|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Znajomy mi mowil ze kibice rangers spiewaja na meczach ze dziecko boruca zrobil bramkarz rangers 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
A nasze poczciwe dziennikarzyny twierdzą, że kibice Celticu go kochają  Bardzo drwią z niego. Szkoci są naprawdę porządnym narodem, nie tolerują chamstwa, pijaństwa i 'wsi' wśród osób publicznych, które mogą być potencjalnymi idolami dla rzesz młodych. pzdr \ Drwia z niego generalnie to go nienawidza i spiewaja piosenki o nim na kazdym meczu i w miejscowych pubach. Takie bajki to mozesz opowiadac swoim dzieciom. Artur jest teraz symbolem Celticu tak jak wczesniej symbolem tego klubu byl Lennon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Co do Boruca. Pracowałem z sympatycznym szkockim staruszkiem, wielkim fanem Celticu, co w aucie słucha jedynie płyt z piosenkami Celtic supporters  i na pytanie, co myśli o Borucu, odpowiadał cytuję: 'fucking hopeless ' pzdr Tak mówił ? Chyba wtedy ,gdy zmieniałes mu pampersa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
 niektóre posty w tym temacie to naprawdę dziecinada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
Co do Boruca. Pracowałem z sympatycznym szkockim staruszkiem, wielkim fanem Celticu, co w aucie słucha jedynie płyt z piosenkami Celtic supporters  i na pytanie, co myśli o Borucu, odpowiadał cytuję: 'fucking hopeless ' pzdr Może mu się na starość pomyliło ,ze kibicuje Celticowi a nie Glasgow. Nie wprowadzaj ludzi w błąd ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Co do Boruca. Pracowałem z sympatycznym szkockim staruszkiem, wielkim fanem Celticu, co w aucie słucha jedynie płyt z piosenkami Celtic supporters  i na pytanie, co myśli o Borucu, odpowiadał cytuję: 'fucking hopeless ' pzdr Tak mówił ? Chyba wtedy ,gdy zmieniałes mu pampersa. nie znosze cie amkwish ale tu ci sie udało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
A nasze poczciwe dziennikarzyny twierdzą, że kibice Celticu go kochają  Bardzo drwią z niego. Szkoci są naprawdę porządnym narodem, nie tolerują chamstwa, pijaństwa i 'wsi' wśród osób publicznych, które mogą być potencjalnymi idolami dla rzesz młodych. pzdr \ Drwia z niego generalnie to go nienawidza i spiewaja piosenki o nim na kazdym meczu i w miejscowych pubach. Takie bajki to mozesz opowiadac swoim dzieciom. Artur jest teraz symbolem Celticu tak jak wczesniej symbolem tego klubu byl Lennon. mieszkam na tej samej ulicy co stadion Celticu, pracuje ze szkotami i powiem fani rangersów go nie nawidzą, a celticu Kochają. Big Artur już jest żyjącą legendą Celticu ps. ta flaga powyżej pewnie długo nie wisiała, kilka razy widziałem na meczu jak polacy próbują zawiesić malutką flage, porządkowi szybko interweniowali albo konfiskata albo plecak
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
I co teraz powiesz szanowny panie Lama ? ze Fani Celtow nie lubia swojego Boga ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Big Artur już jest żyjącą legendą Celticu Mam nadzieję ,ze od stycznia bedzie piłkarzem FC Barcelona ,razem z Fabregasem i Garayem dołaczy do druzyny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Nie ma mowy przeciez Valdez ma nadzieje na opaske kapitana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Co do Boruca. Pracowałem z sympatycznym szkockim staruszkiem, wielkim fanem Celticu, co w aucie słucha jedynie płyt z piosenkami Celtic supporters  i na pytanie, co myśli o Borucu, odpowiadał cytuję: 'fucking hopeless ' pzdr Tak mówił ? Chyba wtedy ,gdy zmieniałes mu pampersa. nie znosze cie amkwish ale tu ci sie udało   widzę że wiele osób poddało się medialnym nagonkom, jeden słaby mecz w ważnym meczu Artura i od razu ataki ze wszystkich stron na jego osobę, chłop sobie poradzi, bramkarzem jest wielkim, niestety widać ze jest w Celticu o tę parę miesięcy za długo już, mam nadzieje że wreszcie zamini Celtic na firmę na jaką zasługuje, Amk - hmmm.. Barca? w to nie wierzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nie ma mowy przeciez Valdez ma nadzieje na opaske kapitana  LOL W zespole jest dwóch doskonałych Katalończyków ,wiec Victorinho może sobie kupic co najwyzej opaske na oczy. Kto wie ,moze wtedy bedzie puszczał mniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Victorinho może sobie kupic co najwyzej opaske na oczy. Kto wie ,moze wtedy bedzie puszczał mniej  Amk muszę przyznać że masz naprawdę ostry dziś dowcip 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Nie jest taki slaby ten Valdez,nie przesadzajcie. Byly juz lepsze wynalazki w Kataloni jak chociazby niejaki Ruud Hesp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ooo Hespa to pamietam, nadawał sie na dolną druzyne Bundesligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Nie jest taki slaby ten Valdez,nie przesadzajcie. Byly juz lepsze wynalazki w Kataloni jak chociazby niejaki Ruud Hesp  Rustu Recber też miewał wielkie mecze dla Barcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Tylko Rustu przychodzil jako dobry goalkeeper...klimat mu nie posluzyl...a Enke, Hesp nigdy sie nie wybijali ponad dolna polke przecietnosci, nie wiadomo, dlaczego tam trafili...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|