Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#268454 14/12/2004 09:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1
Witam!
Mecze na dziś:
Philadelphia - Denver H(1-0) SP-196
Charlotte - New Orleans H(0-5) SP-178
Atlanta - Indiana SP-185
New Jersey - New York H(1-0) SP-183
Millwaukee - Sacramento H(4-0) SP-BRAK
Minnesota - Portland H(0-8) SP-190
Dallas - Golden State H(0-10) SP-203
Utah - La Clippers H(0-5) SP-187
Seattle - La Lakers H(0-5) SP-199

Kursy Totomix

Pozdro

Bonus: Unibet
#268455 14/12/2004 12:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
To moze zaczne:
z powodu braku czasu uzasadnienie wieczorem.
charlotte - no - 1 (-hp na charlotte)
milwaukee - sacramento - 2 (-hp)
minnesota - portland - 1
dallas - golden state - 1 (hp nie ruszam, ze wzfledu na wczoraj, nowitzki zatrwazajaca skutecznosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />)
seattle - lakers - 1

#268456 14/12/2004 13:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30
Seattle - La Lakers - w tym spotkaniu padnie ponad 200 punktów, obie druzyny lubia duzo rzucac, kazda z druzyn rzuci ponad setke, zwyciezca meczu - no bet

Atlanta - Indiana - atlanta to najgorsza druzyna w eastern conference, gorsze jest tylko new orleans, indianie ostatnio troche gra nie wychodzi ale z tak slabym przeciwnikeim da sobie rade.

i to by bylo wszytko na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

#268457 14/12/2004 13:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
Atlanta - Indiana - atlanta to najgorsza druzyna w eastern conference, gorsze jest tylko new orleans, indianie ostatnio troche gra nie wychodzi ale z tak slabym przeciwnikeim da sobie rade.

Indiana najdłuższa od 1993 roku seria porażek (siedem), ale dziś nadarza się świetna okazja, by przerwać ten niechlubny rekord. Z Atlantą bowiem wygrali pięć razy pod rząd. Dziś ważna informacja również - prawdopodobnie wróci do gry świetnie się spisujący po zawieszeniu liderów Jamaal Tinsley (http://www.nba.com/pacers/news/preview_041214.html).Zawodnik ten wczoraj bowiem już trenował. Jego statystyki z sezonu to 21 pkt, 7,8 asyst, 5 zbiórek i 1,83 przechwytów. Bez niego Indiana przegrała wszystkie pięc meczy, rzucając średnio jedynie 84 punkty. Kiedy Tinsley grał bilans zespołu to 10-5 i 96 rzucanych punktów na mecz.

#268458 14/12/2004 14:00
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Dla mnie to dzisiaj wyglada tak:
Charlotte-New Orleans Sp178-2
Philadelphia-Denver Sp196-1
Dallas-Golden State Sp 203-1
Settle-La Lakers Sp 199-2
Możliwe ze jestesze cos bede zmianiła, ale wydaje mi sie ze tak bedzie ok. POZDRO i powodzenia rzycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#268459 14/12/2004 14:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
SEATTLE-LA LAKERS typ 1
MINNESOTA-PORTLAND typ 1
MILWAUKEE-SACRAMENTO typ 2
ATLANTA-INDIANA typ 2
IVERSON-C.ANTHONY KL typ 1

#268460 14/12/2004 15:08
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Quote
Dla mnie to dzisiaj wyglada tak:
Charlotte-New Orleans Sp178-2
Philadelphia-Denver Sp196-1
Dallas-Golden State Sp 203-1
Settle-La Lakers Sp 199-2
Możliwe ze jestesze cos bede zmianiła, ale wydaje mi sie ze tak bedzie ok. POZDRO i powodzenia rzycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Te oznaczenia nic mi nie mówią, bo nie wiem czy grasz powyżej czy poniżej czy na drużynę ????

#268461 14/12/2004 15:31
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Quote
Quote
Dla mnie to dzisiaj wyglada tak:
Charlotte-New Orleans Sp178-2
Philadelphia-Denver Sp196-1
Dallas-Golden State Sp 203-1
Settle-La Lakers Sp 199-2
Możliwe ze jestesze cos bede zmianiła, ale wydaje mi sie ze tak bedzie ok. POZDRO i powodzenia rzycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Te oznaczenia nic mi nie mówią, bo nie wiem czy grasz powyżej czy poniżej czy na drużynę ????
te oznaczenia pochodza z Toto-mixa oznaczaja one linie punktowa czyli np w meczu: Charlotte-New Orleans przekrocza bariere 178 punktow, a w meczu: Philadelphia-Denver bariera 196 punktow nie zostanie przekroczona
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#268462 14/12/2004 15:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Ja widze bardzo ładny underek w meczu Sixers - Nuggets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#268463 14/12/2004 16:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
a ja przewiduje ze seettle zmasakruje dzis lekersow,nie bez powodu odpuscili mecz z bostonem,jednak wygrac z lekersami to cos

#268464 14/12/2004 16:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
z tymi lakersami?? nic wielkiego, wygrac z san antonio w san antonio to jest cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

#268465 14/12/2004 17:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 111
G
member
member
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 111
Ja to widze tak:
Philadelphia 76ers - Denver Nuggets 2 -2.5 1.90
New Jersey Nets - New York Knicks 2 -2.5 1.90
Atlanta Hawks - Indiana Pacers 2 1.92
Dallas Mavericks - Golden State Warriors 1 -10 1.90
Seattle SuperSonics - Los Angeles Lakers 1 -5,5 1.87

Kazdy typ gram za 10 zł

#268466 14/12/2004 17:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
Panowie pierwszy raz podaje typy na tym forum tak wiec wydale mi sie ze:

Dallas Mavericks - Golden State Warriors 1 -10 1.90
Seattle SuperSonics - Los Angeles Lakers 1 -.... ??

na sonics w GB nie ma ani hp ani kursu ale taki dubelek wejsc musi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tak to czuje nie popieram tego zadna analiza:)

#268467 14/12/2004 17:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
Bobats-Hornets -1-/ (1,5 GB) -Bobki jak na razie zmuszeni sa szukac zwyciestw jedynie u siebie , a dzis nadarza sie ku temu dobra okazja bo zawita do nich prztrzebiony kontuzjami team z orleanu którego bilans wynosi 1-18. Bobki wcale nie mają o wiele lepszego bilansu (4-14),ale te 4 zwyciestwa zostały odniesione na własnym parkiecie. Pokonali Orlando , Detroit, Atlante i N.York dlatego tez mysle ze N.Orlean po kolejnych oslabieniach jakich doznał (moze nie zagrac L.Nailon i A.Garcia) nie poprawi dzis swojego bilansu. W Charlotte niepewny jest udział K.Bogansa lecz raczej nie jest to jakies wielkie zmartwienie trenera Bobków ,który na tej pozycji dysponuje G.Wallacem i J.Kapono.

Z pozostałych meczów zagram raczej na przełamanie sie Indiany w Atlancie oraz over 199.5 Milwaukee-Sacramento.

pozdrawiam
flymind

#268468 14/12/2004 18:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
JA DZIŚ ZNOWU WYBRAŁEM pojedynek zawodników z toto-mixa.
Na dziś :


C.Boozer - E.Brand kurs 1.90

Boozer to teraz motor napedowy utah , nie mają kirilenki
wszystko spada na jego barki, pod niego będą grać !
LA Clippers mieli teraz dwie dogrywki z Bostonem
i będa zmeczeni , ponadto w LA C rozkłada sie zdobycz na kilku zawodników


Drugi mecz to taki ryzykowny typ na

Seattle - LA Lakers x2 kurs 2.32
Sądze że dojdzie dziś do niespodzianki i Lakersi powalcza nawet o wygraną. Pachnie mi ten mecz remisem , dlatego podparłem się . Jak tylko Lakersi zagrają na dobrym poziomie i pod wodza Bryanta zrobią swoje , to szanse mają a kursik ładny .










Skuteczność 5/6

#268469 14/12/2004 18:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57
Ja na dziś polecam granie Indiany, Denver i Sacramento (dwa ostatnie z handi). Jako, że nie chce mi się wklejać moich analiz odsyłam do działu Private Picks, temat Betzone Project2005.

Pozdrawiam!

#268470 14/12/2004 20:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
113 23:55 Charlotte - New Orleans 1.55 13.00 2.30 1.38 1.95
typ:1
NO Chornets to chyba najbardziej beznadziejna ekipa ligi ich rekord mowi wszystko

#268471 14/12/2004 21:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Quote
Ja widze bardzo ładny underek w meczu Sixers - Nuggets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja tesh jestem tego samego zdania.
skutecznosc rzutow iversona, melo czy kenyona nie wrozy zdobywania zbyt wielu punktow, dlatego rowniez dzisiaj stawiam under w tym meczu.

#268472 14/12/2004 21:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dzis krótko:
Z hp:
Charlotte - New Orleans 1(-5,5)
Millwaukee - Sacramento 2(-3,50
Utah - La Clippers 1(-5,0)
Seattle - La Lakers 19(-5,5)

i linie (dziś trochę grubiej niż hp)

Millwaukee - Sacramento over 200
Dallas - Golden State over 203
Seattle - La Lakers over 199

Pozdrawiam
KRAJAN

#268473 14/12/2004 21:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
Dallas Mavericks-Golden State Warriors

Takiej słabej skuteczności to Nowitzki dawno nie miał 4-18 (22,2%) z gry. Myślę że to niedyspozycja dnia, a nie jakiś poważniejszy kryzys. Golden State ma poważne kłopoty z PG, ponieważ ani Fischer ani Flores nie są do końca zdrowi.

Minnesota Timberwolves-Portland Trail Blazers

Po dość upokarzającej porażce z Chicago, gracze Minnesoty będą chcieli się odbić na własnym parkiecie. Portland zaczyna dość niełatwą serię 6 meczy wyjazdowych, gdzie dwa spotkania wydają się być jak najbardziej w ich zasięgu. Portland nie błyszczy ostatnio w ataku, ale stawianie na under jest dość ryzykowne ze względu na nieobliczalne możliwości Minnesoty w ataku.

Jak dla mnie w którymś z tych meczy będzie wysokie zwycięstwo gospodarzy. -10.0 na Dallas i -9.0 na Minnesotę to dość wysokie progi. Skuszę się chyba jednak na Dallas

Mój typ:

Dallas Mavericks-Golden State Warriors -10.0 1.90

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników ($-man, forty, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, Lukasz111, rafal08), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1