowych uzytkownikow????

#265771 12/05/2005 08:33
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
nie no ciagle mi cofa wplate do betfair.czy ktos tez mial z tym problemy??za nic w swiecie nie moge sobie z tym poradzic.prosze pomozcie

#265772 12/05/2005 08:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Zastanawiam się o jakiej dacie piszesz. Nic takiego nie ma. Czy na pewno wybierasz prawidłową zakładkę do przelewu z MB do Betfair ?

#265773 12/05/2005 09:08
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
nie no juz ta data to pomylka.po prostu niepotrzebnie cos zaznaczalem w MB.ale potem jak mi znowu cofneli to wyslalem juz prawidlowo w TYTULEM wpisalem moj nick z betfair i dzis patrze i znowu jest cofniete;-(.no chyba ze konto mail z MB musi byc takie samo jakie podalem w betfair??

#265774 12/05/2005 09:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
tak, bezwarunkowo musi być ten sam adres

#265775 12/05/2005 09:16
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
aha no to dobrze;-)wlasnie przeslalem sobie na drugie konto mb i z neigo wyslalem do betfair;-)teraz to juz chyba musi dojsc

Strona 6 z 22 1 2 4 5 6 7 8 21 22

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,770 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1