|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
dobrze ze capslock nie ma zamiaru sie chociaz do tenisa wtrącać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ten temat, powinien nosić nazwe "Kto jest najlepszym typerem w dziale private picks"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
dobrze ze capslock nie ma zamiaru sie chociaz do tenisa wtrącać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na pewno tam zajrzy.. niemartw sie.. chociaz.. hmm on jest "specjalistom, expertem" od pilki noznej.. wiec nadzieja ze tenisa nie skazi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332 |
Ja bym chlopaki uwazal bo tacy swietni typerzy a juz najlepszy typer swiata maja zdumiewajaca zdolnosc latwego przekwalifikowania sie. W koncu czy sie traci na pilce czy tenisie to sprawa drugorzedna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
NAJLEPSZYM TYPEREM JESTEM JA I KAŻDEGO Z TEJ GRUPY OSÓB WYZYWAM NA POJEDYNEK .PROSZE ZOBACZYC MOJA SKUTECZNOŚC W TEMACIE. NORMAN 100 JEST NAJLEPSZY I KONIEC , JESTEM NA TYM FORUM 3 TYGODNIE I JUZ MASA LUDZI WYGRALA Z POMOCA MOICH TYPOW DUZO KASY , CODZIENNIE DOSTAJĘ PODZIEKOWANIA NA MOJ PRIV I NIE PIERDZIELIĆ MI TU O INNYCH BO JA JESTEM NAJLEPSZY. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie moglem sie powstrzymac...
Last edited by bynio; 15/12/2004 01:10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Oryginalnie wysłał Norman100: NORMAN 100 JEST NAJLEPSZY I KONIEC Norman 100 jest najlepszy a juz na pewno najskromniejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
zgadzam się z normanem! i nie pierdzielić mi tu o innych, bo on jest najlepszy i koniec!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32 |
NAJLEPSZYM TYPEREM JESTEM JA I KAŻDEGO Z TEJ GRUPY OSÓB WYZYWAM NA POJEDYNEK .PROSZE ZOBACZYC MOJA SKUTECZNOŚC W TEMACIE. NORMAN 100 JEST NAJLEPSZY I KONIEC , JESTEM NA TYM FORUM 3 TYGODNIE I JUZ MASA LUDZI WYGRALA Z POMOCA MOICH TYPOW DUZO KASY , CODZIENNIE DOSTAJĘ PODZIEKOWANIA NA MOJ PRIV I NIE PIERDZIELIĆ MI TU O INNYCH BO JA JESTEM NAJLEPSZY. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Norman Capslock najlepszy w Polsce jest i basta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
najlepszym typerem jest Krzykacz i Andrzej w berecie , Rysiu w binoklach tez jest ok !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 16 |
CZ ZNACIE DECYZJE JAKA PODJAL STS W SPRAWIE MECZU REALU?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 32 |
CZ ZNACIE DECYZJE JAKA PODJAL STS W SPRAWIE MECZU REALU? W ZWIAZKU Z PRZERWANIEM MECZU REAL MADRYT - SAN SEBASTIAN I BRAKIEM OFICJALNEGO WYNIKU, HISZPANSKA FEDERACJA PILKI NOZNEJ OGLOSILA TERMIN DOGRANIA MECZU NA 05.01.2005r. W ZWIAZKU Z PARAGRAFEM 18.PKT.5 REGULAMINU ZAKLADOW BUKMACHERSKICH ZAKLAD POZOSTAJE WAZNY. PROFESJONAL
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
decyzja bedzie pewnie taka sama jak w profku, bo to plagiaty..
|
|
|
Link skopiowany do schowka