Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Zawsze warte przypomnienia przed walka Andrzeja smile Andrzej i rozruba [youtube.com] Szkoda ze paru czarnych KO nie zaliczylo laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Zeby tylko te 3 wczesniejsze walki za szybko sie nie skonczyly, zebym zdazyl z pracy wrocic na walke Andrzeja smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by Experto
07/11/08
Andrew Golota v Ray Austin
2
3.50
bodog

Pewnie znowu beda drzec morde oponenci(zwlaszcza gdy endrew wygra po kursie 1,30 ), ale ponownie stawiam przeciwko Golocie piwo
Mam nadzieje ze nie zawiedzie i pokaze prawdziwe oblicze swojego nieudacznictwa smile


Andrzej napewno nie popelni bledow swoich mlodosci... raczej po ciosach ponizej pasa mozemy zapomniec.. jaki nieudacznik ? walczyl w wadze ciezkiej gdy boks byl na prawdziwym swiatowym poziomie a nie to co teraz...( w polskim boksie- Najman chcial byc mistrzem Polski laugh ) mistrzem swiata powinien byc juz dawno chociazby po walce z Ruizem... z tego co pamietam to tez byles jednym z tych co na Mollo stawiali i pisali niestworzone rzeczy smile psychicznie napewno jest juz bardziej "dojrzaly" niz kiedys... to juz za kilkanascie godzin... GO ANDREW ! pokaz wszystkich !

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Rano na kacu bedzie sie zajebiscie ogladac walke , nie zapomne tego jak majac z niewiele ponad 10 lat walke Andrzeja sie ogladalo z Lenoxem , czlowiekowi specjalnie na ta bitwe odkodowali HBO , nie spal prawie cala noc dla 90 sekund morderczej walki laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
andrzej jest wielki i bedzie, na następce dłuugo jeszcze poczekamy... boks

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
jak to jaki nieudacznik? przegrywa wygrane walki z bowem majac go na widelcu,kiedy ten juz ledwo chodzi po ringu laduje mu seriami po jajkach (lacznie w ciagu dwoch walk bowe wyrwal z 10 razy po jajach),
wychodzi sparalizowany do Lewisa i staje sie rekordzista wsrod szybkosic przegranych w walkach o pasy
walce z Grantem ktoego wczensiej mial 2 razy na dechchach i proadzil punktowo (mial juz chyba zagwaratnowane zwyciestwo) ale rezygnuje bo jak twierdzil "wydawalo mu sie ze przegrywal"
wyhcodzi z gownem w majtkach i daje noge przed tysonem, ktorego rok wczesniej prosty tepak Botha do momentu przegranej jednak obijal
poprawia swoj niechlubny rekord z prymitywem Brewsterem

a jesli ktos mysli że Jędrek juz nabral rozumy to niech sobie przypomni sprzed 2 lat pierwsza runde z McBridem kiedy to o malo co sie nie powotrzyl scenariusz z Brewtera, Golote uratowalo to ze walczyl z kelnerem ktory nawet nie zauwazyl ze jedrek przez minute pływał

a jesli ktos wierzy ze jedrek nabral juz sprytu to niech mi wytlumaczy jakim cudem nie mogl skonczyc spawacza Mollo, ktory od 6 rundy plywal po ringu

facet nie ma glowy do boksu, nie ma mentalnosc zwyciezcy, mial talent ale go sp... bo psychika nie ta

dodatkowo zepsula mu sie lewa reka (stracil zupelnie lewy prosty), jest mocno dretwy wiec juz nawet umiejetnosci stracil w 70%
wniosek: dopoki wlaczy kedrek dopoty jest szansa ze odwali jakis numer


Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
co do Bowe... sam walczyl nieczysto... a te ciosy w jaja przeciez maja ochroniacze i sie zaloze ze...wiadomo napewno go jajka mocno bolaly ale zapewne bylo tam troche aktorstwa) zreszta na koniec pojedynku dostal porcje gwizdow za te zapewne aktorstwo..
kelner McBride pokonal Tysona(39lat) laugh
Mollo przeciez mial pokonac Andrzeja ;-)

wiadomo andrzej do mlodzieniaszkow juz nie nalezy ale ja tam widze szanse ze zdobedzie nalezny mu pas... zobaczymy jak sie jutro się zaprezentuje piwo
jakby nie patrzec szkoda tych jego kilku walk bo Golota mial wszystko co bylo niezbedne by zostac mistrzem... warunki talent i technike
jednak nie mial mocnej psychiki wlasciwej prawdziwym mistrzom..
ajjjj nie moge sie doczekac...15h.. piwo
na zakonczenie kariery nalezy mu sie pas mistrza swiata!

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tyson - a co ma rozum do walki Gołoty z McBridem? Jędrek jest już stary, umiejętności dużo mniejsze niż kiedyś, więc zdarzyło mu się wyłapać bombę od klocka. Jego ciosy mają swoją wymowę, więc zamroczony Gołota dostawał kolejne. Na szczęście przetrwał, ale to boks - zdarza się wyłapać coś mocnego - nawet od słabego rywala.

Dobrze, że idę zaraz do pracy. Szybciej czas zleci do walki smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Wiadomo, o ktorej dokladnie Golota wychodzi do ringu?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Teraz trwa ostatnia runda Mollo vs McCline. Po nich walczy Barrera, a potem Gołota.

Jeśli Barrera przeboksuje cały dystans to pewnie za jakąś godzinę wyjdzie Andrew.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
No to już czekamy na Andrzeja smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
i po walce

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
i znowu cala walke bedzie mozna obejrzec w teleexpresie laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Ogołocili mnie....
Szkoda chłopa, teraz zostały już tylko ryby...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by muminek bez ogonka
Ogołocili mnie....
Szkoda chłopa, teraz zostały już tylko ryby...

albo szachy

szkoda to jest dramat jego...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Experto
07/11/08
Andrew Golota v Ray Austin
2
3.50
bodog

Pewnie znowu beda drzec morde oponenci(zwlaszcza gdy endrew wygra po kursie 1,30 ), ale ponownie stawiam przeciwko Golocie piwo
Mam nadzieje ze nie zawiedzie i pokaze prawdziwe oblicze swojego nieudacznictwa smile

Nieudacznik znowu bedzie w telexpresie piwo tym razem pobil rekord

puke na tych ktorzy w poprzednim temacie tak po mnie i rockmanie jechali ze stawiamy przeciwko Golocie po wygranej jego walce z Molo, dondo i inni... Teraz kurs 3.50 wchodzi jak w maslo, to tylko pokazuje slusznosc stawiania przeciwko naszemu mistrzowi.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Experto
Nieudacznik znowu bedzie w telexpresie piwo tym razem pobil rekord

puke na tych ktorzy w poprzednim temacie tak po mnie i rockmanie jechali ze stawiamy przeciwko Golocie po wygranej jego walce z Molo, dondo i inni... Teraz kurs 3.50 wchodzi jak w maslo, to tylko pokazuje slusznosc stawiania przeciwko naszemu mistrzowi.

piwo grin

Ciesze sie podwójnie.
Raz ,ze madrzy ludzie wygrali troche kasy ,a dwa ,ze umysłowa gołota znowu w plecy laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Stalo sie to co widzimy od paru - jedrek jak zwykle wyszedl sparalizowany do ringu, tyle ze teraz przeciwko sobie nie mial kelnera a sredniaka i dostal lomot. Oczywiscie dalej bylo pelno slepakow ktorzy gadali jakies farmazony ze Jedrek nabral doswiadczenia i rozumu. Kto byl sprytny i potrafil trzezwo patrzyc na zenade jaka Jedrek od paru lat prezentuje mogl dzisiaj zarobic. A patriotyzm idiotyzm i golotomaniactwo tradycyjnie wylądowało w koszu.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Jesli jakiś bokser jest nieudacznikiem to Michalczewski. Gołota przynajmniej walczył z najlepszymi. Gdyby nie jego psychika, "mądre" wybieranie przeciwników w odpowienim czasie i pech byłby już dawno mistrzem świata. Widoczne nie było mu to przeznaczone i tyle. W tej chwili w wdaze cięzkiej nie ma dobrego boksera. Czasy prawdziwych mistrzów już przemineły

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by tyson
Stalo sie to co widzimy od paru - jedrek jak zwykle wyszedl sparalizowany do ringu, tyle ze teraz przeciwko sobie nie mial kelnera a sredniaka i dostal lomot. Oczywiscie dalej bylo pelno slepakow ktorzy gadali jakies farmazony ze Jedrek nabral doswiadczenia i rozumu. Kto byl sprytny i potrafil trzezwo patrzyc na zenade jaka Jedrek od paru lat prezentuje mogl dzisiaj zarobic. A patriotyzm idiotyzm i golotomaniactwo tradycyjnie wylądowało w koszu.


przeciez walka zostala przerwana przez kontuzje... sparalizowany wyszedl to prawda ale golota nawet ustal na nogach przez ostatnie 15 sekund bez ochroniarza przyjmujac tyle ciosow wiec te ciosy nie byly takie mocne... przegral przez kontuzje i tyle... austin mial takie silne ciosy ze nawet z kontuzja nie mogl andrzeja skonczyc i tyle...sadze ze KO by nie bylo zeby dalej trwala walka i andrzej mial sprawna lewa reke....ale niema co gdybac wielka szkoda
no nic

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1