Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2661527 16/10/2008 21:35
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Teoretycznie ta sama firma co nordicbet, tylko ze specjalnie dla litwinow, łotyszy itd.


www.TrioBet.com [record.affiliatelounge.com]

Bonus: Unibet
neoximek #2661656 16/10/2008 22:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
ale czy mozna miec konto posiadając juz konto w nordicu?
Jeśli można, to czy przechodzą automatycznie limity z nordica?

gryzonko #2661661 16/10/2008 22:28
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by gryzonko
ale czy mozna miec konto posiadając juz konto w nordicu?
Jeśli można, to czy przechodzą automatycznie limity z nordica?

konto można mieć bo pytałem supportu i tak ciągnę już od roku na 2 konta, limity niestety szybciej niż w nordicu

awax76 #2661704 16/10/2008 22:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Limity dla nie-obywateli krajów bałtyckich są przydzielane z automatu, już w momencie rejestracji

muppet #2661757 16/10/2008 23:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
dla Polaków też? maja promo?

Loony25 #2661782 16/10/2008 23:48
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Moze mi ktos odpowiedziec jaki moze byc powod dyskryminacji narodowosciowej tak na spokojnie - myslalem ze w cywilizowanym swiecie nie ma na to miejsca a tu takie buty - poza tym jest Unia Europejska wiec w pale nie miesci mi sie jak mozna w 21 wieku legalnie zakazywac czegos obywatelom kraju B (tez z Unii) jesli cos jest dozwolone dla obywateli kraju A
Pomijam juz ze normalna firma cieszy sie gdy ma wiecej klientow sytuacja gdzie stara sie ich ograniczyc ociera sie o granice paranoi
Odpowie mi moze ktos z tej firmy czy tez musiecie tam siedziec jak myszy pod miotla jak w Betfair i klepac tylko formułki?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,982
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,982
Likes: 12
Z tej firmy to raczej Ci nikt nie odpowie.

Nie wiem czemu sie dziwisz .Gdybym ja miał tak firme to nawet przy rejestracji nie byłoby do wyboru napisu Poland

rafal08 #2661873 17/10/2008 00:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Akurat wszedzie kombinuja wiec czym sie rozni Polak od jakiegos Palestynczyka ktory wyciaga chaty z councilu je podnajmujac - ten drugi to chyba na wieksza skale szabrownik. Proste jest system ktory umozliwia kombinacje to ludzie kombinuja jedyny sposob likwidacji patologii to likwidacja mechanizmow czyli np bonusow albo zrobic opcje 'nie interesuja mnie bonusy - chce miec swiety spokoj i grac' do zaznaczenia bo pewnie to masz na mysli
w Skandynawii zaloze sie ze tez kombinują ale czemu sie dziwic jak przyklad idzie z gory sami ministrowie zatrudniaja pomoce domowe na czarno itp
http://szwecja11.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?148741
cala masa przykladow najlepszy cytat:
Były premier Szwecji Carl Bildt, w obecnym rządzie minister spraw zagranicznych, broni swoich kolegów, którzy zatrudniali na czarno, tłumacząc takie działanie "błędami w systemie podatkowym". grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by Lord Devastator
Były premier Szwecji Carl Bildt, w obecnym rządzie minister spraw zagranicznych, broni swoich kolegów, którzy zatrudniali na czarno, tłumacząc takie działanie "błędami w systemie podatkowym". grin

jak zwykły człowiek zatrudni na czarno to jest to przestępstwo, a jak koledzy ministra to mamy do czynienia z "błędami w systemie podatkowym", ot zwyczajna bolszewicka logika

awax76 #3393564 10/09/2009 20:03
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
[Linked Image]


Panowie korzystal ktos :> ?wyplanalna firma tongue?

P!T3R #3393574 10/09/2009 20:14
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Szczerze bym sie zdziwił, jakby nordicbet bezproblemowo pozwalał na zakładanie kont (i przede wszystkim korzystanie z bonusów) we wszystkich swoich "narodowościowych" klonach.

Farciarz #3393592 10/09/2009 20:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
wejdz w regulamin ogolny i zobacz pkt 2.10 (chyba ten, ale na pewno tam jest)
bonusy z tej firmy tylko dla Litwinow, Lotyszy, Estonczykow

ajdam #3393597 10/09/2009 20:32
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
to po co mi wysalli meila z prosba o wplacenie depozytu ;/ zal

P!T3R #3393600 10/09/2009 20:34
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
http://www.triobet.com/docs?content=First_deposit_bonus [record.affiliatelounge.com]


TERMS & CONDITIONS

- This offer is only available to recipients of our First Deposit Bonus newsletter.
- The offer expires on September 25. TrioBet may withdraw the offer at any time.
- The maximum bonus that can be received is €50.
- Before bonus amount will be added to user account, user have placed bets equal to the amount of his deposit (or €50, whichever is smaller).
- The bonus amount and the deposit must be wagered at least three (3) times on bets with odds 1.50 or higher before the money can be withdrawn or transferred to another TrioBet product.
- Standard terms & conditions apply.


JA NIE WIDZE TAKIE PKT HMM?

P!T3R #3393626 10/09/2009 20:49
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Mają polski live chat, romzawiałem z Panem Dawidem i Polacy nie mogą skorzytac z bonusu. Tylko dla Łotyszy, Litwinow i Estończyków.

P!T3R #3393630 10/09/2009 20:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
ostatnio zalozylem konto w trio majac juz w tobet, bo chcialem "dopakowac" sie w zaklad, na ktory wyczerpalem limit w tobecie.
zanim to zrobilem upewnilem sie na czacie czy w ogole moge otworzyc konto, skoro dla Polakow jest tobet. gosc odparl, ze nie ma problemu, ale moje konto bedzie podlegalo wielu ograniczeniom.
rzeczywiscie - juz na wstepie limity 7-krotnie nizsze niz w tobet. slowem mozna zapomniec o normalnej grze.

co do bonusow to jak wol stoi na glownej po klikniecu w baner, tak w trio, jak i w nordicu, ze oferta jest regionalna.
niemniej na stare konta w nordicu poprzychodzily mi wczoraj reloady 100% do 50e, z ktorych podobno moge skorzystac.
mozliwe ze w twoim przypadku P!T3R jest tak samo.

Godfather #3393659 10/09/2009 21:11
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
ok to lepiej nie ryzykowac tongue


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, aker, Sensei, latajaca_holenderka), 2,148 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,503
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1