Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 24 1 2 18 19 20 21 22 23 24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Lato gada jak drugi Kononowicz.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Właśnie wink

I znowu muszę powtórzyć to co już kiedyś pisałem: czemu tak wybitni co by nie mówić kiedyś reprezentanci Polski jak Lato, Tomaszewski czy nawet Boniek rozmieniają swoją legendę (że tak to ujmę) na drobne?? Czy naprawdę nie zależy im na tym, żeby pozostali w naszej pamięci jako świetni piłkarze, twórcy największych sukcesów polskiej piłki? Czy parcie na kasa jest u nich aż tak duże?

Nie mogę tego pojąć, ale smuci mnie to frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
http://www.sportowefakty. pl/pilka/2008/10/30/tomasz-jagodzinski-nie-na-tym-polega-demokracja/

smirk

Kolega, z którym rozmawiam na ten temat krótko i trafnie skwitował całe zamieszanie: "W korycie zmienią się świnie" ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
delegatem klubu z Krakowa prowadzonego przez faceta z Bydgoszczy miał być warszawiak będacy właścicielem klubu w Łodzi. A wszystko po to aby wybory wygrał facet z Elbląga, znany jako miel.czanin, a nie wygrał facet z Bydgoszczy znany jako łodzianin i rzymianin.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
laugh

Z jednej strony pośmiać się dobra rzecz, ale jak tak chwilę się człowiek zastanowi to zadaje sobie pytanie: dokąd to wszystko zmierza? smirk

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Kilka dni deszczu , troche sie ochlodzilo ale znow mamy Lato grin

Witamy Grzesiu przy korycie smirk



Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
I tak sie nic nie zmieni smirk

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Zmieni sie bo do tej pory mielismy chuj........ zwiazek ze zlodziajami itd...
a teraz bedzie to samo + szukanie hakow na Leo ... puke

Kto wie moze nowym selekcjonerem zostanie mlody i obiecujacy Engel - junior laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Moze Lato tongue Bedzie mial dwie fuchy grin Dwie fuchy = dwie wyplaty ooo

Dołączył: May 2003
Posty: 854
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 854
Listek wracaj! Tesknimy!

swoja droga to czy listkiewicz moze kandydowac w nastepnych wyborach??? znaczy na nastepnym zjeździe...ba takie kierownictwo za pomoca laty to troche lipa

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Piechniczek od szkolenia młodzieży ...

laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Członkami władz PZPN mogą być tylko obywatele polscy, którzy w
momencie wyboru lub powołania nie przekroczyli 70 roku życia. shocked

tylko w momencie wyboru czyli moga ciagnac do 100
Jedyna metoda zwolnienia jest selekcja naturalna... niestety...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Lato-moze-Niemcy-Boniek-zastanow-sie,wid,10522524,wiadomosc.html

- Jeśli Ukraina nie zdąży z przygotowaniami do Euro 2012, to możemy zorganizować mistrzostwa z Niemcami - powiedział w programie "Kropka nad I" Grzegorz Lato, nowy prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Reakcja jednego z jego kontrkandydatów była stanowcza: - Grzegorz, proszę, zastanów się co ty mówisz! - apelował do Laty Zbigniew Boniek.

crazy

Ja mam jasne skojarzenie:

Grzegorz Lato = Lech Kaczyński polskiej piłki? confused

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Jest gdzies podany sklad zarzadu o ile juz jest ?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
zaczyna się laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Wlasnie obejrzalem powtorke "Kropka Nad i" i jestem w szoku...

Osobiscie uwazalem ze jedyny ktory MOZE cos zmienic jest Boniek...

Jak dowiedzialem sie,ze wybrano Lato.. jedna mysl... bedzie to samo...

Krew mnie zalewa, bo wyboru dokonali ludzie,ktorzy w duzej wiekszosci mieli,maja i beda miec doczynienia z korupcja w polskiej pilce...

Warto zacytowac to co Boniek powiedzial w programie Pani Olejnik:"Tuz po wyborze G.Lato na prezesa zobaczylem na 4-5 stolikach Finlandie i radosc z wyboru"(mniej wiecej tak to brzmialo)... czyli oblewanie, z calym szacunkiem dla Pana Laty, "wlasnej swini" przy korycie...


Bardzo,ale to bradzo chcialbym sie mylic,ale uwazam,ze nic sie nie zmieni... frown

"sad but true..."

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by Mindman
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Lato-moze-Niemcy-Boniek-zastanow-sie,wid,10522524,wiadomosc.html

- Jeśli Ukraina nie zdąży z przygotowaniami do Euro 2012, to możemy zorganizować mistrzostwa z Niemcami - powiedział w programie "Kropka nad I" Grzegorz Lato, nowy prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Reakcja jednego z jego kontrkandydatów była stanowcza: - Grzegorz, proszę, zastanów się co ty mówisz! - apelował do Laty Zbigniew Boniek.

crazy

Ja mam jasne skojarzenie:

Grzegorz Lato = Lech Kaczyński polskiej piłki? confused

Bonike miał niestety rację. Na wszystkich stronach zagranicznych już głośno że nowy Prezes PZPN chce organizowac Euro2012 z Niemcami. np. Reuters

WARSAW, Oct 30 (Reuters) - Poland could stage Euro 2012 with Germany if co-hosts Ukraine have problems with preparations, new Polish FA president Grzegorz Lato said on Thursday.

Lato, elected head of the PZPN earlier in the day, he told the TVN news channel:'If Ukraine doesn't make it on time then we can organise the tournament together with Germany,''

...mój komentarz dla debiutu nowego prezesa -> [Linked Image]

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
A Boniek moze zostac koordynatorem UEFA ds. EURO 2012.

To moze byc tak samo jak w naszej rodzimej polityce. Walka Kaczynski vs Tusk laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
przeciez Lato to specjalnie powiedzial, to zemsta za to co ten Ukrainiec z uefa gadal na zjezdzie.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529

Strona 20 z 24 1 2 18 19 20 21 22 23 24

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, $-man, forty, ANZELMO), 2,054 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1