|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Otrzymał już ktoś tę nową kartę Netellera?  Ja wciaz czekam. Niby 21 dni roboczych moze to potrwac. Ja czekam 10 dni poki co. Natomiast dziwna sprawa z ta stara karta. Karta wazna do 10/08 natomiast dzis karta nadal ma status "open" i wciaz dziala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
jak nie mialem skanera i posylalem im zdjecia robione telefonem (w ciagu miesiaca z 10 maili  )to zawsze bardzo szybko przychodzila odpowiedz negatywna, gdy w koncu kupilem skaner i wyslalem eleganckie skany to odpowiedzi brak od 14.10 no i odpowiedzi sie nie doczekalem w miedzy czasie dostalem maila informujacego zeby otrzymac zamowiana karte (GW) musze zweryfikowac konto! Odeslalem skany na ten mail i tez zero odpowiedzi (profesjonalizm) ale konto hula a na live powiedziala ze jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Otrzymał już ktoś tę nową kartę Netellera?  Ja wciaz czekam. Niby 21 dni roboczych moze to potrwac. Ja czekam 10 dni poki co. Natomiast dziwna sprawa z ta stara karta. Karta wazna do 10/08 natomiast dzis karta nadal ma status "open" i wciaz dziala. Ciekawe co bedzie jak zaladujesz kase na karte i akurat przestanie dzialac? A ja mam zamowione obie i obie obiecali przyslac w 21 dni. Zastanawiam sie czy potrzebne mi sa dwie karty i czy lepiej nie zostawic tylko jednej a drugiej nie aktywowac? Co o tym myslicie? WojtekK
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Dlatego jej nie laduje  Mam tam jeszcze jakies drobne. Ciekawe czy wroca na konto NT, ewentualnie moze jeszcze zdaze je wydac. Wg mnie ta stara karta jest na lepszych warunkach, ta nowa zamowilem bo juz nie zalapalem sie na stara. Swoja droga to w jaki sposob wygasla wam stara karta? Nagle przestala dzialac, czy zostaliscie jakos poinformowani, ze nalezaloby zamowic nowa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Ja np zostalem poinformowany. Ubieganie sie o nowa wiazalo sie z koniecznoscia przekazania dodatkowych dokumentow mimo ze konta vip nie wymagaja okresowej weryfikacji. Kasa ze starej nie wrocila na Neteller ale to kilka $ wiec nawet nie probuje nic z tym robic. zakaldam ze po exipre date to juz nie da jej sie uzyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Mnie nikt nie informował. Żona poszła wybrać kase do bankomatu i wraca i mówi że dziwny komunikat wyskoczył że karta straciła ważność. Patrze na kartę i faktycznie. Ciekawe co teraz, na karcie mam prawie 200 euro. Na konto "First Pay" mogę się zalogować, ale jak wybrać kasę???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Zapytałem co z kasą na starych kartach, a oto odpowiedź: If you still have funds on your old Globewallet prepaid card simply either contact First Pay if there are more than 100 EUROS in which they will either send you a new prepaid card to use up the remaining funds or send you out a cheque. If there is less than 100.00 Euros, please contact [email protected] in which will then refund those funds back onto your NETELLER account.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6 |
Otrzymalem juz nowa prepaid card i wszystko byloby pieknie:
-brak koniecznosci przelewania srodkow na rachunek karty -znacznie ciekawszy wyglad niz miala poprzednia ale...
Fakt ze dzienny limit wyplaty z ATM jest o 100% nizszy niz przez karte GW jest kompletnym nieporozumieniem moim zdaniem. Zwykle wyplacalem 2000eur w 3 doby, a teraz to zajmie prawie tydzien... Jeszcze w dodatku oplata za wyplate zostala podniesiona o 1eur. Dla mnie moga nawet podniesc oplate adekwatnie do wielkosci wyplacanej kwoty, bo limit 350EUR na dobe jest po prostu smieszny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, ten limit jest trochę śmieszny. Karta przydaje się bardziej do zakupów niż do wypłaty gotówki.
Czy PIN otrzymałeś przed kartę czy po? Ile dni dzieliło te dwie przesyłki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Dziś właśnie założyłem sobie konto. Na poprzednich stronach wyczytałem coś o mikroprzelewie do weryfikacji. Czy nadal przez mikroprzelew weryfikuje się konto? Jeżeli tak to jak to się robi?
Czy po zweryfikowaniu konta przelewał ktoś kwoty większe niż np.20.000 zł jednorazowo i nie spotkał się z kłopotami.(Można na PW)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Moja stara karta wciaz dziala. Wczoraj wyplacalem w bankomacie i nie bylo problemow. Po tym co napisal Vega1 zaladowalem stara karte skoro kasa nie przepada po wygasnieciu karty. Mozecie cos sprawdzic? W jakim formacie macie date na karcie? Byc moze tu tkwi "tajemnica". Na innych kartach pierwsze dwie cyferki to miesiac natomiast nastepne dwie to rok. Na karcie GW mam to odwrotnie. I jeszcze jedno.. Czy po wygasnieciu karty status karty po zalogowaniu zmienia sie z "open" na "expired" czy cos podobnego?
Co do limitow to podzielam opinie, ze troche malo pozwalaja wyplacac tym bardziej ze oplata za wyplate z bankomatu wzrosla jak i oplata za przewalutowanie. Zakladajac ze ze starej karty mozna bylo wyplacic 2x wiecej to za wyplate 700 EUR przy nowej karcie zaplacimy jakeis 40 zl wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
limit 350EUR na dobe jest po prostu smieszny. Czy ten limit, zakładając że się wypłaca w kraju znajdującym się w strefie Euro, daje możliwość wypłacenia dokładnie 350 Euro? Czy w tej kwocie musi się znaleźć prowizja i należy wypłacić mniej, np. 340 Euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Na poprzedniej karcie byl wyzszy limit, ale nie moglem wyplacic tyle ile bylo max na dzien, czyli wychodzi ze poprzednio brali pod uwage oplaty manipulacyjne. Co ciekawe nowy dzien rozpoczynal sie o 5 rano(nowy dzien w USA) czasu PL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Ta wirtualna karta ( de facto generator jednorazowej karty) + stary GlobeWallet do podejmowania gotkowki wydaje sie byc optymalnym rozwiazaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Czy PIN otrzymałeś przed kartę czy po? Ile dni dzieliło te dwie przesyłki? Dzis dostalem Karte i PIN. Byly w osobnych kopertach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Ile u Was trwała ta weryfikacja, bo u mnie już minęło 2 tygodnie i wciąż kicha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ja wczoraj zagadalem na czacie, u mnie tez juz weryfikacja trwa ponad 2 tygodnie.
Napisal mi ze mam wyslac rachunki niekoniecznie na moje imie, ale nazwisko i adres musi byc ten sam.
Qrde ale kicha ta werryfikacja, a chcialbym karte sobie zamowic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Co ciekawe przy logowaniu wyświetla się informacja, że konto może być zablokowane od 11 listopada. Ciekawe czy zablokują też tym, którzy wysłali dokumenty ale jeszcze nie doczekali się na ich weryfikację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Wlasnie korzystalem z tej karty wirtualnej. EUR policzone po kursie 3.49.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czyli słabe? Bo ostatnio odniosłem wrażenie, że kurs przeliczenia walut jest bardzo niekorzystny...
|
|
|
Link skopiowany do schowka