|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1 |
Witam! Mecze na dziś: Philadelphia - Denver H(1-0) SP-196 Charlotte - New Orleans H(0-5) SP-178 Atlanta - Indiana SP-185 New Jersey - New York H(1-0) SP-183 Millwaukee - Sacramento H(4-0) SP-BRAK Minnesota - Portland H(0-8) SP-190 Dallas - Golden State H(0-10) SP-203 Utah - La Clippers H(0-5) SP-187 Seattle - La Lakers H(0-5) SP-199
Kursy Totomix
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
To moze zaczne: z powodu braku czasu uzasadnienie wieczorem. charlotte - no - 1 (-hp na charlotte) milwaukee - sacramento - 2 (-hp) minnesota - portland - 1 dallas - golden state - 1 (hp nie ruszam, ze wzfledu na wczoraj, nowitzki zatrwazajaca skutecznosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />) seattle - lakers - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30 |
Seattle - La Lakers - w tym spotkaniu padnie ponad 200 punktów, obie druzyny lubia duzo rzucac, kazda z druzyn rzuci ponad setke, zwyciezca meczu - no bet
Atlanta - Indiana - atlanta to najgorsza druzyna w eastern conference, gorsze jest tylko new orleans, indianie ostatnio troche gra nie wychodzi ale z tak slabym przeciwnikeim da sobie rade.
i to by bylo wszytko na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Atlanta - Indiana - atlanta to najgorsza druzyna w eastern conference, gorsze jest tylko new orleans, indianie ostatnio troche gra nie wychodzi ale z tak slabym przeciwnikeim da sobie rade. Indiana najdłuższa od 1993 roku seria porażek (siedem), ale dziś nadarza się świetna okazja, by przerwać ten niechlubny rekord. Z Atlantą bowiem wygrali pięć razy pod rząd. Dziś ważna informacja również - prawdopodobnie wróci do gry świetnie się spisujący po zawieszeniu liderów Jamaal Tinsley ( http://www.nba.com/pacers/news/preview_041214.html).Zawodnik ten wczoraj bowiem już trenował. Jego statystyki z sezonu to 21 pkt, 7,8 asyst, 5 zbiórek i 1,83 przechwytów. Bez niego Indiana przegrała wszystkie pięc meczy, rzucając średnio jedynie 84 punkty. Kiedy Tinsley grał bilans zespołu to 10-5 i 96 rzucanych punktów na mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064 |
Dla mnie to dzisiaj wyglada tak: Charlotte-New Orleans Sp178-2 Philadelphia-Denver Sp196-1 Dallas-Golden State Sp 203-1 Settle-La Lakers Sp 199-2 Możliwe ze jestesze cos bede zmianiła, ale wydaje mi sie ze tak bedzie ok. POZDRO i powodzenia rzycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
SEATTLE-LA LAKERS typ 1 MINNESOTA-PORTLAND typ 1 MILWAUKEE-SACRAMENTO typ 2 ATLANTA-INDIANA typ 2 IVERSON-C.ANTHONY KL typ 1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Dla mnie to dzisiaj wyglada tak: Charlotte-New Orleans Sp178-2 Philadelphia-Denver Sp196-1 Dallas-Golden State Sp 203-1 Settle-La Lakers Sp 199-2 Możliwe ze jestesze cos bede zmianiła, ale wydaje mi sie ze tak bedzie ok. POZDRO i powodzenia rzycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Te oznaczenia nic mi nie mówią, bo nie wiem czy grasz powyżej czy poniżej czy na drużynę ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064 |
Dla mnie to dzisiaj wyglada tak: Charlotte-New Orleans Sp178-2 Philadelphia-Denver Sp196-1 Dallas-Golden State Sp 203-1 Settle-La Lakers Sp 199-2 Możliwe ze jestesze cos bede zmianiła, ale wydaje mi sie ze tak bedzie ok. POZDRO i powodzenia rzycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Te oznaczenia nic mi nie mówią, bo nie wiem czy grasz powyżej czy poniżej czy na drużynę ???? te oznaczenia pochodza z Toto-mixa oznaczaja one linie punktowa czyli np w meczu: Charlotte-New Orleans przekrocza bariere 178 punktow, a w meczu: Philadelphia-Denver bariera 196 punktow nie zostanie przekroczona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Ja widze bardzo ładny underek w meczu Sixers - Nuggets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
a ja przewiduje ze seettle zmasakruje dzis lekersow,nie bez powodu odpuscili mecz z bostonem,jednak wygrac z lekersami to cos
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
z tymi lakersami?? nic wielkiego, wygrac z san antonio w san antonio to jest cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 111 |
Ja to widze tak: Philadelphia 76ers - Denver Nuggets 2 -2.5 1.90 New Jersey Nets - New York Knicks 2 -2.5 1.90 Atlanta Hawks - Indiana Pacers 2 1.92 Dallas Mavericks - Golden State Warriors 1 -10 1.90 Seattle SuperSonics - Los Angeles Lakers 1 -5,5 1.87
Kazdy typ gram za 10 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056 |
Panowie pierwszy raz podaje typy na tym forum tak wiec wydale mi sie ze:
Dallas Mavericks - Golden State Warriors 1 -10 1.90 Seattle SuperSonics - Los Angeles Lakers 1 -.... ??
na sonics w GB nie ma ani hp ani kursu ale taki dubelek wejsc musi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak to czuje nie popieram tego zadna analiza:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
Bobats-Hornets -1-/ (1,5 GB) -Bobki jak na razie zmuszeni sa szukac zwyciestw jedynie u siebie , a dzis nadarza sie ku temu dobra okazja bo zawita do nich prztrzebiony kontuzjami team z orleanu którego bilans wynosi 1-18. Bobki wcale nie mają o wiele lepszego bilansu (4-14),ale te 4 zwyciestwa zostały odniesione na własnym parkiecie. Pokonali Orlando , Detroit, Atlante i N.York dlatego tez mysle ze N.Orlean po kolejnych oslabieniach jakich doznał (moze nie zagrac L.Nailon i A.Garcia) nie poprawi dzis swojego bilansu. W Charlotte niepewny jest udział K.Bogansa lecz raczej nie jest to jakies wielkie zmartwienie trenera Bobków ,który na tej pozycji dysponuje G.Wallacem i J.Kapono.
Z pozostałych meczów zagram raczej na przełamanie sie Indiany w Atlancie oraz over 199.5 Milwaukee-Sacramento.
pozdrawiam flymind
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
JA DZIŚ ZNOWU WYBRAŁEM pojedynek zawodników z toto-mixa. Na dziś :
C.Boozer - E.Brand kurs 1.90
Boozer to teraz motor napedowy utah , nie mają kirilenki wszystko spada na jego barki, pod niego będą grać ! LA Clippers mieli teraz dwie dogrywki z Bostonem i będa zmeczeni , ponadto w LA C rozkłada sie zdobycz na kilku zawodników
Drugi mecz to taki ryzykowny typ na
Seattle - LA Lakers x2 kurs 2.32 Sądze że dojdzie dziś do niespodzianki i Lakersi powalcza nawet o wygraną. Pachnie mi ten mecz remisem , dlatego podparłem się . Jak tylko Lakersi zagrają na dobrym poziomie i pod wodza Bryanta zrobią swoje , to szanse mają a kursik ładny .
Skuteczność 5/6
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 57 |
Ja na dziś polecam granie Indiany, Denver i Sacramento (dwa ostatnie z handi). Jako, że nie chce mi się wklejać moich analiz odsyłam do działu Private Picks, temat Betzone Project2005.
Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484 |
113 23:55 Charlotte - New Orleans 1.55 13.00 2.30 1.38 1.95 typ:1 NO Chornets to chyba najbardziej beznadziejna ekipa ligi ich rekord mowi wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Ja widze bardzo ładny underek w meczu Sixers - Nuggets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tesh jestem tego samego zdania. skutecznosc rzutow iversona, melo czy kenyona nie wrozy zdobywania zbyt wielu punktow, dlatego rowniez dzisiaj stawiam under w tym meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na dzis krótko: Z hp: Charlotte - New Orleans 1(-5,5) Millwaukee - Sacramento 2(-3,50 Utah - La Clippers 1(-5,0) Seattle - La Lakers 19(-5,5)
i linie (dziś trochę grubiej niż hp)
Millwaukee - Sacramento over 200 Dallas - Golden State over 203 Seattle - La Lakers over 199
Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109 |
Dallas Mavericks-Golden State Warriors
Takiej słabej skuteczności to Nowitzki dawno nie miał 4-18 (22,2%) z gry. Myślę że to niedyspozycja dnia, a nie jakiś poważniejszy kryzys. Golden State ma poważne kłopoty z PG, ponieważ ani Fischer ani Flores nie są do końca zdrowi.
Minnesota Timberwolves-Portland Trail Blazers
Po dość upokarzającej porażce z Chicago, gracze Minnesoty będą chcieli się odbić na własnym parkiecie. Portland zaczyna dość niełatwą serię 6 meczy wyjazdowych, gdzie dwa spotkania wydają się być jak najbardziej w ich zasięgu. Portland nie błyszczy ostatnio w ataku, ale stawianie na under jest dość ryzykowne ze względu na nieobliczalne możliwości Minnesoty w ataku.
Jak dla mnie w którymś z tych meczy będzie wysokie zwycięstwo gospodarzy. -10.0 na Dallas i -9.0 na Minnesotę to dość wysokie progi. Skuszę się chyba jednak na Dallas
Mój typ:
Dallas Mavericks-Golden State Warriors -10.0 1.90
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|