Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2697704 02/11/2008 05:20
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
Wybieram się z dziewczyną do Barcelony za jakieś dwa tygodnie. Chciałbym się dowiedzieć o jakiś praktycznych radach dla turystów: jak się poruszać, jak korzystać z komunikacji miejskiej (bilety itp.), gdzie jeść. Może ktoś zna dobre i tanie noclegi w Barcelonie. Co warto zobaczyć,a co nie jest opisane w przewodniku itp.

Bonus: Unibet
Hefajstos #2697709 02/11/2008 05:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Hmmm, podbij do Amkwisha wink
Miasto piekne, tanie, same plusy.

Hefajstos #2697879 02/11/2008 06:45
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by Hefajstos
Wybieram się z dziewczyną do Barcelony za jakieś dwa tygodnie. Chciałbym się dowiedzieć o jakiś praktycznych radach dla turystów: jak się poruszać, jak korzystać z komunikacji miejskiej (bilety itp.), gdzie jeść. Może ktoś zna dobre i tanie noclegi w Barcelonie. Co warto zobaczyć,a co nie jest opisane w przewodniku itp.

Napewno bym odwiedził Camp Nou !!!!!!! może i nawet Leo Messiego jak by dobrze poszło !:)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
Originally Posted by pawel Wafel
Originally Posted by Hefajstos
Wybieram się z dziewczyną do Barcelony za jakieś dwa tygodnie. Chciałbym się dowiedzieć o jakiś praktycznych radach dla turystów: jak się poruszać, jak korzystać z komunikacji miejskiej (bilety itp.), gdzie jeść. Może ktoś zna dobre i tanie noclegi w Barcelonie. Co warto zobaczyć,a co nie jest opisane w przewodniku itp.

Napewno bym odwiedził Camp Nou !!!!!!! może i nawet Leo Messiego jak by dobrze poszło !:)
Camp Nou obowiązkowo. Nawet chciałem iść na mecz, ale się okaało że FCB nie gra żadnego meczu w domu, wtedy kiedy tam będe. Myślałem żeby chociaż na trening pójść jak się uda.


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1