"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
dobrze ze capslock nie ma zamiaru sie chociaz do tenisa wtrącać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ten temat, powinien nosić nazwe "Kto jest najlepszym typerem w dziale private picks"

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Quote
dobrze ze capslock nie ma zamiaru sie chociaz do tenisa wtrącać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

na pewno tam zajrzy.. niemartw sie.. chociaz.. hmm on jest "specjalistom, expertem" od pilki noznej.. wiec nadzieja ze tenisa nie skazi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro

Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Ja bym chlopaki uwazal bo tacy swietni typerzy a juz najlepszy typer swiata maja zdumiewajaca zdolnosc latwego przekwalifikowania sie. W koncu czy sie traci na pilce czy tenisie to sprawa drugorzedna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Quote
NAJLEPSZYM TYPEREM JESTEM JA I KAŻDEGO Z TEJ GRUPY OSÓB WYZYWAM NA POJEDYNEK .PROSZE ZOBACZYC MOJA SKUTECZNOŚC W TEMACIE. NORMAN 100 JEST NAJLEPSZY I KONIEC , JESTEM NA TYM FORUM 3 TYGODNIE I JUZ MASA LUDZI WYGRALA Z POMOCA MOICH TYPOW DUZO KASY , CODZIENNIE DOSTAJĘ PODZIEKOWANIA NA MOJ PRIV I NIE PIERDZIELIĆ MI TU O INNYCH BO JA JESTEM NAJLEPSZY.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie moglem sie powstrzymac...

Last edited by bynio; 15/12/2004 01:10.
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał Norman100:
NORMAN 100 JEST NAJLEPSZY I KONIEC
Norman 100 jest najlepszy a juz na pewno najskromniejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
zgadzam się z normanem! i nie pierdzielić mi tu o innych, bo on jest najlepszy i koniec!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
kto? Norman? 100?

#268554 15/12/2004 02:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32
Quote
NAJLEPSZYM TYPEREM JESTEM JA I KAŻDEGO Z TEJ GRUPY OSÓB WYZYWAM NA POJEDYNEK .PROSZE ZOBACZYC MOJA SKUTECZNOŚC W TEMACIE. NORMAN 100 JEST NAJLEPSZY I KONIEC , JESTEM NA TYM FORUM 3 TYGODNIE I JUZ MASA LUDZI WYGRALA Z POMOCA MOICH TYPOW DUZO KASY , CODZIENNIE DOSTAJĘ PODZIEKOWANIA NA MOJ PRIV I NIE PIERDZIELIĆ MI TU O INNYCH BO JA JESTEM NAJLEPSZY.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#268555 15/12/2004 06:56
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Norman Capslock najlepszy w Polsce jest i basta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#268556 15/12/2004 09:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
najlepszym typerem jest Krzykacz i Andrzej w berecie , Rysiu w binoklach tez jest ok !!

#268557 15/12/2004 10:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 16
K
k Offline
stranger
k
stranger
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 16
CZ ZNACIE DECYZJE JAKA PODJAL STS W SPRAWIE MECZU REALU?

#268558 15/12/2004 13:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32
Quote
CZ ZNACIE DECYZJE JAKA PODJAL STS W SPRAWIE MECZU REALU?
W ZWIAZKU Z PRZERWANIEM MECZU
REAL MADRYT - SAN SEBASTIAN I BRAKIEM
OFICJALNEGO WYNIKU, HISZPANSKA FEDERACJA
PILKI NOZNEJ OGLOSILA TERMIN DOGRANIA
MECZU NA 05.01.2005r.
W ZWIAZKU Z PARAGRAFEM 18.PKT.5 REGULAMINU
ZAKLADOW BUKMACHERSKICH ZAKLAD POZOSTAJE WAZNY.

PROFESJONAL

#268559 15/12/2004 16:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
decyzja bedzie pewnie taka sama jak w profku, bo to plagiaty..

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, aker, Sensei, kamel, Akhu, rafal08, betowiec, forty), 797 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1