UZYSKALEM PRZED CHWILA 9/10 I MAM PYTANIE CZY TEN BONUS MOGE WYKORZYSTAC W PRZYSZLYM ROKU?
DZIEKI BARDZO ZA ODPOWIEDZ
Nie wiem czy czytałeś Regulamin !!!!! tego konkursiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
4. Wszystkie przyznane nagrody oparte są na bonusach do kolejnego depozytu klienta.
Bonusy będą przyznawane według poniższego schematu:
-7 z 10 prawidłowych odpowiedzi - 10% aż do 50 zł
-8 z 10 prawidłowych odpowiedzi - 25% aż do 100 zł
-9 z 10 prawidłowych odpowiedzi - 50% aż do 200 zł
-10 z 10 prawidłowych odpowiedzi - 100% aż do 400 zł
5. Przed dokonaniem wypłaty bonusu i/lub depozytu, klient musi postawić zakłady w wysokości 300% wartości bonusu. Tylko zakłady sportowe liczą się przy określaniu tej wartości.
6. Każdy wygrany bonus będzie dostępny do momentu jego wykorzystania albo do 31 grudnia 2004 roku, którakolwiek z tych dat będzie wcześniejsza.
7. Jeśli bonus zostanie wygrany, podczas gdy inny z tej promocji pozostaje do wykorzystania, klient ma prawo do większego z tych dwóch bonusów.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />