Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Conrad #2696145 01/11/2008 19:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by Conrad
Otrzymał już ktoś tę nową kartę Netellera? smile


Ja wciaz czekam. Niby 21 dni roboczych moze to potrwac. Ja czekam 10 dni poki co.
Natomiast dziwna sprawa z ta stara karta. Karta wazna do 10/08 natomiast dzis karta nadal ma status "open" i wciaz dziala.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by KUERTEN.
jak nie mialem skanera i posylalem im zdjecia robione telefonem (w ciagu miesiaca z 10 maili smile )to zawsze bardzo szybko przychodzila odpowiedz negatywna, gdy w koncu kupilem skaner i wyslalem eleganckie skany to odpowiedzi brak od 14.10

no i odpowiedzi sie nie doczekalem w miedzy czasie dostalem maila informujacego zeby otrzymac zamowiana karte (GW) musze zweryfikowac konto! Odeslalem skany na ten mail i tez zero odpowiedzi (profesjonalizm) ale konto hula a na live powiedziala ze jest ok.

SyKo #2701751 04/11/2008 05:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Originally Posted by SyKo
Originally Posted by Conrad
Otrzymał już ktoś tę nową kartę Netellera? smile


Ja wciaz czekam. Niby 21 dni roboczych moze to potrwac. Ja czekam 10 dni poki co.
Natomiast dziwna sprawa z ta stara karta. Karta wazna do 10/08 natomiast dzis karta nadal ma status "open" i wciaz dziala.

Ciekawe co bedzie jak zaladujesz kase na karte i akurat przestanie dzialac?

A ja mam zamowione obie i obie obiecali przyslac w 21 dni. Zastanawiam sie czy potrzebne mi sa dwie karty i czy lepiej nie zostawic tylko jednej a drugiej nie aktywowac? Co o tym myslicie?

WojtekK

nowy WK #2702387 04/11/2008 18:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Dlatego jej nie laduje smile Mam tam jeszcze jakies drobne. Ciekawe czy wroca na konto NT, ewentualnie moze jeszcze zdaze je wydac.

Wg mnie ta stara karta jest na lepszych warunkach, ta nowa zamowilem bo juz nie zalapalem sie na stara.

Swoja droga to w jaki sposob wygasla wam stara karta? Nagle przestala dzialac, czy zostaliscie jakos poinformowani, ze nalezaloby zamowic nowa?

SyKo #2702403 04/11/2008 18:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Ja np zostalem poinformowany. Ubieganie sie o nowa wiazalo sie z koniecznoscia przekazania dodatkowych dokumentow mimo ze konta vip nie wymagaja okresowej weryfikacji.
Kasa ze starej nie wrocila na Neteller ale to kilka $ wiec nawet nie probuje nic z tym robic. zakaldam ze po exipre date to juz nie da jej sie uzyc

Marcin #2702519 04/11/2008 20:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Mnie nikt nie informował. Żona poszła wybrać kase do bankomatu i wraca i mówi że dziwny komunikat wyskoczył że karta straciła ważność. Patrze na kartę i faktycznie.
Ciekawe co teraz, na karcie mam prawie 200 euro.
Na konto "First Pay" mogę się zalogować, ale jak wybrać kasę???

Vega1 #2708009 07/11/2008 01:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Zapytałem co z kasą na starych kartach, a oto odpowiedź:

If you still have funds on your old Globewallet prepaid card simply either contact First Pay if there are more than 100 EUROS in which they will either send you a new prepaid card to use up the remaining funds or send you out a cheque. If there is less than 100.00 Euros, please contact [email protected] in which will then refund those funds back onto your NETELLER account.

Vega1 #2709160 07/11/2008 08:11
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
Otrzymalem juz nowa prepaid card i wszystko byloby pieknie:

-brak koniecznosci przelewania srodkow na rachunek karty
-znacznie ciekawszy wyglad niz miala poprzednia
ale...

Fakt ze dzienny limit wyplaty z ATM jest o 100% nizszy niz przez karte GW jest kompletnym nieporozumieniem moim zdaniem. Zwykle wyplacalem 2000eur w 3 doby, a teraz to zajmie prawie tydzien... Jeszcze w dodatku oplata za wyplate zostala podniesiona o 1eur. Dla mnie moga nawet podniesc oplate adekwatnie do wielkosci wyplacanej kwoty, bo limit 350EUR na dobe jest po prostu smieszny.

Lashe #2709178 07/11/2008 08:35
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, ten limit jest trochę śmieszny. Karta przydaje się bardziej do zakupów niż do wypłaty gotówki.

Czy PIN otrzymałeś przed kartę czy po? Ile dni dzieliło te dwie przesyłki?

Conrad #2709501 07/11/2008 22:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Dziś właśnie założyłem sobie konto. Na poprzednich stronach wyczytałem coś o mikroprzelewie do weryfikacji. Czy nadal przez mikroprzelew weryfikuje się konto? Jeżeli tak to jak to się robi?

Czy po zweryfikowaniu konta przelewał ktoś kwoty większe niż np.20.000 zł jednorazowo i nie spotkał się z kłopotami.(Można na PW)

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Moja stara karta wciaz dziala. Wczoraj wyplacalem w bankomacie i nie bylo problemow. Po tym co napisal Vega1 zaladowalem stara karte skoro kasa nie przepada po wygasnieciu karty.
Mozecie cos sprawdzic? W jakim formacie macie date na karcie? Byc moze tu tkwi "tajemnica". Na innych kartach pierwsze dwie cyferki to miesiac natomiast nastepne dwie to rok. Na karcie GW mam to odwrotnie. I jeszcze jedno.. Czy po wygasnieciu karty status karty po zalogowaniu zmienia sie z "open" na "expired" czy cos podobnego?

Co do limitow to podzielam opinie, ze troche malo pozwalaja wyplacac tym bardziej ze oplata za wyplate z bankomatu wzrosla jak i oplata za przewalutowanie. Zakladajac ze ze starej karty mozna bylo wyplacic 2x wiecej to za wyplate 700 EUR przy nowej karcie zaplacimy jakeis 40 zl wiecej.

Lashe #2709879 08/11/2008 01:31
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Lashe
limit 350EUR na dobe jest po prostu smieszny.

Czy ten limit, zakładając że się wypłaca w kraju znajdującym się w strefie Euro, daje możliwość wypłacenia dokładnie 350 Euro? Czy w tej kwocie musi się znaleźć prowizja i należy wypłacić mniej, np. 340 Euro?

Conrad #2715866 10/11/2008 10:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Na poprzedniej karcie byl wyzszy limit, ale nie moglem wyplacic tyle ile bylo max na dzien, czyli wychodzi ze poprzednio brali pod uwage oplaty manipulacyjne.

Co ciekawe nowy dzien rozpoczynal sie o 5 rano(nowy dzien w USA) czasu PL wink

connor #2715959 10/11/2008 17:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Ta wirtualna karta ( de facto generator jednorazowej karty) + stary GlobeWallet do podejmowania gotkowki wydaje sie byc optymalnym rozwiazaniem.

Conrad #2716692 10/11/2008 23:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by Conrad
Czy PIN otrzymałeś przed kartę czy po? Ile dni dzieliło te dwie przesyłki?


Dzis dostalem Karte i PIN. Byly w osobnych kopertach.

SyKo #2716805 11/11/2008 00:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Ile u Was trwała ta weryfikacja, bo u mnie już minęło 2 tygodnie i wciąż kicha.

Vega1 #2716812 11/11/2008 00:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ja wczoraj zagadalem na czacie, u mnie tez juz weryfikacja trwa ponad 2 tygodnie.

Napisal mi ze mam wyslac rachunki niekoniecznie na moje imie, ale nazwisko i adres musi byc ten sam.

Qrde ale kicha ta werryfikacja, a chcialbym karte sobie zamowic


Ojro #2716827 11/11/2008 00:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Co ciekawe przy logowaniu wyświetla się informacja, że konto może być zablokowane od 11 listopada. Ciekawe czy zablokują też tym, którzy wysłali dokumenty ale jeszcze nie doczekali się na ich weryfikację.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Wlasnie korzystalem z tej karty wirtualnej. EUR policzone po kursie 3.49.

SyKo #2717480 11/11/2008 07:17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czyli słabe? Bo ostatnio odniosłem wrażenie, że kurs przeliczenia walut jest bardzo niekorzystny...

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,491 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1