Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
nowy WK #2673400 22/10/2008 09:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by nowy WK
Ja zamawialem nowa i przez jakis czas byla informacja, ze wniosek jest w trakcie przetwarzania. Teraz nie mam w menu informacji nt. karty - tez tak macie?

WojtekK

Dokładnie taką sytuację mam. Karta się skońćzyła, zamówiłem nową na stronie, a po paru dniach wszelka informacja o karcie zniknęła. Tak więc pozostaje chyba tylko czekać aż przyślą kartę... wink

Bonus: Unibet
Conrad #2674044 22/10/2008 22:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Neteller to ma fiola na punkcie bezpieczenstwa, znowu zablokowali mi konto. Tlumaczylem im juz i od nowa musze ze zdarza mi sie jezdzic po europie, to sie pytaja jak dlugo bedzie podroz trwala itp. Chyba zaostrzyli procedury ostatnio smirk

connor #2674047 22/10/2008 23:00
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by Experto
Neteller to ma fiola na punkcie bezpieczenstwa

Szczerze? za to ich właśnie cenię karty

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Zdarzylem dostac ta stara karte Globe Wallet. Twierdza ze moge takze aplikowac o nowa Net+ i uzywac dwoch jednoczesnie.

Marcin #2675363 23/10/2008 05:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
czym sie rozni nowa od starej?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Chyba głównie tym, że nie trzeba na nią przelewać pieniędzy tylko zawsze kasa z głównego konta schodzi. No i parę zmian w opłatach.

Jest zaś możliwa nowa karta w wersji elektronicznej, którą można ponoć od zaraz otrzymać. Testował już to ktoś? smile

Conrad #2680627 26/10/2008 00:48
Dołączył: Aug 2006
Posty: 352
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 352
Hej czy są pobierane jakieś opłaty za wpłaty i wypłaty do buków?

Dziekuje

URSUS #2681758 26/10/2008 16:15
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Po jakim czasie od wyslania dokumentow weryfikowali Wam konta?
20.10 wyslalem im dokumenty i jak narazie laskawie nie zweryfikowali.Oprocz odpowiedzi z automatu nic innego nie otrzymalem.

BiZkiT #2681761 26/10/2008 16:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by BiZkiT
Po jakim czasie od wyslania dokumentow weryfikowali Wam konta?
20.10 wyslalem im dokumenty i jak narazie laskawie nie zweryfikowali.Oprocz odpowiedzi z automatu nic innego nie otrzymalem.
ja czekam jeszcze dluzej... smirk

Ojro #2681768 26/10/2008 16:33
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
aha...czyli to jest standard...tylko zeby mi konta od 1 listopada nie zablokowali.....

BiZkiT #2681960 26/10/2008 19:08
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by BiZkiT
Po jakim czasie od wyslania dokumentow weryfikowali Wam konta?
20.10 wyslalem im dokumenty i jak narazie laskawie nie zweryfikowali.Oprocz odpowiedzi z automatu nic innego nie otrzymalem.

wysłałem 13.10 i 21.10 dostałem odpowiedź, że im się pdf i screenshot nie podobają. ("automatu" nie było).

Ý€$ #2683804 27/10/2008 03:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
jak nie mialem skanera i posylalem im zdjecia robione telefonem (w ciagu miesiaca z 10 maili smile )to zawsze bardzo szybko przychodzila odpowiedz negatywna, gdy w koncu kupilem skaner i wyslalem eleganckie skany to odpowiedzi brak od 14.10

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nikt nie wziął tej wirtualnej karty od nich? smile

Conrad #2686337 28/10/2008 14:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Panowie po raz 3 dostalem negatywna odpowiedz na potwierdzenie konta, ale tym razem chca odemnie jakis list potwierdzajacy z banku. Co to jest za rodzaj listu [wytluszczona czcionka]:

'Dear Mr. ...,

Thank you for your email. Unfortuntely we cannot verify that your bank statements were issued from your bank, due to the type and quality of the printing.
Please request from your bank a printed Bank Account information confirmation letter, as long as it is printed with the bank letterhead, stamped and signed by your bank.
Should you have any questions or feel you have received this email in error, please contact us at www.neteller.com. [neteller.com.]
Thank you for choosing NETELLER.'

bo na pewno nie jest to bank statement czyli historia konta [wyslalem juz ze 2 takie 1 miesieczna i 3 miesieczna]

z gory serdecznie dziekuje piwo


Ojro #2686352 28/10/2008 14:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Po mojemu to musisz mieć na "papierze firmowym" Twojego banku potwierdzenie że: obywatel Ojro legitymujący sie dowodem takim a takim, zamieszkały tu i tu posiada rachunek o nr takim a takim.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
tylko jak uzyskac takie pisemko np. od mBanku?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Ojro sprobuj wyslac potwierdzenie otwarcia rachunku z mbanku, powinno poskutkowac. Swoja droga jakos wybredni sie stali odnosnie tych utility bill.

SyKo #2686478 28/10/2008 18:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by SyKo
Ojro sprobuj wyslac potwierdzenie otwarcia rachunku z mbanku, powinno poskutkowac. Swoja droga jakos wybredni sie stali odnosnie tych utility bill.
ale ja nie posiadam konta w mBanku, mam stale tylko ze w ING. Juz w oddziale bylem dostalem jedno potwierdzenie, a jak nie pojdzie to bede musial napisac prosbe o jeszcze jedno [juz platne].
A no wlasnie cos bardzo wybredni ostatnio.

SyKo, thanks anyway... piwo

Ojro #2694114 31/10/2008 20:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Otrzymał już ktoś tę nową kartę Netellera? smile

Conrad #2694511 31/10/2008 23:09
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
wlasnie nie uznali mi wyslanych dokumentow.
Troche przeginaja z ta weryfikacja....
Czy komus udalo sie zweryfikowac konto za 1 razem?

Co im najlepiej wyslac zeby nie robili tyle problemow?

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,648 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,023
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1