Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
#270530 08/09/2005 22:43
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
co ja gadam, przecież jak ma być rozstrzygnięcie po karnych to jak może być iks, heh.
jawnie walą w ch...

Bonus: Unibet
#270531 09/09/2005 06:17
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144
Quote
witam
Co myślicie o nastepujacym zestawie ??


HKM Zvolen - MHC Martin
Dukla Trencin - Liptovsky Mikulas
Dwory Unia Oswiecim - KH Sanok
MKS Cracovia Krakow - Stoczniowiec Gdansk

plus Metallurg Magnitogorsk - HK MVD Tver

kursik na ten zestaw to 3,04

czy ktos jest w stanie napisac rzeczowego posta odnośnie tych typków, czy radzicie to grac i jaka jest szansa na powodzenie, co zostawić, co wywalic i dlaczego???

Z info, ktore ja posiadam Unia i Crakovia beda walczyć o czołowie lokaty , sanok i stoczniowiec o utrzymanie w lidze Krakowia sie strasznie wzmocnila, maja duzy budzet.
Unia sie oslabila, ale tez caluja wysoko podobno
Zvolen celuje w mistrza slowacji, a trencin to tez czolowa druzyna tego kraju. O niespodzianki w tej lidze raczej trudno, wiec to chyba najpewniejsze mecze.
Metallurg tez jeden z kandytatow na mistrza Rosji, podobno sie wzmocnił. wygrał ostatnio 6-2 u siebie
HK MVD Tver to beniaminek, ale zremisował z 'osłabionym' dynamem na wyjezdzie.


Prosze o rzeczowy post w tej sprawie.
PZDRW
MAGNITOGORSK - TVER
Nie miałem okazjo ogladać drużyny z Magnitogorska w pierwszym ich meczu, jednak suchy wynik sugeruje że juz na początku sezonu sa w znakomitej formie.
Jeżeli chodzi o beniaminka, to oglądajac ich mecz z Dynamem zaimponowali mi dobrze zorganizowaną gra obronną, spokojem i dobrze wyprowadzanymi kontrami. Jednak trzeba uczciwie powiedzieć, że Dynamo do tego meczu podeszłojakoś dziwnie mało skoncentrowanie. Dopiero w trzeciej terci zaczeło grać na swoim poziomie. Zadziwiajaco łatwo równiez Moskwiczanie łapali kary.. Beniaminek no cóz można powiedzieć , że zrobił swoje. Raczej nikt nie stawiał, ze potrafią wygrac z faworytem. Jednak to może się równiez teraz obrucić na ich niekorzyść. Motywacja może trochę spaść i trochę sił ich kosztował ten mecz. Myślę, ze w pierwszej tercji może jeszcze bedzie mecz w miarę wyrównany, jednak z upływem czasu doświadczenie i siła drużyny Magnitogorska da o sobie znać.
Mój typ na mecz to:
1-sza trecja X 4/10
jedynka w meczu 6/10

Co do pozostałych meczy o które pytasz, najbardziej nie podoba mi sie mecz....
Zvoleń - Martin
niby powinno być łatwo lekko i przyjemnie, ale patrząc w statystyki sezonu 2003/2004 kiedy druzyna Martina zaliczana była do najsłabszych, można odnieść wrażenie, że Zwoleniowi albo nie leży ten przeciwnik, albo ich mniemanie o swoich umiejętnościach jest tak wielkie, że po prostu lekceważą tego przeciwnika na własnym lodzie....
No nie wiem czy warto sie w to pakować w pierwszej kolejce..ale!

#270532 09/09/2005 06:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
WItam oto moje propozycje na dzisiaj:

Ambri - Basel--1--- ->1.60
Sparta - Litvinov---1--- ->1.50
Trinec - Liberec---1x--- ->1.40


Pozdrawiam...

#270533 09/09/2005 09:36
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
sparta - Litvinov 1
Ambri - Basel 1
Kladno - Budejki 1
Frankfurt - Iserrlohn 1
Poprad - zilina 1
Trencin - Mikulas 1
Zvolen - Martin 1

Poradzcie co z tego wyrzucic bo ja nei mam pojecia;(

#270534 09/09/2005 09:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Quote
sparta - Litvinov 1
Ambri - Basel 1
Kladno - Budejki 1
Frankfurt - Iserrlohn 1
Poprad - zilina 1
Trencin - Mikulas 1
Zvolen - Martin 1

Poradzcie co z tego wyrzucic bo ja nei mam pojecia;(

najlepiej Poprad albo Trencin tam zawsze jakies numery sa a 3 mecze ze slowacji stanowczo za duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#270535 09/09/2005 09:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Moje propozycje na dzis:

Duze kursy i w miare pewne mecze:

Pilzno - Vitkovice 2 2.4
Znojmo - Zlin 1 2.2
Togliatti - St.Petersburg x2 2.35 dla odwaznych 2 4.75
Nuernberg - Eisbaren 1 2.1
Fribourg - Servette 1 2.25

Raczej pewniaki

Sparta - Litvinov 1 1.5
Kladno - Budejovice 1 1.8
Frankfurt - Iserlohn 1 1.46
Dynamo - Podolsk 1 1.27
Perm - Kazan 2 1.5
Ambri - Basel 1 1.6
Zvolen - Martin 1 1.27
CSKA - Nizniekamsk 1 juz tylko 1.8 a rano bylo 2.0 kurs spada.

Ztego wszystkiego najbardziej pewne i po ``normalnym kursie`` wydaja mi sie Vitkovice x2 lub nawet 2, Znojmo 1x St.Petersburg dla odwaznych ŁAda w rozsypce moze sie uda minimalna wygrana gosci oczywiscie SPARTA Kladno u siebie zawsze bylo mocne powinno dac rade Frankfurt tez w miare pewny KAzan bardzo mocny ze slabiutkim PERM tez powinien dac rade zastanawiam sie nad tym AMBRI... no i chyba najpewniejszy mecz dzis dla mnie to CSKA MOSKWA. Opieralem sie glownie na statystykach i skladach mozna cos z tego wymyslec jakies systemiki czy poprostu single...mam nadzieje ze nie strace dzis moich 15 kuponow:) POZDRAWIAM

#270536 09/09/2005 09:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
Gram chyba tak : sparta ambri frankfurt zvolen jak sie taki zestawik podoba???

#270537 09/09/2005 10:03
Dołączył: Jul 2005
Posty: 93
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 93
Hehe, winiacz, zagrałem bardzo podobnie, z tym że wywaliłem Zvolen. Sparta, Ambri, Frankfurt... kurs ponad 3,6 - musi wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#270538 09/09/2005 10:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
mowisz wyrzucic zvolen???? czemu tak zrobiles???

#270539 09/09/2005 10:07
Dołączył: Jul 2005
Posty: 93
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 93
Poprostu 3 typy, to już wystarczająca ilość... potem już robi się zbyt gęsto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Żebyś mnie źle nie zrozumiał - nie widze żadnych przeciwskazań na gre na Zvolen.

#270540 09/09/2005 10:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
nieno ja tez uwazam ze co za duzo tonei zdrowo moze tez wywale ten zvolen:)

#270541 09/09/2005 12:40
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Witam...no i zaczynamy...hokejka....

pierwsze dwa dni mozna powiedziec ze udane....

wczoraj wysłałem dwa meczyki...jeden w singlu....

Mannheim - Dusseldorf..[X] ..u nietowych...jakie zdziwienie mnie wzieło kiedy powrociwszy do domu zobaczyłem ze niezaliczyli mi tego spotkania....<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> oj wkurzyłem sie ostro bo we wszystkich innych bukach w wynikach był remis...ale ostra reprymenda...dała efekt oddali co moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

drugi meczyk był w Tripelku...do siatki..Chor 1 set oraz Wło-Ros under 47.5 Iset dorzuciłem Jarosław over 4.5...tu niestety hokej niewlazł....

dziś tak obserwuje lige czeska....i widze ze niekotre buki dały meczyk...

Pilzno - Vitkovice...over/under linia 4.5...gdzie w pozostałych jest linia 5.5...kurs na OVER leci na łeb na szyje...

rano w Pinnie był 1.833 teraz 1.667...


H2H z ostatnich 2 sezonów...

Pilzno-Vitkovice 1:4,0:1 -- 4:3d,4:2
Vitkovice-Pilzno 2:2,1:2d -- 4:0,4:1..

widać ze u siebie Pilzno 3/4 przekroczyło ta linie...ja tez byłbym skłonny zaryzykowac wieksza sumke...na overa...

#270542 09/09/2005 16:37
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
+4,85j.

bardzo ostrożnie, oporowo rekreacyjnie DEL, single z BaW

Nurnberg - Eisbaren [1 tercja] over 1,5 1/10
Frankfurt - Iserlohn [1 tercja] over 1,5 1/10
Hamburg - Hannover under 5,5 1,75 2/10

#270543 09/09/2005 16:56
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
kursy na overy w 1 tercjach po 1,85

trzeciorzed2 gratuluje eleganckiego rozszyfrowania meczyku Magnitogorska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1