Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2697704 02/11/2008 05:20
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
Wybieram się z dziewczyną do Barcelony za jakieś dwa tygodnie. Chciałbym się dowiedzieć o jakiś praktycznych radach dla turystów: jak się poruszać, jak korzystać z komunikacji miejskiej (bilety itp.), gdzie jeść. Może ktoś zna dobre i tanie noclegi w Barcelonie. Co warto zobaczyć,a co nie jest opisane w przewodniku itp.

Bonus: Unibet
Hefajstos #2697709 02/11/2008 05:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Hmmm, podbij do Amkwisha wink
Miasto piekne, tanie, same plusy.

Hefajstos #2697879 02/11/2008 06:45
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by Hefajstos
Wybieram się z dziewczyną do Barcelony za jakieś dwa tygodnie. Chciałbym się dowiedzieć o jakiś praktycznych radach dla turystów: jak się poruszać, jak korzystać z komunikacji miejskiej (bilety itp.), gdzie jeść. Może ktoś zna dobre i tanie noclegi w Barcelonie. Co warto zobaczyć,a co nie jest opisane w przewodniku itp.

Napewno bym odwiedził Camp Nou !!!!!!! może i nawet Leo Messiego jak by dobrze poszło !:)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
Originally Posted by pawel Wafel
Originally Posted by Hefajstos
Wybieram się z dziewczyną do Barcelony za jakieś dwa tygodnie. Chciałbym się dowiedzieć o jakiś praktycznych radach dla turystów: jak się poruszać, jak korzystać z komunikacji miejskiej (bilety itp.), gdzie jeść. Może ktoś zna dobre i tanie noclegi w Barcelonie. Co warto zobaczyć,a co nie jest opisane w przewodniku itp.

Napewno bym odwiedził Camp Nou !!!!!!! może i nawet Leo Messiego jak by dobrze poszło !:)
Camp Nou obowiązkowo. Nawet chciałem iść na mecz, ale się okaało że FCB nie gra żadnego meczu w domu, wtedy kiedy tam będe. Myślałem żeby chociaż na trening pójść jak się uda.


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Akhu, rymoholik, Sensei, betowiec, Lukasz111, $-man, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1