|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Lato gada jak drugi Kononowicz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Właśnie  I znowu muszę powtórzyć to co już kiedyś pisałem: czemu tak wybitni co by nie mówić kiedyś reprezentanci Polski jak Lato, Tomaszewski czy nawet Boniek rozmieniają swoją legendę (że tak to ujmę) na drobne?? Czy naprawdę nie zależy im na tym, żeby pozostali w naszej pamięci jako świetni piłkarze, twórcy największych sukcesów polskiej piłki? Czy parcie na  jest u nich aż tak duże? Nie mogę tego pojąć, ale smuci mnie to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
http://www.sportowefakty. pl/pilka/2008/10/30/tomasz-jagodzinski-nie-na-tym-polega-demokracja/  Kolega, z którym rozmawiam na ten temat krótko i trafnie skwitował całe zamieszanie: "W korycie zmienią się świnie" ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
delegatem klubu z Krakowa prowadzonego przez faceta z Bydgoszczy miał być warszawiak będacy właścicielem klubu w Łodzi. A wszystko po to aby wybory wygrał facet z Elbląga, znany jako miel.czanin, a nie wygrał facet z Bydgoszczy znany jako łodzianin i rzymianin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Z jednej strony pośmiać się dobra rzecz, ale jak tak chwilę się człowiek zastanowi to zadaje sobie pytanie: dokąd to wszystko zmierza? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Kilka dni deszczu , troche sie ochlodzilo ale znow mamy Lato  Witamy Grzesiu przy korycie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
I tak sie nic nie zmieni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Zmieni sie bo do tej pory mielismy chuj........ zwiazek ze zlodziajami itd... a teraz bedzie to samo + szukanie hakow na Leo ...  Kto wie moze nowym selekcjonerem zostanie mlody i obiecujacy Engel - junior 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Moze Lato  Bedzie mial dwie fuchy  Dwie fuchy = dwie wyplaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 854 |
Listek wracaj! Tesknimy!
swoja droga to czy listkiewicz moze kandydowac w nastepnych wyborach??? znaczy na nastepnym zjeździe...ba takie kierownictwo za pomoca laty to troche lipa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Członkami władz PZPN mogą być tylko obywatele polscy, którzy w momencie wyboru lub powołania nie przekroczyli 70 roku życia.  tylko w momencie wyboru czyli moga ciagnac do 100 Jedyna metoda zwolnienia jest selekcja naturalna... niestety...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Lato-moze-Niemcy-Boniek-zastanow-sie,wid,10522524,wiadomosc.html - Jeśli Ukraina nie zdąży z przygotowaniami do Euro 2012, to możemy zorganizować mistrzostwa z Niemcami - powiedział w programie "Kropka nad I" Grzegorz Lato, nowy prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Reakcja jednego z jego kontrkandydatów była stanowcza: - Grzegorz, proszę, zastanów się co ty mówisz! - apelował do Laty Zbigniew Boniek. Ja mam jasne skojarzenie: Grzegorz Lato = Lech Kaczyński polskiej piłki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Jest gdzies podany sklad zarzadu o ile juz jest ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
zaczyna się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582 |
Wlasnie obejrzalem powtorke "Kropka Nad i" i jestem w szoku... Osobiscie uwazalem ze jedyny ktory MOZE cos zmienic jest Boniek... Jak dowiedzialem sie,ze wybrano Lato.. jedna mysl... bedzie to samo... Krew mnie zalewa, bo wyboru dokonali ludzie,ktorzy w duzej wiekszosci mieli,maja i beda miec doczynienia z korupcja w polskiej pilce... Warto zacytowac to co Boniek powiedzial w programie Pani Olejnik:"Tuz po wyborze G.Lato na prezesa zobaczylem na 4-5 stolikach Finlandie i radosc z wyboru"(mniej wiecej tak to brzmialo)... czyli oblewanie, z calym szacunkiem dla Pana Laty, "wlasnej swini" przy korycie... Bardzo,ale to bradzo chcialbym sie mylic,ale uwazam,ze nic sie nie zmieni... "sad but true..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Lato-moze-Niemcy-Boniek-zastanow-sie,wid,10522524,wiadomosc.html - Jeśli Ukraina nie zdąży z przygotowaniami do Euro 2012, to możemy zorganizować mistrzostwa z Niemcami - powiedział w programie "Kropka nad I" Grzegorz Lato, nowy prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Reakcja jednego z jego kontrkandydatów była stanowcza: - Grzegorz, proszę, zastanów się co ty mówisz! - apelował do Laty Zbigniew Boniek. Ja mam jasne skojarzenie: Grzegorz Lato = Lech Kaczyński polskiej piłki?  Bonike miał niestety rację. Na wszystkich stronach zagranicznych już głośno że nowy Prezes PZPN chce organizowac Euro2012 z Niemcami. np. Reuters WARSAW, Oct 30 (Reuters) - Poland could stage Euro 2012 with Germany if co-hosts Ukraine have problems with preparations, new Polish FA president Grzegorz Lato said on Thursday. Lato, elected head of the PZPN earlier in the day, he told the TVN news channel:'If Ukraine doesn't make it on time then we can organise the tournament together with Germany,'' ...mój komentarz dla debiutu nowego prezesa -> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
A Boniek moze zostac koordynatorem UEFA ds. EURO 2012. To moze byc tak samo jak w naszej rodzimej polityce. Walka Kaczynski vs Tusk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
przeciez Lato to specjalnie powiedzial, to zemsta za to co ten Ukrainiec z uefa gadal na zjezdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|