Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Znajomy mi mowil ze kibice rangers spiewaja na meczach ze dziecko boruca zrobil bramkarz rangers laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by Llama
Originally Posted by Goget
A nasze poczciwe dziennikarzyny twierdzą, że kibice Celticu go kochają smile

Bardzo drwią z niego. Szkoci są naprawdę porządnym narodem, nie tolerują chamstwa, pijaństwa i 'wsi' wśród osób publicznych, które mogą być potencjalnymi idolami dla rzesz młodych.

pzdr
\

Drwia z niego generalnie to go nienawidza i spiewaja piosenki
o nim na kazdym meczu i w miejscowych pubach.
Takie bajki to mozesz opowiadac swoim dzieciom.

Artur jest teraz symbolem Celticu tak jak wczesniej symbolem
tego klubu byl Lennon.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Llama
Co do Boruca.
Pracowałem z sympatycznym szkockim staruszkiem, wielkim fanem Celticu, co w aucie słucha jedynie płyt z piosenkami Celtic supporters grin i na pytanie, co myśli o Borucu, odpowiadał cytuję:
'fucking hopeless '

pzdr

Tak mówił ?

Chyba wtedy ,gdy zmieniałes mu pampersa.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
laugh laugh
czym byloby to forum bez to i owo grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
laugh
niektóre posty w tym temacie to naprawdę dziecinada laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by Llama
Co do Boruca.
Pracowałem z sympatycznym szkockim staruszkiem, wielkim fanem Celticu, co w aucie słucha jedynie płyt z piosenkami Celtic supporters grin i na pytanie, co myśli o Borucu, odpowiadał cytuję:
'fucking hopeless '

pzdr
Może mu się na starość pomyliło ,ze kibicuje Celticowi a nie Glasgow. Nie wprowadzaj ludzi w błąd ...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Quote
Tak mówił ?

Chyba wtedy ,gdy zmieniałes mu pampersa.

laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Llama
Co do Boruca.
Pracowałem z sympatycznym szkockim staruszkiem, wielkim fanem Celticu, co w aucie słucha jedynie płyt z piosenkami Celtic supporters grin i na pytanie, co myśli o Borucu, odpowiadał cytuję:
'fucking hopeless '

pzdr

Tak mówił ?

Chyba wtedy ,gdy zmieniałes mu pampersa.
nie znosze cie amkwish ale tu ci sie udało laugh

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Originally Posted by AL_Capone
Originally Posted by Llama
Originally Posted by Goget
A nasze poczciwe dziennikarzyny twierdzą, że kibice Celticu go kochają smile

Bardzo drwią z niego. Szkoci są naprawdę porządnym narodem, nie tolerują chamstwa, pijaństwa i 'wsi' wśród osób publicznych, które mogą być potencjalnymi idolami dla rzesz młodych.

pzdr
\

Drwia z niego generalnie to go nienawidza i spiewaja piosenki
o nim na kazdym meczu i w miejscowych pubach.
Takie bajki to mozesz opowiadac swoim dzieciom.

Artur jest teraz symbolem Celticu tak jak wczesniej symbolem
tego klubu byl Lennon.


mieszkam na tej samej ulicy co stadion Celticu, pracuje ze szkotami i powiem fani rangersów go nie nawidzą, a celticu Kochają.
Big Artur już jest żyjącą legendą Celticu

ps. ta flaga powyżej pewnie długo nie wisiała, kilka razy widziałem na meczu jak polacy próbują zawiesić malutką flage, porządkowi szybko interweniowali albo konfiskata albo plecak

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
I co teraz powiesz szanowny panie Lama ? ze Fani Celtow
nie lubia swojego Boga ? laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Ezquerro
Big Artur już jest żyjącą legendą Celticu

Mam nadzieję ,ze od stycznia bedzie piłkarzem FC Barcelona ,razem z Fabregasem i Garayem dołaczy do druzyny.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Nie ma mowy przeciez Valdez ma nadzieje na opaske kapitana laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by tyson
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Llama
Co do Boruca.
Pracowałem z sympatycznym szkockim staruszkiem, wielkim fanem Celticu, co w aucie słucha jedynie płyt z piosenkami Celtic supporters grin i na pytanie, co myśli o Borucu, odpowiadał cytuję:
'fucking hopeless '

pzdr

Tak mówił ?

Chyba wtedy ,gdy zmieniałes mu pampersa.
nie znosze cie amkwish ale tu ci sie udało laugh



laugh laugh laugh


widzę że wiele osób poddało się medialnym nagonkom,
jeden słaby mecz w ważnym meczu Artura i od razu ataki ze wszystkich stron na jego osobę,
chłop sobie poradzi, bramkarzem jest wielkim, niestety widać ze jest w Celticu o tę parę miesięcy za długo już, mam nadzieje że wreszcie zamini Celtic na firmę na jaką zasługuje,
Amk - hmmm.. Barca? w to nie wierzę laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by AL_Capone
Nie ma mowy przeciez Valdez ma nadzieje na opaske kapitana laugh

LOL

W zespole jest dwóch doskonałych Katalończyków ,wiec Victorinho może sobie kupic co najwyzej opaske na oczy.
Kto wie ,moze wtedy bedzie puszczał mniej smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by amkwish
Victorinho może sobie kupic co najwyzej opaske na oczy.
Kto wie ,moze wtedy bedzie puszczał mniej smile


Amk muszę przyznać że masz naprawdę ostry dziś dowcip laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Nie jest taki slaby ten Valdez,nie przesadzajcie.
Byly juz lepsze wynalazki w Kataloni jak chociazby niejaki
Ruud Hesp laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
ooo Hespa to pamietam, nadawał sie na dolną druzyne Bundesligi

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by AL_Capone
Nie jest taki slaby ten Valdez,nie przesadzajcie.
Byly juz lepsze wynalazki w Kataloni jak chociazby niejaki
Ruud Hesp laugh

Rustu Recber też miewał wielkie mecze dla Barcy laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Tylko Rustu przychodzil jako dobry goalkeeper...klimat mu nie posluzyl...a Enke, Hesp nigdy sie nie wybijali ponad dolna polke przecietnosci, nie wiadomo, dlaczego tam trafili...

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, $-man, Sensei, JelineK, rymoholik, aker), 1,874 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,587
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1