|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja zamawialem nowa i przez jakis czas byla informacja, ze wniosek jest w trakcie przetwarzania. Teraz nie mam w menu informacji nt. karty - tez tak macie?
WojtekK Dokładnie taką sytuację mam. Karta się skońćzyła, zamówiłem nową na stronie, a po paru dniach wszelka informacja o karcie zniknęła. Tak więc pozostaje chyba tylko czekać aż przyślą kartę... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Neteller to ma fiola na punkcie bezpieczenstwa, znowu zablokowali mi konto. Tlumaczylem im juz i od nowa musze ze zdarza mi sie jezdzic po europie, to sie pytaja jak dlugo bedzie podroz trwala itp. Chyba zaostrzyli procedury ostatnio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Neteller to ma fiola na punkcie bezpieczenstwa Szczerze? za to ich właśnie cenię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Zdarzylem dostac ta stara karte Globe Wallet. Twierdza ze moge takze aplikowac o nowa Net+ i uzywac dwoch jednoczesnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
czym sie rozni nowa od starej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Chyba głównie tym, że nie trzeba na nią przelewać pieniędzy tylko zawsze kasa z głównego konta schodzi. No i parę zmian w opłatach. Jest zaś możliwa nowa karta w wersji elektronicznej, którą można ponoć od zaraz otrzymać. Testował już to ktoś? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 352 |
Hej czy są pobierane jakieś opłaty za wpłaty i wypłaty do buków?
Dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
Po jakim czasie od wyslania dokumentow weryfikowali Wam konta? 20.10 wyslalem im dokumenty i jak narazie laskawie nie zweryfikowali.Oprocz odpowiedzi z automatu nic innego nie otrzymalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Po jakim czasie od wyslania dokumentow weryfikowali Wam konta? 20.10 wyslalem im dokumenty i jak narazie laskawie nie zweryfikowali.Oprocz odpowiedzi z automatu nic innego nie otrzymalem. ja czekam jeszcze dluzej... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
aha...czyli to jest standard...tylko zeby mi konta od 1 listopada nie zablokowali.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Po jakim czasie od wyslania dokumentow weryfikowali Wam konta? 20.10 wyslalem im dokumenty i jak narazie laskawie nie zweryfikowali.Oprocz odpowiedzi z automatu nic innego nie otrzymalem. wysłałem 13.10 i 21.10 dostałem odpowiedź, że im się pdf i screenshot nie podobają. ("automatu" nie było).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
jak nie mialem skanera i posylalem im zdjecia robione telefonem (w ciagu miesiaca z 10 maili  )to zawsze bardzo szybko przychodzila odpowiedz negatywna, gdy w koncu kupilem skaner i wyslalem eleganckie skany to odpowiedzi brak od 14.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nikt nie wziął tej wirtualnej karty od nich? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Panowie po raz 3 dostalem negatywna odpowiedz na potwierdzenie konta, ale tym razem chca odemnie jakis list potwierdzajacy z banku. Co to jest za rodzaj listu [wytluszczona czcionka]: 'Dear Mr. ..., Thank you for your email. Unfortuntely we cannot verify that your bank statements were issued from your bank, due to the type and quality of the printing. Please request from your bank a printed Bank Account information confirmation letter, as long as it is printed with the bank letterhead, stamped and signed by your bank. Should you have any questions or feel you have received this email in error, please contact us at www.neteller.com. [ neteller.com.] Thank you for choosing NETELLER.' bo na pewno nie jest to bank statement czyli historia konta [wyslalem juz ze 2 takie 1 miesieczna i 3 miesieczna] z gory serdecznie dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
Po mojemu to musisz mieć na "papierze firmowym" Twojego banku potwierdzenie że: obywatel Ojro legitymujący sie dowodem takim a takim, zamieszkały tu i tu posiada rachunek o nr takim a takim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
tylko jak uzyskac takie pisemko np. od mBanku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Ojro sprobuj wyslac potwierdzenie otwarcia rachunku z mbanku, powinno poskutkowac. Swoja droga jakos wybredni sie stali odnosnie tych utility bill.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ojro sprobuj wyslac potwierdzenie otwarcia rachunku z mbanku, powinno poskutkowac. Swoja droga jakos wybredni sie stali odnosnie tych utility bill. ale ja nie posiadam konta w mBanku, mam stale tylko ze w ING. Juz w oddziale bylem dostalem jedno potwierdzenie, a jak nie pojdzie to bede musial napisac prosbe o jeszcze jedno [juz platne]. A no wlasnie cos bardzo wybredni ostatnio. SyKo, thanks anyway... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Otrzymał już ktoś tę nową kartę Netellera? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
wlasnie nie uznali mi wyslanych dokumentow. Troche przeginaja z ta weryfikacja.... Czy komus udalo sie zweryfikowac konto za 1 razem?
Co im najlepiej wyslac zeby nie robili tyle problemow?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|