|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
Teoretycznie ta sama firma co nordicbet, tylko ze specjalnie dla litwinow, łotyszy itd. www.TrioBet.com [ record.affiliatelounge.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
ale czy mozna miec konto posiadając juz konto w nordicu? Jeśli można, to czy przechodzą automatycznie limity z nordica?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
ale czy mozna miec konto posiadając juz konto w nordicu? Jeśli można, to czy przechodzą automatycznie limity z nordica? konto można mieć bo pytałem supportu i tak ciągnę już od roku na 2 konta, limity niestety szybciej niż w nordicu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Limity dla nie-obywateli krajów bałtyckich są przydzielane z automatu, już w momencie rejestracji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
dla Polaków też? maja promo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Moze mi ktos odpowiedziec jaki moze byc powod dyskryminacji narodowosciowej tak na spokojnie - myslalem ze w cywilizowanym swiecie nie ma na to miejsca a tu takie buty - poza tym jest Unia Europejska wiec w pale nie miesci mi sie jak mozna w 21 wieku legalnie zakazywac czegos obywatelom kraju B (tez z Unii) jesli cos jest dozwolone dla obywateli kraju A Pomijam juz ze normalna firma cieszy sie gdy ma wiecej klientow sytuacja gdzie stara sie ich ograniczyc ociera sie o granice paranoi Odpowie mi moze ktos z tej firmy czy tez musiecie tam siedziec jak myszy pod miotla jak w Betfair i klepac tylko formułki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030 Likes: 12 |
Z tej firmy to raczej Ci nikt nie odpowie.
Nie wiem czemu sie dziwisz .Gdybym ja miał tak firme to nawet przy rejestracji nie byłoby do wyboru napisu Poland
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Akurat wszedzie kombinuja wiec czym sie rozni Polak od jakiegos Palestynczyka ktory wyciaga chaty z councilu je podnajmujac - ten drugi to chyba na wieksza skale szabrownik. Proste jest system ktory umozliwia kombinacje to ludzie kombinuja jedyny sposob likwidacji patologii to likwidacja mechanizmow czyli np bonusow albo zrobic opcje 'nie interesuja mnie bonusy - chce miec swiety spokoj i grac' do zaznaczenia bo pewnie to masz na mysli w Skandynawii zaloze sie ze tez kombinują ale czemu sie dziwic jak przyklad idzie z gory sami ministrowie zatrudniaja pomoce domowe na czarno itp http://szwecja11.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?148741 cala masa przykladow najlepszy cytat: Były premier Szwecji Carl Bildt, w obecnym rządzie minister spraw zagranicznych, broni swoich kolegów, którzy zatrudniali na czarno, tłumacząc takie działanie "błędami w systemie podatkowym". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Były premier Szwecji Carl Bildt, w obecnym rządzie minister spraw zagranicznych, broni swoich kolegów, którzy zatrudniali na czarno, tłumacząc takie działanie "błędami w systemie podatkowym".  jak zwykły człowiek zatrudni na czarno to jest to przestępstwo, a jak koledzy ministra to mamy do czynienia z "błędami w systemie podatkowym", ot zwyczajna bolszewicka logika
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
[ Linked Image] Panowie korzystal ktos :> ?wyplanalna firma  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Szczerze bym sie zdziwił, jakby nordicbet bezproblemowo pozwalał na zakładanie kont (i przede wszystkim korzystanie z bonusów) we wszystkich swoich "narodowościowych" klonach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
wejdz w regulamin ogolny i zobacz pkt 2.10 (chyba ten, ale na pewno tam jest) bonusy z tej firmy tylko dla Litwinow, Lotyszy, Estonczykow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
to po co mi wysalli meila z prosba o wplacenie depozytu ;/ zal
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
http://www.triobet.com/docs?content=First_deposit_bonus [ record.affiliatelounge.com] TERMS & CONDITIONS - This offer is only available to recipients of our First Deposit Bonus newsletter. - The offer expires on September 25. TrioBet may withdraw the offer at any time. - The maximum bonus that can be received is €50. - Before bonus amount will be added to user account, user have placed bets equal to the amount of his deposit (or €50, whichever is smaller). - The bonus amount and the deposit must be wagered at least three (3) times on bets with odds 1.50 or higher before the money can be withdrawn or transferred to another TrioBet product. - Standard terms & conditions apply. JA NIE WIDZE TAKIE PKT HMM?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Mają polski live chat, romzawiałem z Panem Dawidem i Polacy nie mogą skorzytac z bonusu. Tylko dla Łotyszy, Litwinow i Estończyków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469 |
ostatnio zalozylem konto w trio majac juz w tobet, bo chcialem "dopakowac" sie w zaklad, na ktory wyczerpalem limit w tobecie. zanim to zrobilem upewnilem sie na czacie czy w ogole moge otworzyc konto, skoro dla Polakow jest tobet. gosc odparl, ze nie ma problemu, ale moje konto bedzie podlegalo wielu ograniczeniom. rzeczywiscie - juz na wstepie limity 7-krotnie nizsze niz w tobet. slowem mozna zapomniec o normalnej grze.
co do bonusow to jak wol stoi na glownej po klikniecu w baner, tak w trio, jak i w nordicu, ze oferta jest regionalna. niemniej na stare konta w nordicu poprzychodzily mi wczoraj reloady 100% do 50e, z ktorych podobno moge skorzystac. mozliwe ze w twoim przypadku P!T3R jest tak samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
ok to lepiej nie ryzykowac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|