Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#266860 19/12/2004 00:01
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
juz drugi raz 9/10 PIWO dla was chłopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#266861 19/12/2004 11:14
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Maks rozmiar piłki noznej,średnica? (50,60,70)
Który kolarz jako ostatni wygrał GIRO i TdF?
Ile T.Selanne zdobył goli podczas pierwszego sezonu w NHL? (76?)
Nazwa drużyny z NFL, Detroit....? (Lions)
5 pucharów Stanleya 84-90? (Edmonton)
Która drużyna brytyjska jako pierwsza zdobyła puchar mistrzów? (Celtic)
Kto nie strzelił ostatniego karnego w meczu Dania - Holandia na ME'92?
Rekord świata w skoku wzwyż kobiet na otwartym stadionie?
Ile lat miał Wilander jak wygrał coś tam w 1982? (17)
Kto wygrał US Masters w golfie w 2004r.?
Superbowl 2003?
Ile Pele zanotował wystepów w Brazylii?
Ile Pele zanotował goli w reprezentacji Brazylii? (97)
Od kiedy został wprowadzony nowoczesny biathlon?
Numer Bretta Favre w NFL w drużynie Packers? (4)
Początek rozgrywek NBA,który rok?
Ile złotych medali na IO zdobył Carl Lewis? (9)
Rekord Dino Zoffa? (1142)
Finalista Pucharu Europy 55/56? (Reims)
Debiut Maldiniego w serie A? (1985)
Kto zdobył decydujacą bramkę dla Realu w finale L.M. 97/98? (Mijatovic)
Najstarszy zwyzięzca Wielkiego Szlema?
Gracz Fifa 2002?
Rekord Sebastiano Rossiego? (729)
Ile razy w finale Wimbledonu był G.Ivansevic?
W którym roku R.Baggio wybrany najlepszym piłkarzem w dwóch plebiscytach? (1993)
Ile tytułow mistrza w F1 J.Stewart?
Kto w TdF jeździ w zielonej koszulce? (góral,punkty,lider wyscigu)
Najwięcej bramek w jednym meczu na MŚ? (Węgry)
Zwycięzca G.P. San Marino 2003? (M.Schumacher)
Zwycięzca G.P. San Marino 2002?
Ktora druzyna z NHL gra w Molson Centre? (Montreal)
Wynik Finlanii podczas IO w piłce nożnej? (4ms, ćwierćfinał,nie grali)
Gdzie grał w Bundeslidze niejaki Torb.. Nillson?
Jakie dwie drużyny chyba w krykieta grają w serii Ashes? (Anglia,Australia)
Ile razy B.Becker wygrał Australian Open? (2?)
Ile Homeruns zdobył w sezonie 2001 Barry Bonds? (73)
Ile zwycięstw odniósł Ingemar stenmark w alpejskim PŚ? (86)
Gdzie grał Troy Aikman? (Dallas Cowboys)
Jak się mówi na strzelców w Hiszpanii,czy jakoś tak? (Pichici?)
Kto jest rekordzistą wystepów w Ryder Cup? (Faldo?)
Numer Jenny Wilkinsona? (10?)
Collegue M.Jordana ? (North Carolina)
starałem podać te których nie było,ale i tak pewnie się powtarzają,gdybym miał neta to pewnie na wiekszość byłyby odpowiedzi

#266862 19/12/2004 11:15
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
W koncu sie udalo 9/10. Do kiedy bonus jest wazny? Bo chyba pogram jeszcze, moze sie uda 10/10 i dopiero wplace.

Dzieki za odp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#266863 19/12/2004 15:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
Ile razy World Series wygrało New York Yankees? 26
Jaki był zwycięski czas na 10 000 m w łyżwiarstwie szybkim na olimpiadzie w 1994? 13:30.55
Superbowl 2003? Tampa Bay
Początek rozgrywek NBA,który rok? 1946

#266864 19/12/2004 16:04
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
dobre mialem pytanie
dziedzina: NHL
pytanie: kto najwiecej razy zdobyl Super Bowl
no ale chodzilo o NFL na pewno

ktory z pilkarzy bayernu monachium mial ksywke The Boss - Beckenbauer, Matthaus, Effenberg

#266865 19/12/2004 18:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
Gdzie odbyły się Mistrzostwa Świata w 1970 ? Meksyk
Kto strzelił ostatnią bramkę dla Barcelony w finale LM 1992? Ronald Koeman
Skąd Manchester United sprowadził Solskjaera? Molde
Hokej -który styl bronienia pochodzi od Glenna Halla? (?) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Mistrz Świata w piłce nożnej 86 ? Argentyna
Kto strzelił pierwszego gola w finale MŚ 1998 Francja - Brazylia ? Zidane

#266866 19/12/2004 20:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
[Hokej -który styl bronienia pochodzi od Glenna Halla? (?) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
motyl

#266867 20/12/2004 15:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Oto moja szczęśliwa dziesiątka

1. W jakiej drużynie zagrał swój ostatni mecz w NBA Michael Jordan? ----- Washington Wizards
2. Z jakiego klubu Manchester wypożyczył Davida Beckhama? ----- Preston
3. Jaka drużyna przerwała serie pięciu zwycięstw Realu Madryt w Pucharze Europy ? ----- Benfica
4. Kto strzelił najwięcej goli w jednych MS w piłce nożnej ? ----- Just Fontaine ( 13 )
5. Największe zarobki w historii golfa kobiet ? ----- Anika Sorenstam
6. Któey piłkarz ma najwięcej występów Lidze Mistrzów ? ----- Gary Neville
7. Ilu Brazylijskich kierowców zdobyło przynajmniej jeden raz tytuł mistrza świata w Formule 1 ? ----- 3
8. Czy Lance Armstrong wygrał Tour de France 2004 ? ----- tak
9. W jakim klubie gra Thierry Henry ? ----- Arsenal
10. Najwięcej asów w jednym sezonie tenisowym ? ----- Andy Roddick

czyli w sumie pytania raczej łatwe, strzeliłem tylko przy nr 7.

Pozdro dla wszystkich no i dla unibetu za fajną promocję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#266868 20/12/2004 18:12
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pele zdobył 78 bramek dla Brazylii w 93 wystepach a nie97 sorry za błąd

#266869 20/12/2004 19:52
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
Czy jezeli teraz będę miał mozliwosc bonusu to czy będę mógł skorzystać z niego po nowym roku?

#266870 21/12/2004 00:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
2 miejsce w Copa America 1947 ? Paragwaj
Skąd pochodzi Ian Thorpe? Australia
Serena Williams-rok urodzenia ? 1981
Kto najwięcej razy zdobył Copa del Rey? Barcelona


Promocja jest moim zdaniem spoko,hm powiem
nawet,że jedna z lepszych.
Jednak,żeby gracze nie wyjęli zbyt wysokiego bonusa system czuwa nad "bezpieczeństwem" zawodów i generuje czasami farfocla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zdobywca Copa America 2004 ? O czym Ktoś już tutaj wspomniał -nie było Brazylii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Gdzie będą Mistrzostwa Świata 2010 ? Nie było RPA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

Pozdrawiam
rafałek

#266871 21/12/2004 09:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Udalo sie 10/10.

Co ciekawe napisali ze moge jutro od nowa grac.

A z pele odpowiedzialem ze 97 i uznali.

Last edited by Marcin; 21/12/2004 09:10.
#266872 21/12/2004 10:53
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Pele zdobył 78 bramek dla Brazylii w 93 wystepach a nie97 sorry za błąd
97 zdobyl, info sprawdzone.
Quote
Pelé also holds the world record for hat tricks (92) and the number of goals scored on the international level (97).

btw ja juz 3 raz na swoim koncie mam 9/10...szkoda ze nie 10/10 ale i tak 3 raz sobie wplace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
btw: unibet czuwa nad tym by 10/10 nie bylo za czesto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jak jestem prawie pewien ze mam maksa to wyskakuje mi po 10 pytaniu: blad systemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> A jak idzie srednio na 7/10 tylko to bledu nigdy nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#266873 21/12/2004 12:28
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
dokładnie tak jest - miałem 10/10 przed chwilą i błąd systemu - mimo fajnego quizu są nieuczciwi

#266874 21/12/2004 22:13
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Quote
W koncu sie udalo 9/10. Do kiedy bonus jest wazny? Bo chyba pogram jeszcze, moze sie uda 10/10 i dopiero wplace.

Dzieki za odp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ponawiam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#266875 21/12/2004 23:12
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
UZYSKALEM PRZED CHWILA 9/10 I MAM PYTANIE CZY TEN BONUS MOGE WYKORZYSTAC W PRZYSZLYM ROKU?

DZIEKI BARDZO ZA ODPOWIEDZ

#266876 21/12/2004 23:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
UZYSKALEM PRZED CHWILA 9/10 I MAM PYTANIE CZY TEN BONUS MOGE WYKORZYSTAC W PRZYSZLYM ROKU?
DZIEKI BARDZO ZA ODPOWIEDZ

Nie wiem czy czytałeś Regulamin !!!!! tego konkursiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

4. Wszystkie przyznane nagrody oparte są na bonusach do kolejnego depozytu klienta.

Bonusy będą przyznawane według poniższego schematu:

-7 z 10 prawidłowych odpowiedzi - 10% aż do 50 zł
-8 z 10 prawidłowych odpowiedzi - 25% aż do 100 zł
-9 z 10 prawidłowych odpowiedzi - 50% aż do 200 zł
-10 z 10 prawidłowych odpowiedzi - 100% aż do 400 zł

5. Przed dokonaniem wypłaty bonusu i/lub depozytu, klient musi postawić zakłady w wysokości 300% wartości bonusu. Tylko zakłady sportowe liczą się przy określaniu tej wartości.
6. Każdy wygrany bonus będzie dostępny do momentu jego wykorzystania albo do 31 grudnia 2004 roku, którakolwiek z tych dat będzie wcześniejsza.
7. Jeśli bonus zostanie wygrany, podczas gdy inny z tej promocji pozostaje do wykorzystania, klient ma prawo do większego z tych dwóch bonusów.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#266877 22/12/2004 07:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Wczoraj 10/10
Dzis 7/10

Probowal juz ktos wykorzystac drugi raz ten bonus ?

#266878 22/12/2004 10:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
bonus ten jest powtarzalny , kilka dni temu ten temat był poruszany.

#266879 22/12/2004 19:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Czy obracal ktos bonusem grajac under/over w obie strony????????
To bardzo wazne bo wtedy obrot odbywa sie bardzo szybko ale nie wiem czy wtedy tez zaliczaja??????
Dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1